reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Edyta o spotkaniu napisalam wczesniej :) ale ogolnie bardzo fajnie :)

poprostu się nie otwiera ale to pewnie wina przeciązonego serwera bo pokazuje sie kwadracik z krzyzykiem czerwonym takze nie martw sie jutro pewnie wszystko wroci do normy

hmmm u mnie nie ma nic :( jakby nieistnial ..... jak wchodze na swoje konto tez go nie ma , nawet linka ... dziwne
 
reklama
Oj tak,jak len dopadnie to nie chce odejsc,ja nie moge sobie na takie dlugie leniuchowanie pozwolic ale od czasu do czasu to owszem :-D

Ide szykowac chlopakom kolacje ,za chwilunie jestem z powrotem :tak:
 
Kurczaczki blade, pisałam o klawiaturze już dzisiaj i proszę "s" mi się w klawiaturze zacina ssssssssssuper, jak reaktywować klawiaturę w laptopie???
 
hmmm ciekawe co sie stalo z tym suwaczkiem ... zrobilam nowy , ale dziwne , ze znikl poprzedni :(

Gabi ( moge tak pisac ? ) ja tez leze i szukam mojego suwaczka hehe , a do tego sie nudze ... moze jakis filmik sobie zaraz wlacze :)
 
Testujcie juz bo ja sie doczekac nei moge:D

mamuska ja mysle ze moze zatestuj wczesniej.. bo sie wykonczysz kobbietko!

Popieram oba posty! Dziewczyny TESTUJCIE!

Mi dużo lepiej, ale wykończona jestem i zaraz idę spać :-( Na dodatek strasznie zaczęła mnie boleć prawa pachwina, ale tak, że aż mi na udo promieniuje :dry: i nie wiem czy to z powodu ciąży czy coś innego. Wczoraj dużo kaszlałam, mam nadzieję że to nie zaszkodziło :-(
 
hmmm ciekawe co sie stalo z tym suwaczkiem ... zrobilam nowy , ale dziwne , ze znikl poprzedni :(

Gabi ( moge tak pisac ? ) ja tez leze i szukam mojego suwaczka hehe , a do tego sie nudze ... moze jakis filmik sobie zaraz wlacze :)

pewnie ze mozesz.... jak bedzie dziewczynka to bedzie mniec tak na imie.... :)


ja włacze sobie chyba " Historie Kopciuszka" wspólczena komedia romantyczna rewelacyjna jest jak ktos lubi tego typu filmy
 
Popieram oba posty! Dziewczyny TESTUJCIE!

Mi dużo lepiej, ale wykończona jestem i zaraz idę spać :-( Na dodatek strasznie zaczęła mnie boleć prawa pachwina, ale tak, że aż mi na udo promieniuje :dry: i nie wiem czy to z powodu ciąży czy coś innego. Wczoraj dużo kaszlałam, mam nadzieję że to nie zaszkodziło :-(


Ja chyba nie wytrzymam do tego 14 i jak nie przyjdzie @ to w czwartek zroi tescik


A co dobólu w pachwinie to jakjniki czesto jak bolą to promieniuja do pachwiny mnie wasnie teraz tak boli
 
reklama
Ja chyba nie wytrzymam do tego 14 i jak nie przyjdzie @ to w czwartek zroi tescik


A co dobólu w pachwinie to jakjniki czesto jak bolą to promieniuja do pachwiny mnie wasnie teraz tak boli

testuj, testuj :tak:

Mnie jajniki zawsze bolą inaczej, w czasie owulki przynajmniej... Jak to taki ćmiący ból to łączę się w bólu - nie wiem czy tu powinnam się śmiać czy płakać ;-)

Mikusia - widzę, że Twój synek tylko dzień młodszy od mojego :-)
 
Do góry