reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Cześć dziewczyny, także te całkiem nowe:-)

U mnie zaczęła się faza "spanie ponad wszystko", więc kilka dni mnie tu nie było...Troszkę poczytałam i widzę, że Edytka i Mamuśka wciąż bez @, co mnie cieszy i napawa optymizmem.

Ja do lekarza umówiłam się na następną środę, to będzie 6 tydz. i 4 dni, mam nadzieję, że usłyszę już serduszko... Idę na NFZ, ale tylko po to by zrobić usg i ewentualnie dostać skierowanie na badania, a w 8 tygodniu pojadę już do mojej właściwej ginekolog, żeby założyła kartę ciązy i takie tam. Po głowie chodzi mi niecny plan, żeby chodzić do dwóch lekarzy jednocześnie - do przychodni, by mieć badania za free, a jeździć prywatnie do dobrego specjalisty. Tylko nie wiem czy to nie zbyt złożone logistycznie... Nie jestem z natury wyrachowana, ale z drugiej strony płacić za prywatne wizyty, badania, witaminy, to trochę to nie w porządku, skoro faktycznie powinnyśmy to mieć w standardzie za darmo, co nie?:-):tak:
 
Witam wszystkie forumowiczki:) Bardzo mi milo, że mogę znaleźć się w gronie październikowych mamuś:) To moja pierwsza ciąża i jestem nieziemsko szczęśliwa:) cieszę się, że będę mogła dzielić się z Wami swoimi przeżyciami:) serdecznie Was pozdrawiam
 
Witam wszystkie forumowiczki:) Bardzo mi milo, że mogę znaleźć się w gronie październikowych mamuś:) To moja pierwsza ciąża i jestem nieziemsko szczęśliwa:) cieszę się, że będę mogła dzielić się z Wami swoimi przeżyciami:) serdecznie Was pozdrawiam
Witamy :) super ze u nas juz taki tłok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-) który to tydzien ??????????????? No i oczywiscie wielkie gratulacje :)
 
Dzastina222 dziękuję w imieniu swoim i reszty październikówek, a Ciebie Myszko witam i cieszę się, że do nas dołączyłaś. Napisz coś o teście, planowanej dacie porodu, itd. bo to nas zawsze interesuje...:tak:
 
reklama
Fever kochanie przyjmij moje zaproszenie do naszej grupy , bo juz wysłane bardzo dawno temu !!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do Myszki to kochana opowiadaj w którym dniu cyklu zrobiłas test itd :)
 
Do góry