reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Słuchajcie dziewczyny coś okropnego mi się dzisiaj przydarzyło. Na szczęście byłam już w domu...Nagle, dostłownie w jednej chwili zaczął mnie strasznie boleć brzuch, nisko, na środku i promieniował do jajników. Ale bolało na prawdę paskudnie, aż się blada zrobiłam i musiałama się położyć i wzięłam 2 no-spy. Ból był ciągły i taki jakiego nigdy nie miałam, już myślałam, że po pogotowie będę dzwonić. Ale powoli zaczęło przechodzić...Trwało to w sumie z 30 minut...Nie mam pojęcia co to mogło być i coś mi się wydaje, że w tym cyklu to w ciąży raczej nie będę:-( Teraz po bólu nie ma śladu...Czy któraś z Was spotkała się kiedyś z czymś takim? Martwię się:-(
Mnie tak bolał brzuch w środe co prawda nie wzięłam tabletki ale bardzo bolał tak jak na @ a na drugi dzien jajniki rwały , nie wiem czy ten twój ból podobny do @ ?????????
Mnie znów dzis boli na @ wiec pewnie dostane juz !!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Mnie tak bolał brzuch w środe co prawda nie wzięłam tabletki ale bardzo bolał tak jak na @ a na drugi dzien jajniki rwały , nie wiem czy ten twój ból podobny do @ ?????????
Mnie znów dzis boli na @ wiec pewnie dostane juz !!!!!!!!!!!!!!!

Nie, ten ból nie był podobny do bólu na @. On raczej przypominał mi ból jaki mam podczas owulacji ale był dużo silniejszy...Nidgy mnie tak przed @ nie boli, bo mnie generalnie boli troszkę w ten dzień kiedy przychodzi @. W pierwszej ciąży też takiego ból:no:u nigdy nie miałam...:no:
 
hej kobietki wrociłam ::D

kuchatka - mnie dzisiaj tez jajniki kuja...musialam sie troche polozyc a spac mi sie ze ze hoho tylko glowe przloze do poduszki a oczy leca...zaraz poloze malego spac i tez odpoczne ::)
 
Nie, ten ból nie był podobny do bólu na @. On raczej przypominał mi ból jaki mam podczas owulacji ale był dużo silniejszy...Nidgy mnie tak przed @ nie boli, bo mnie generalnie boli troszkę w ten dzień kiedy przychodzi @. W pierwszej ciąży też takiego ból:no:u nigdy nie miałam...:no:


Skoro nie było krwawienia ani plamienia to napewno nic groznego.... kurcze ja na twoim miejscu poszłabym na bete ... łatwo sie mówi b ja tez powinnam tak zrobic ale wiesz mam pietra bo nie chce sie rozczarowac


kurcze ale niedowiary mam dzisiaj tak przeglądam sobie posty z dzisiaj i wiecie co Nati/Misio jest z tej samej miejscowosci co ja poprostu niedowiary heheheh ciekawe czy jest jeszcze na forum..... dziisja
 
mnie tez tak boli Gabi !!!!!! Juz nie mam nadziei na prawde !!! kwestia godzin jak dostane wredną @!!!!!!!!!!!
A gdzie Edytka !!?????????????
 
reklama
ale los !!!!!!!!!!!!! Ale co zrobić, trzeba bedzie dalej "pracować" i juz !!!!!!!!!!!!!!!!!! To bedzie juz 4 cykl nasz !!!!!!!!!!!!, z Jaśkiem udało nam za 3 razem , a co najsmieszniejsze zaszlam w styczniu , wiec mialam nadzieje ze teraz tez sie uda w styczniu !!!!!!! i okres tez mialam ostatni raz 10 stycznia ! wiec byłby ten sam termin porodu ale jak widac dupa blada !!!!!!!!!a szkoda

co nas nie zabije to nas wzmocni !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry