reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

nie dostałam. w srode idę do lekarza i albo usłysze dobrą nowine, że testy są głupie i kłamią, albo dostane cos na wywołanie
 
reklama
Asionek31 - ja dzisiaj widziałam ten film, jest rewelacyjny, bardzo mi się podobał

Co do bóli i objawów, u mnie były i zniknęły, tylko czasem podbrzusze pobolewa, nie wiem co myśleć, może tak luteina działa? Notuje tylko w chwili obecnej przyrost biustu, toż to pewnie całe C teraz ;-)

Dla Wszystkich Testujących &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Gabi no moze tak byc :)

co do ilosci stosunkow , to mi lekarze mowili , ze mozna i codziennie :) i nie szkodzi ... ale przed plodnymi lepiej sie wstrzymac te dwa trzy dni ..

ja w dwoch ciazach kochalam sie codziennie w dni plodne , pozniej odpoczynek , bo podobno lepiej nie przeszkadzac w zagniezdzeniu i u mnie zadzialalo dwa razy :)
takze chyba mozna codziennie :)
 
nie dostałam. w srode idę do lekarza i albo usłysze dobrą nowine, że testy są głupie i kłamią, albo dostane cos na wywołanie

To moze testy sie myla,w takim razie dalej trzymam kciuki &&&&&&&

Asionku dlatego kazali sie wstrzymac aby nasienie bylo dobrej jakosci a jak sie nie wie kiedy sa dni plodne dlatego lepiej co 2,3 dzien ;-)
 
kochane a jade po mojego na przystanek moze pojawie sie pozniej jesli jednak z jakiegos powodu mnie nie bedzie to zycze wszystkim dobrej nocki i tylko 2 kreseczek na testach
 
Asionek mi wychodzi z kalkulatora ze bym była w 4 tygodniu wiec 4 dni krócej niż TY :p:p teraz zauważyłam :)
 
Asionek31 - ja dzisiaj widziałam ten film, jest rewelacyjny, bardzo mi się podobał

Co do bóli i objawów, u mnie były i zniknęły, tylko czasem podbrzusze pobolewa, nie wiem co myśleć, może tak luteina działa? Notuje tylko w chwili obecnej przyrost biustu, toż to pewnie całe C teraz ;-)

no film fajny i bardzo zamotany :-D ja wogole lubie N. Portman
jak nie widzialas obejrzyj V jak Vandeta , uwielbiam ten film !! moge go ciagle ogladac hehe , tez z N.P. :)

i z nia jeszcze lubie Kochanice Krola :)
 
Hej wpadlam Was tylko pozdrowic i spadam na jakis filmik!
A jutro rano bym chciala zobabaczyc jakis pozytywny tescik;)
Cmok
 
a no ja celowalam w najwiekszy sluz ;) po tym jeszcze daje rade poznac i teraz od jakiegos czasu tez mialam bol jajnikow , wczesniej nie .... jak sie nie wie kiedy dni plodne to juz gorzej ...


Mamuska fajnie by bylo !!!

ja to sie przez was wykoncze hehe , tyle czekania na te testy :)
 
reklama
TY jak Ty ale pomyśl jak my sie czujemy ???? Taka niepewność itd, w głowie może sie popieriedzlić z tego wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry