reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

pa mikusia do pozniej
heej.gif
 
reklama
Tak testuje za 3 dni,ja chce juz czwartek :-)

Mamuska cos czuje ze sie udalo,tylko test wykonalas za wczesnie :tak:

A ja właśnie nie wiem, bo mnie teraz brzuch boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże ja sie wykończe normalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sie tyle modle o to dziecko a tu los tak ze mnie ciągle drwi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie to nie fer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może znów poboli i przestanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bym chciała byc juz w ciązy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ja juz nie wiem co jest grane ze mną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! raz boli raz nie boli a @ nie ma !!!!!!!!!!!!!!
 
Słuchajcie dziewczyny coś okropnego mi się dzisiaj przydarzyło. Na szczęście byłam już w domu...Nagle, dostłownie w jednej chwili zaczął mnie strasznie boleć brzuch, nisko, na środku i promieniował do jajników. Ale bolało na prawdę paskudnie, aż się blada zrobiłam i musiałama się położyć i wzięłam 2 no-spy. Ból był ciągły i taki jakiego nigdy nie miałam, już myślałam, że po pogotowie będę dzwonić. Ale powoli zaczęło przechodzić...Trwało to w sumie z 30 minut...Nie mam pojęcia co to mogło być i coś mi się wydaje, że w tym cyklu to w ciąży raczej nie będę:-( Teraz po bólu nie ma śladu...Czy któraś z Was spotkała się kiedyś z czymś takim? Martwię się:-(
 
reklama
witam nowe fasolki !!!! super , ze nasze grono sie powieksza ;) teraz to produkcja bedzie szla pelna para hehe

ja wrocilam ze spotkania :) udane bardzo bylo , dziewczyna super ( hehe w koncu moja imienniczka) takze ciesze sie bardzo , bo baruje mi troche babskiego towarzystwa :)

a teraz z glodu umieram i czekam az moj S zrobi mi rybke ... jezu jak mnie na jedzenie wezmie to nie ma bata musze miec juz , natychmiast :szok:



Hej witam.Moj najstarszy syn zaczal dopiero mowic jak skonczyl 2,5 roku pozniej korzystalam z logopedyy bo jaego slownictwo nie bylo tak bogate jak powinno,u nas w domu problem polegal na tym ,ze urzywaliismy trzech jezykow i dlatego maly byl z leksza zdezorientowany.Ale wszystko nadgonil i teraz mowi w dwoch jezykach .wloskiego i angielskiego uczy sie dodatkowo w szkole.

ooo bardzo fajnie , ze o tym piszesz , bo moje bedzie mowic w dwoch a poznie w trzech jezykach i juz teraz sie zastanawiam jak je pokeirowac zeby bylo dobrze :)
ty masz blizniaki ?? :) kurcze super


ja juz nie wiem co jest grane ze mną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! raz boli raz nie boli a @ nie ma !!!!!!!!!!!!!!

ciaza ?? ;)
idz na bete po co masz sie stresowac tyle czasu ?? to tez dobre nie jest dla psychiki , sama wiem po sobie niestety
 
Do góry