reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć.

I dziś znów nas więcej, jak miło...;-)

Ja też póki co objawów żadnych, poza bólem w piersiach - chyba 100 kilo ważą;-)

na te cyce to rady nie ma niestety:( najlepiej było by chodzić bez stanika i w bardzo luuuuuuuuuuźnej bluzce , wiem co to znaczy !!!!
 
reklama
Dziękuję :) Mieszkam obecnie w Białymstoku, ale tylko do skończenia studiów - czyli mam nadzieję do czerwca, a później wielka niewiadoma. Dziś byłam u lekarza...pierwsze usg chociaż niewiele na nim widać to i tak nie potrafię oderwać od niego wzroku :) to moje pierwsze dziecko - szkoda, że tylko moje... ;(
 
Kuuuuuuuurcze nawet nie wiesz jak ja bym juz chciała tą niedziele !!!!!!!!!!!!!!! W zyciu mi sie tak nie dłużyło, uwierzcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!!:szok: To jest straszne !!!!!!!!!!
 
Dziękuję :) Mieszkam obecnie w Białymstoku, ale tylko do skończenia studiów - czyli mam nadzieję do czerwca, a później wielka niewiadoma. Dziś byłam u lekarza...pierwsze usg chociaż niewiele na nim widać to i tak nie potrafię oderwać od niego wzroku :) to moje pierwsze dziecko - szkoda, że tylko moje... ;(

A na kiedy masz termin? Napisalas ze tylko twoje,jesli moge spytac a ojciec dziecka nie chce dzidziusia?

Mamuska a o ktorej bedziesz testowac?
 
apnoe bardzo się cieszę z twojego dzidziusia....najważniejsze jest to że będziesz miała takiego kochanego ślicznego bobaska który będzie twój do końca życia...i zawsze cię będzie kochać...to cudowne....
 
A na kiedy masz termin? Napisalas ze tylko twoje,jesli moge spytac a ojciec dziecka nie chce dzidziusia?

terminu jeszcze nie znam...za 2tygodnie mam kolejną wizyte u lekarza i wtedy dopiero będzie na ten temat rozmowa - dziś dowiedziałam się tylko tyle, że będę mamą. Niestety tatuś stwierdził, że układa sobie życie i nie ma w nim miejsca na taki "problem", a najlepiej byłoby gdybym się "problemu" pozbyła...
 
A na kiedy masz termin? Napisalas ze tylko twoje,jesli moge spytac a ojciec dziecka nie chce dzidziusia?

terminu jeszcze nie znam...za 2tygodnie mam kolejną wizyte u lekarza i wtedy dopiero będzie na ten temat rozmowa - dziś dowiedziałam się tylko tyle, że będę mamą. Niestety tatuś stwierdził, że układa sobie życie i nie ma w nim miejsca na taki "problem", a najlepiej byłoby gdybym się "problemu" pozbyła...

To przykre , i to bardzo !!!!!!!!!!!! Ale napewno dasz sobie rade, wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe!!
A termin porodu z okresu można wyliczyć oczywiscie :) Kiedy miałas ostatni @ ????i czy cykle regularne były ?
 
A na kiedy masz termin? Napisalas ze tylko twoje,jesli moge spytac a ojciec dziecka nie chce dzidziusia?

terminu jeszcze nie znam...za 2tygodnie mam kolejną wizyte u lekarza i wtedy dopiero będzie na ten temat rozmowa - dziś dowiedziałam się tylko tyle, że będę mamą. Niestety tatuś stwierdził, że układa sobie życie i nie ma w nim miejsca na taki "problem", a najlepiej byłoby gdybym się "problemu" pozbyła...


Bardzo mi przykro ze tak sie to wszystko ulozylo :-(
 
reklama
faktycznie z tego całego zamieszania całkowicie o tym zapomniałam...więc wstępnie 7 października :) dokładnie teraz tylko to się liczy, aby dziecko było zdrowe - mam nadzięję, że ten stres maluszkowi nie zaszkodził.
 
Do góry