reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja też spróbuje oduczać w wakacje , szkoda tylko, że mieszkam w bloku bo bym ja przed dom na trawkę wysłała hehe, moja mówi mama, tata, baba, papa, też mało cierpliwie czekam aż się rozgada .
 
reklama
Mikus nie ma za co,od tego tu jestem :-D

Moj Kuba bardzo pozno zaczal mowic a teraz taka z niego gadula ze hoho

Co do odzwyczajania od pampera tez robilismy to w lato :tak:
 
9.10.2011 - Edytko

Mere - mam nadzieje bo tyle sie slyszy o autyzmie... a ja mam nadzieje ze on poprostu jest troche leniwy
Hej witam.Moj najstarszy syn zaczal dopiero mowic jak skonczyl 2,5 roku pozniej korzystalam z logopedyy bo jaego slownictwo nie bylo tak bogate jak powinno,u nas w domu problem polegal na tym ,ze urzywaliismy trzech jezykow i dlatego maly byl z leksza zdezorientowany.Ale wszystko nadgonil i teraz mowi w dwoch jezykach .wloskiego i angielskiego uczy sie dodatkowo w szkole.
 
ja też spróbuje oduczać w wakacje , szkoda tylko, że mieszkam w bloku bo bym ja przed dom na trawkę wysłała hehe, moja mówi mama, tata, baba, papa, też mało cierpliwie czekam aż się rozgada .
Ja tak samo w bloku wiec bedzie ciężko bo bedzie na dywan lać :szok: zobaczymy ile to potrwa !!!!!!! Mój mówi tata, mama, mniam- mniam, nie,brum-brum, papa to macha rączką, pokazuje na rączce ile ma lat, ile ma na głowie, jaki jest duży, gdzie ma oczko nosek ząbki uszy włosy i mnóstw innych czynności !!!!
 
Chetnie teraz do Was dolacze.Chalupka posprzatana,maz pizze zrobil(dobrze czasami miec mezamakaroniarza przynajmniej pizze robi z wlasnej woli)szkole jezykowa z dziecmi zaliczylismy,Zadania domowe odrobione(nienawidze tego)wszyscy moi synowie chodza do drugiej klasa!!!!I teraz moge sie odprezyc i z wami poplotkowac.
 
Hej mikusia, gratuluje;] Kolejna kobietka na 9.10;)
Ja tez juz odpoczywam chwilowo!
Co do gadania do brzucha to moj tez juz gada;p slodziak.
 
reklama
Do góry