reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

a dzis zrobiłas test czy przypadkiem sie dowiedziałas bo napisałas ze za 2 tyg masz kolejna wizyte u lekarza !wiec wnioskuje ze dzis byłaś u gina
 
reklama
a dzis zrobiłas test czy przypadkiem sie dowiedziałas bo napisałas ze za 2 tyg masz kolejna wizyte u lekarza !wiec wnioskuje ze dzis byłaś u gina

w poniedziałek robiłam testy, nie wiem właściwie dlaczego - jakiś hmmm "dziwny wewnętrzny głos kazał mi to zrobić" bo poza spóźnioną miesiaczką nic nie czułam i pojawiły się 2wyraźne kreski więc telefon do lekarza i potwierdzenie ciąży.
 
Zeby tylko wszystko przebiegało prawidłowo a reszta sie ułoży !!!!! Ojciec dziecka moze jeszcze zmądrzeje i sie opamięta !i tego ci z całego serca zyczę :)
 
Zeby tylko wszystko przebiegało prawidłowo a reszta sie ułoży !!!!! Ojciec dziecka moze jeszcze zmądrzeje i sie opamięta !i tego ci z całego serca zyczę :)

w to akurat nie wierze już - po tych słowach, które od niego usłyszałam. Teraz muszę skupić się na maluszku aby bardziej już mu nie zaszkodzić.
 
Apnoe Super suwaczki masz kochana :*:*
Jesteśmy z Tobą,mam nadzieje ze bedziesz z nami pisać, zdawać relacje jak sie czujesz i co u Ciebie słychać :)
Jak ja bym chciala juz zrobić taki suwaczek sobie, eeeehhh !!!!
 
apnoe, to przykre ze strony Twojego faceta,ale glowa do gory,dzidzia da Ci sile,a on zmadrzeje....Jestem z Toba!!!!1

mamuska,ja suwaczki robilam juz sobie wczesniej,nie wytrzymalam do okresu i pierwszy test zrobilam dwa dni przed...Krekaka (ta druga)byla bladziuchna,ale byla.A wczoraj jak robilam to mialam dwie grube krechy...no i przesylam fluidki&&&&&&&&&

ja w poniedzialek wzielam juz dzien wolny,na 9.30 ide na wizyte i powiem o tych moich ciagnieciach w dole brzucha...a tak w ogole to ide sie polozyc...

Mam pytanie:nie moge zapiac swobodnie spodni,mam brzuch od tygodnia jakby "mocno wzdety"....Wy tez tak macie?
 
reklama
agadaria- ja zrobie w niedziele wczesniej sie boje , ze wyjdzie negatywny :-(
ja nie pamietam czy tak mialam ale raczej nie bo nie mialam problemów ze spodniami na poczatku, ale moze inne dziewczyny pomogą :)
ja sie zbieram , małego przebrac dac jesc i uspic juz, bardzo marudny dzis, na zeby napewno :-(szkoda mi go , bo naprawde zle sie czuje, nie ma siły biedaczek nawet sie bawic tylko siedzi ciagle na kolanach przytyla sie i ogląda bajki !!!!!!!!!!!!:-(
bede potem :*
 
Do góry