reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Oj kochane nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że mogę się z Wami tym wszystkim podzielić:)). Jak na razie wie tylko sprawca zajścia:) postanowiliśmy wstrzymać się jeszcze z ogłaszaniem wszystkim ze względu na to, że to dopiero sam począteczek:)
A więc tak, według obliczeń jest to 5 tydzień i 6 dzień:)) testowałam 4.02 i wyszły dwie krechy (wyłam jak bóbr:)) na drugi dzień powtórzyłam test i też dwie krechy:) byłam u lekarza, przewidywany termin porodu na 13.10:) usg mogę zrobić dopiero po 21.02 bo ponoć teraz nic nie będzie widać, już nie mogę się doczekać:))
 
Acha zapomniałam dodać, że robiłam wczoraj betę, wynik wyszedł 2139 U/l i powiem Wam, że pojęcia nie mam czy to dobrze jak na ten tydzień?
 
Oj kochane nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że mogę się z Wami tym wszystkim podzielić:)). Jak na razie wie tylko sprawca zajścia:) postanowiliśmy wstrzymać się jeszcze z ogłaszaniem wszystkim ze względu na to, że to dopiero sam począteczek:)
A więc tak, według obliczeń jest to 5 tydzień i 6 dzień:)) testowałam 4.02 i wyszły dwie krechy (wyłam jak bóbr:)) na drugi dzień powtórzyłam test i też dwie krechy:) byłam u lekarza, przewidywany termin porodu na 13.10:) usg mogę zrobić dopiero po 21.02 bo ponoć teraz nic nie będzie widać, już nie mogę się doczekać:))

To już chyba tak jest, ze jak nie można jeszcze najbliższym powiedzieć o dziecku to szuka się kogoś z kim można o tym pogadac...:-) A ten wątek to super wybór:tak: Co do bety, to ja sie nie wypowiem, bo się nie znam...
 
Kobietki mam pytanie bo sie juz pogubiła:( Od kiedy liczy się wiek dziecka od ostatniej miesiączki czy od dnia poczęcia bo to jest jendka różnica 2,5 tygodnia...

normalnie to od ostatniej miesiaczki :) ale niekorzy innaczej licza ...

Mhm to ja chyba sie chyba coś "walnęłam" na tych obliczeń, a więc delikatnie mówiąc skłamałam mówiąc że jestm 6-7 tydzień..to dopiero PRAWIE 6 tydzień :) to moze dlatgeo nie powinnam jeszcze robic USG??? Pomozcie bo jutro mam wizyte aaaa

jasne , ze idz jak juz sie umowilas ;) a noz cos zobaczysz wiecej :)

usg na tak wczesnym etapie wykaże wyłącznie że jest ciaża...

niekoniecznie , niedawno moze nawet tutaj juz nie pamietam , jakas dziewczyna pisala , ze wlasnie na takim etapie ciazy byla u gina i bylo juz serduszko ... takze roznie to bywa ;))

Cześć dziewczyny, także te całkiem nowe:-)

U mnie zaczęła się faza "spanie ponad wszystko", więc kilka dni mnie tu nie było...Troszkę poczytałam i widzę, że Edytka i Mamuśka wciąż bez @, co mnie cieszy i napawa optymizmem.

Ja do lekarza umówiłam się na następną środę, to będzie 6 tydz. i 4 dni, mam nadzieję, że usłyszę już serduszko... Idę na NFZ, ale tylko po to by zrobić usg i ewentualnie dostać skierowanie na badania, a w 8 tygodniu pojadę już do mojej właściwej ginekolog, żeby założyła kartę ciązy i takie tam. Po głowie chodzi mi niecny plan, żeby chodzić do dwóch lekarzy jednocześnie - do przychodni, by mieć badania za free, a jeździć prywatnie do dobrego specjalisty. Tylko nie wiem czy to nie zbyt złożone logistycznie... Nie jestem z natury wyrachowana, ale z drugiej strony płacić za prywatne wizyty, badania, witaminy, to trochę to nie w porządku, skoro faktycznie powinnyśmy to mieć w standardzie za darmo, co nie?:-):tak:

coraz wiecej kobiet chodzi do 2 lekarzy :) wlasnie ze wzgledu na mniejsze koszta badan itd. i ja mysle , ze to nie jest wcale takie dziwne ... :)

Witam wszystkie forumowiczki:) Bardzo mi milo, że mogę znaleźć się w gronie październikowych mamuś:) To moja pierwsza ciąża i jestem nieziemsko szczęśliwa:) cieszę się, że będę mogła dzielić się z Wami swoimi przeżyciami:) serdecznie Was pozdrawiam

witaj :)
gratulacje !!!
widze , ze masz termin jaki i mi wychodzi 13.10. :)
kiedy mialas ostatnio @ i jaki dlugi masz cykl ?? bo mi niekotre suwaczki ( co zreszta widac poznizej) wyliczaja za kazdym razem co innego :/ raz nawet 18 :szok:
 
ostatnią miesiączkę miałam 06.01, a cykl trwa 27-28 dni, okres powinnam mieć 2.02 ale nie przyszedł:) ale to śmieszna sytuacja, że nasz wiek ciąży jest identyczny co do dnia:)
A powiedz Asionek31 robiłaś już betę?
 
ostatnią miesiączkę miałam 06.01, a cykl trwa 27-28 dni, okres powinnam mieć 2.02 ale nie przyszedł:) ale to śmieszna sytuacja, że nasz wiek ciąży jest identyczny co do dnia:)
A powiedz Asionek31 robiłaś już betę?

niezle hehe ja tez ostatnia @ 6.01. !!! super mamy podobne ciaze :) moze ja ciut mlodsza bo cykle okolo 30 dni , ale termin tez mi wyliczaja kalkulatory na 13 :)

co do suwaczka wejdz sobie na jakas strone z suwaczkami ( mozesz wcisnac ktorys z moich ) zrobisz swoj wpisujac dane i wybierajac sobie obrazek , pozniej bedzie kod na forum kopiujesz go , wchodzisz w ustawienia na samej gorze po lewej , pozniej po prawej bedzie , sygnatura wchodzisz tam i wklejasz w okienko kod , zapisujesz i juz jest :) powodzenia
 
reklama
A podpowiecie dziewczynki jak zrobić suwaczek? bo coś nie wiem jak:)

Witaj Gratuluje fasolki

Kliknij na moj suwaczek a otworzy sie stronka wybierz jaki chcesz,wpisz dane po tym wszystkim skopiuj kod wejdz w swoj profil tam gdzie masz edytuj sygnature wklej kod zatwierdz i gotowe ;-)

Aaaaa bym zapomniala Asionek ,Myszka wpisalam was na liste :tak:
 
Do góry