reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Dobra ja spadam kochane :)
śpijcie dobrze :):):):) mam nadzieje ze @ nie przyjdzie w nocy !!!!!!!!!!!!!!!
Dobranoc :) Do jutra !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paaaaaaaaa.....
Nie chce juz dzis mysleć bo ocipieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Asionek31 - V jak vendetta mam obiecane, siostra to cudowny "wynalazek" zwłaszcza kinomaniak, który ma pokaźną kolekcję filmów :-D
Ja polecam film z wątkiem terroryzmu, cóż takie też lubię - Pozdrowienia z Paryża - i jeszcze jeden film z Travoltą Basic 8.
Jeśli chodzi o komedie to tylko romantyczne ostatnio widziałam Oświadczyny po irlandzku
 
dziewczyny HELP ME!!!! mam MEGA MDŁOŚCI co jest najlepsze na te objawy???? ja normalnie ledwo funkcjonuje....aa do tego jestem taka senna i zmęczona.... przez te mdłości nie jem... a przecież muszę dal moich fasolek...pomóżcie!!!!!
 
Yustyna oj koniecznie niech siostra sciagnie :) ja to zawsze rycze na koncowce i to razem z mezem hehe , madry film do tego

reszte widzialam juz :) teraz czekam na "Medium" :)

Rabbit ja nie pomoge .... w poprzedniej ciazy mialam masakre jak ty teraz :( nawet na sol spojrzec nie moglam , bo na kibelku juz wisialam :( koszmar nie jadlam nic , bardzo duzo schudlam i mam nadzieje , ze teraz tak nie bedzie ...
jedyne co mi pomagalo i moglam jesc i pic przy okazji ( bo pic tez nie za bardzo moglam wszystko mi smierdzialo ) to mandarynki :) moze sprobuj ??
 
#rabbit# wiem, że pomaga wit B6, ale to najlepiej skonsultować z farmaceutą lub lekarzem, mimo, że to tylko witamina (wiam tzn. słyszałam od lekarza, ale ja nie sprawdzałam)
 
ale to jest jakaś masakra piłą mechaniczną.....bleeeeeee...... ja już schudłam 5 kg.... wszystko mi śmierdzi....ketchup octem.... ciasto proszkiem do pieczenia...a niedaj boże perfumy męskie....wrrrrrrr
 
reklama
Do góry