reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

mnie tez tak boli Gabi !!!!!! Juz nie mam nadziei na prawde !!! kwestia godzin jak dostane wredną @!!!!!!!!!!!
A gdzie Edytka !!?????????????

Hej hej juz jestem cos mnie dziasla zaczely bolec a przeciez nie mam z nimi problemow :sorry: no nic moze to chwilowe...

Nie bylo mnie bo musialam dom ogarnac,T myl malego teraz pojechal do sklepu bo mi sie nie chcialo wychodzic z domu,za godzine dam niuniowi antybiotyk i poloze spac...

Mamuska,Gabi mam nadzieje ze mylicie sie co do @...
 
reklama
ale los !!!!!!!!!!!!! Ale co zrobić, trzeba bedzie dalej "pracować" i juz !!!!!!!!!!!!!!!!!! To bedzie juz 4 cykl nasz !!!!!!!!!!!!, z Jaśkiem udało nam za 3 razem , a co najsmieszniejsze zaszlam w styczniu , wiec mialam nadzieje ze teraz tez sie uda w styczniu !!!!!!! i okres tez mialam ostatni raz 10 stycznia ! wiec byłby ten sam termin porodu ale jak widac dupa blada !!!!!!!!!a szkoda

co nas nie zabije to nas wzmocni !!!!!!!!!!!!!!!!!


mnie zawsze zaczynał bolec brzuch na @ jak juz zobaczyłam na bieliznie ze przyszła @ a teraz to juz ze 2 tygonie mnie pobolewa brzuch kilka dni po owulce mialam takie 2 pasma sluzu z krwia i potem tylko ten taki dziwny ból, raz rozciagajacy taki ciagnacy raz kłujacy a raz taki jak na @ ...



Kurcze ale skoro nie dostałas jeszcze to moze jaeszcze nie wszystko stracone... wierze w to mocno i trzymam za ciebie &&&&&&&&

Edyta01 tez chce miec taka nadzieje zreszta zawze to nadzieja umiera ostatnia....
 
Ostatnia edycja:
Gabi ja mialam wlasnie taki bol i jeszcze czasami mam :)
takze to moze byc dobry znak !!!

gdzie sie podzial moj suwaczek ?? :( dopiero teraz widze , ze go nie ma.... mogl sam zniknac ??
 
Asionek i jak po spotkaniu ?????


Mamusia ogolnie czuje sie dobrze tylko dzisiaj tak mi sie spac zachcialo ze musialam sie polozyc,i bylo mi jakos goraco czasami mam zawroty glowy i czasami pobolewa brzuszek ale to tak na chwile i przestaje....
 
Gabi ja mialam wlasnie taki bol i jeszcze czasami mam :)
takze to moze byc dobry znak !!!

gdzie sie podzial moj suwaczek ?? :( dopiero teraz widze , ze go nie ma.... mogl sam zniknac ??

poprostu się nie otwiera ale to pewnie wina przeciązonego serwera bo pokazuje sie kwadracik z krzyzykiem czerwonym takze nie martw sie jutro pewnie wszystko wroci do normy
 
Witam się wieczorkiem. Troszkę posiedzę z Wami zanim mnie M wyrzuci, znaczy laptopa zabierze. Ogólnie lenia złapałam. Masakra.
 
Tak, a jak się już taki leń przyczepi to nie chce mnie opuścić i przybiera to moje leniuchowanie naprawdę duże rozmiary, ale...
teraz mam usprawiedliwienie, lekarz kazał duuuużo odpoczywać i zwolnić tempo...
ciekawe jak M kończy remoncik, posprzątać dokładnie, znaczy generalne porządki zrobić trzeba...
 
reklama
Do góry