reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Mamuska ja i tak trzymam kciuki &&&&&& nie dopuszczam nawet mysli ze sie Wam nie udalo,dopuki nie ma @ jest nadzieja,a bolami brzucha sie nie sugeruj bo one potrafia byc mylace ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamuśka jestem z tobą....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
 
witam nowe kolezanki :-)

mamuska - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja wcinam czekolade. hmmm nie bardzo pamietam jak bylo z coreczka. ale normalne jedzonko tez jak najbardziej (ogolnie to miesozerca jestem)

edytka - a skad jestes z warszawki? ja praga polnoc (szmulki) pozniej targowek, bemowo i na koncu moje ukochane brudno :-)
 
dzięki dziewczyny, kochane jesteście, ale ja juz dzis nie mam siły siedziec, pisać , myśleć w ogóle wszystkiego sie odechciało juz !!!!!W tamtym miesiącu tez mnie bolał wczesniej a i okres dostałam nieco wcześniej niż powinnam, wiec ja juz wiem ze nie jestem w ciązy, !!!!!!!!!!! Boże tylko ja wiem jak mi źle, a tak sie modliłam zeby sie udało, !!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-(
Nie marudzę juz Wam.
Znikam
Paaaa.....

 
Mamuska ja w tym cyklu tez bylam pewna ze nici wyszly, a jednak wyszla fasolka, co mnie mega zszokolwalo, wiec roznie to bywa.. zycie plata figle;)

Witajcie nowe mamusie!
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. Musi byc.

Co do brzuchola to jakis duzy dzis mi sie wydaje, ale zobaczymy jak bedzie rano z dopinaniem spodni, a co do piersi to rzeczywiscie waza ze 100kg;p
 
Basia ja tez z Pragi Polnoc okolice szpitala praskiego :-)


Mamuska ty sie nam tu nie smutaj,bo jeszcze nic nie wiadomo.Z reszta ja tez przeczuwam ze sie nie udalo :-(
 
Kobiety nie przeczuwac tylko poczekac!!! Przeczucia tez czasami sa mylne, tak jak u mnie to sie potwierdzilo;p Glowa do gory i odrobine optymizmu poprosze;D
 
Dziewczyny a kiedy zamierzacie kupowac ubranka itd,jak poznacie plec dziecka czy na koniec ciazy?
 
Ja stopniowo w trakcie i zaczne od uni sexow, bo nie lubie zostawiac na ostatni moment. Poza tym pod koniec 1 trymestru jak oglosze [daj Bog] nowine wszystkim to ozbacze co dostane od rodziny i przyjaciol;)
 
reklama
Ja takie rzeczy jak ubranka" bede kupowac" (jesli zaciaze)jak poznam plec maluszka,a pampery,kosmetyki i rozne drobiazgi po pierwszym trymestrze,a wozek zastawie na sam koniec :tak:
 
Do góry