reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

testuj, testuj :tak:

Mnie jajniki zawsze bolą inaczej, w czasie owulki przynajmniej... Jak to taki ćmiący ból to łączę się w bólu - nie wiem czy tu powinnam się śmiać czy płakać ;-)

Mikusia - widzę, że Twój synek tylko dzień młodszy od mojego :-)


to własnie taki cmiący ból tylko u mnie owulacja była wedlug obliczen jakies 18 dni temu.....

o i temperaturka podskoczyła do 37,10 ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie to też na pewno nie na owulację, a temp. 37 to u mnie normalna od dłuższego czasu. Więc może jednak to ciąża :-)
 
pewnie ze mozesz.... jak bedzie dziewczynka to bedzie mniec tak na imie.... :)


ja włacze sobie chyba " Historie Kopciuszka" wspólczena komedia romantyczna rewelacyjna jest jak ktos lubi tego typu filmy

sliczne imie :)

kurcze moze rzeczywiscie sie udalo !!!! te bole brzucha ( ja tez mam ) , tempka ... trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&& :)


ja to maniaczka filmowa :) malo co nie ogladalam... ostatnio " czarny labadz" super film jak dla mnie :) cos innego w koncu
 
Ja testować nie bede bo za wcześnie pewnie i znów mi wyjdzie negatywny to sie juz w ogóle załamię !!!!!!!!!! Ale juz brzuch mnie nie boli !!!!!!!!!!!!!!:szok:
 
sliczne imie :)

kurcze moze rzeczywiscie sie udalo !!!! te bole brzucha ( ja tez mam ) , tempka ... trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&& :)


ja to maniaczka filmowa :) malo co nie ogladalam... ostatnio " czarny labadz" super film jak dla mnie :) cos innego w koncu

ja tez ostatnio częsciej ogladam filmy

wyobraz sobie ze mnie az muli od tego bolu, a temperaturka moze podskoczyla bo doszlo wreszcie do zagniezdzenia u mnie i stad tez ten ból moze sama nie wiem.... ja tez trzymam &&&&&&&& za wszystkie ktore maja sie testowac


Ja tak sobie mysle ze gdyby w moim przypadku okazalo sie ze to jednak nie ciaza to chyba poszlabym do lekarza sprawdzic czy ze mna wszystko oki poniewaz w styczniu przytulalismy sie dosłownie codziennie poczawszy od 1 stycznia az do ostatniego dnia miesiaca....
 
Gabi ponoc nie mozna przytulac sie codziennie bo to bardzo oslabia nasienie,najlepiej przytulac sie co 2,3 dzien :tak:
 
reklama
Do góry