reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

too może obie będziemy miały chłopaków....

specjalnie dzisiaj kapusniak gotuje....

Co Wy z tym kwaśnym na chłopca? Moja mama jak była ze mną w ciąży to jadła cytryny jak pomarańcze :-p A z moim bratem strasznie miała ochotę na słodkie..

Ja chodziłam prywatnie ponad pól roku i płaciłam prawie 100zł za kazdym razem, a przy porodzie to ja dziękuje jak sie lekarz zaopiekował, nie dośc ze jak sie zjawiłam w szpitalu to nie mial czasu dla mnie to po porodzie mniał w nosie wszystko, tylko raz sie odezwał na odchodzie,zapytał czy karmie piersią, i to bylo tyle jego opieki !!! jak dawałam kase to bylo super cacy, a jak poród w szpitalu to juz olał wszystko, nie powiem bo dobry lekarz bardzo doki ladny itd ale ta opieka to masakra !!! teraz pojde do państwowego i zobaczymy a jak cos to znajde innego prywatnie i juz :)

Mam podobne doświadczenia. Prywatne wizyty u ordynatora oddziału to wszystko było ok. Na oddziale zachowywał się obojętnie, a jak zaczęły się problemy to się na mnie darł i całkowicie mnie olał. Jak tylko go nie było na dyżurze pielęgniarka wezwała innego lekarza, żebym się nie męczyła i żeby jakieś badania zlecił. Dzięki temu łosiowi zapalenie pęcherzyka żółciowego mi zdiagnozowali dopiero po ponda tygodniu pobytu, bo nawet internisty do mnie nie wezwał. Z tego powodu muszę znaleźć lekarza, który gdzie indziej pracuje :dry:

Teraz chciałam iść na NFZ w lokalnej przychodni - i co? Najpierw zadzwoniłam to nie mają kontraktu jeszcze i mam 1 II dzwonić. Wczoraj dzwonię - dalej nie ma kontraktu i mam w pt dzwonić :angry:

Witam nowe babeczki i idę dalej nadrabiać wątek :-)
 
reklama
Wrocilam tak jak deklarowalam :-p

Dzieci po kapieli,ja tez,wloski umyte,cialko nasmarowane,zabki jeszcze nie ale bede jeszcze pic cole wiec umyje przed spankiem :tak:

Icarium witaj wieczorowa pora,gdzie bylas caly dzien?:-p
 
aaa ja mam super lekarza...kurde naprawde fajny facet...i widać że specjalista....szuka przyczyn...zleca badania....robi cytologię na miejscu...zawsze usg dopochwowo...badanie piersi.....rozmowa...spokojny...opanowany...i zawsze można do niego zadzwonić...jak nie odbiera...to zawsze oddzwania.....
 
Mam pytanie:nie moge zapiac swobodnie spodni,mam brzuch od tygodnia jakby "mocno wzdety"....Wy tez tak macie?

Mam trochę podobnie. Brzuch nie jest wzdęty, ale spodnie mi przeszkadzają. W I ciąży miałam tak dopiero w 16tc i trochę się dziwię, że teraz tak od razu :-p

Icarium witaj wieczorowa pora,gdzie bylas caly dzien?:-p

W pracy :dry: W ogóle w ciągu dnia ciężko mi skorzystać z neta, bo mój prawie-dwulatek też ma daaardzo dużo rzeczy do załatwienia na komputerze :-D
 
Icarium zdaje sobie sprawe,praca,dom,dziecko mi czasami tez brakuje czasu,ale staram sie wszystko ogarniac,tylko ja nie pracuje tzn pracuje ale w domu...

To szczescie miec dobrego ginka,ja tez mialam pania doktor i bardzo bylam zadowolona,kobieta w starszym wieku ale kazdy sobie ja chwalil;-)

Byle do niedzieli...
 
aaa ja mam super lekarza...kurde naprawde fajny facet...i widać że specjalista....szuka przyczyn...zleca badania....robi cytologię na miejscu...zawsze usg dopochwowo...badanie piersi.....rozmowa...spokojny...opanowany...i zawsze można do niego zadzwonić...jak nie odbiera...to zawsze oddzwania.....

No własnie i ja takiego mialam lekarza w Warszawie w pierwszej ciązy !!!! Starszy był ale bardzo lubiłam do niego chodzic i nie płaciłam bo zakład pracy miał umowe z MultiMedem , aż chcialo sie chodzic bo tłumaczył słuchał itd !!!! Szkoda tez tutaj takiego nie mam :(
 
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
Edytko chyba bedziesz sama testować !!!!!!!!!!!!!!!
Mnie boli brzuch na okres, co prawda za wczesno ale juz mnie boli wiec nicie z dziecka w tym cyklu prawdopodobnie
Jest mi żle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!
 
Mamy nowa kolezanke nati/misio wlasnie sie przedstawila :tak:

Witaj fajnie ze dolaczylas gratuluje fasoleczki i coreczki ale mi sie rymnelo :-D

Mamuska nawet tak nie mow,bedziemy testowac razem!!!!!!!!!!!!!!a moze boli na fasolke?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak wiem ze boli , ale ja juz czuje ze tam w brzuszku nie mam fasoleczki tak bardzo upragnionej !!!!!!
Ojjjjj będe wyć jak bóbr jak dostane @
Nie jestem w cale silna , wręcz przeciwnie mięczak ze mnie , to dopiero 3 cykl a ja juz wymiękam ale to mnie juz tak dużo kosztuje ,a te cholerne dni tak sie wloką jak żółw !!!!!!!!!


Witam nową fasolke !!!!!!!!!!!! :*
 
Do góry