reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Nom, Ostrowiec, Opatów i Staszów też dobrych renom nie mają..
a powiedz jak cię położne traktowały? Te to dopiero szarpać nerwy umieją :dry:
Połozne ..hmmm, no średnio, bo najpierw tepe mózgi zrobili mi 9 wkuc w żyły, całe ręce mialam sine na drugi dzien, w koncu w żyłe na dłoni sie wkuli, podczas porodu siedziały i czytały gazete a ja lezałam, poł godziny przed skurczami partymi stwierdziły ze mogą dac mi piłkę , a jak zaczeły sie skurcze parte to złozyli to łożko na którym leżałam w fotel i sobie dalej poszły czytać a ja juz parłam :szok: Boże tylko ja wiem jak sie bałam ze dziecko wyleci na podłoge!!!!!!!!!!W trakcie dali mi jeszcze cos w żyłe ( zeby mniej bolało) ale i tak nie pomoglo za to mały urodził sie po tym czymś taki ospały, musiały go cucić zeby sie tak jakby obudził !!!!!!!!! Nie wiem naprawde czy nie rodzić następnym razem w Skarżysku !!!! Ale zobaczymy !!!
A własnie dziewczyny co mają dzieciaczki po porodzie mogłyscie odpocząć sobie, zabrali dziecko Wam??? Ja urodziłam po 16 a na sale dopiero pojechałam po 20 ze wzgledu na krwotok , i jak chcialam zeby zabrali małego bo chcialam chociaz 2 godzinki odpocząć itd to sie wydarła połozna ze chyba zwariowałam teraz juz tak nie , teraz juz z dzieckiem ciągle !!! Wiec głodna od 6 rano ledwo żywa całą noc potem nie spałam bo tuliłam w ramionach małego, poza tym jak chcialam go odłozyc to płakał wiec spał sobie ze mną ciągle :)
 
:-) aha i chcialam napisac ze trzymam kciukasy za wszystkie dziewczyny przed testem :tak:
z objawow to bola mnie piersi i troche podbrzusze. a tak to ok - no moze troche senna jestem (pewnie dlatego ze z 3-4 kaw zeszlam do 1 rano). z jola nie mialam zadnych "objawow". bralam leki (nie pamietam jakie bo wszystko mam w polsce) bo bylo odklejone lozysko. a i 1 razem przytylam 13 kg.

nooo i imie juz mamy :-D
dla chlopca od zawsze aleksander jeremi
dla dziewczynki dzis wymyslilam anna antonina - i cos czuje ze pan maz bedzie zgodny :tak:
a moze blizniaki :confused:;-)
 
hej :-)
przedstawilam sie w odpowiednim watku
mowie dzien dobry :-D i ide malowac pazury, co by wyschly, bo na chwile obecna - obiadku brak - inwencji rowniez :-p

Hej Basiu :-) Gratuluje fasolki :):):)
Imiona śliczne , naprawde mi sie bardzo podobają:)
kolejna fasolka do nas dołączyla wiec wysyłam zaproszenie do grupy :)
 
dziekuje :tak:
mloda jest jolanta jadwiga :-)
dziewczynki glodne (u corci jest 8-letnia przyjaciolka) - zapchalam je serkiem i dzis w ramach dnia sprzatania (skonczyl sie kolo poludnia :-p) beda frytki i nugetsy - wieczorem pomidorowke zrobie :tak: dobrze ze pan maz nie jest wybredny :cool2:
 
Dzien dobry!

Witam nowe mamusie;]

Co do objawow to ja na razie mam ich brak (no poza piersiami), ale moze to jeszcze za wczesnie..

Co do zaparc to na szczescie ich nie mam, wrecz przeciwnie u mnie wszystko bardzo regularnie.
 
Mamuska to ty tez mialas krwotok?Ja mialam fajna przygode,jak jezdzilam po porodzie na przetaczanie zelaza: przyszla mloda polozna,zajrzala i wyszla ja i maz zdziwieni dlaczego tak szybko wyszla przeciez miala podlaczyc mi kroplowke a za chwile patrze a ona wjezdza ze sprzetem do KTG:szok: myslala ze ja rodze:-D,no glupia jakas tym bardziej ze Natan byl w foteliku i stal na podlodze.Ale byla okropna pare razy nie mogla mi sie wbic w zyle,wiec pobiegla po lekarza a pozniej tak szybko wlaczyla mi kroplowke ze myslalam ze reka mi uschnie tak mnie bolalo...ale bylo minelo :zawstydzona/y:
 
Zoszka a Ty na kiedy masz termin bo chce uzupelniac liste na biezaco bo pozniej sie nie polapie :-p
 
Tak ja tez mialam krwotok, niestety :( Przez ten krwotok ominęła mnie kolacja haha, a tak poważnie to krwi tyle było jakby świnię zarzynali :szok: Dostałam kroplówke lezałam z nią 3 godziny i dopiero wtedy mnie przeniesli na sale !!!Ale i tak wstałam i sie wymyłam troszkę, nie bylo mnie jakos bardzo słabo,

Matkooo:szok: hahha tej położnej pewnie sie głupio zrobiło jak sie okazało ze ty w cale nie rodzisz :szok: hahha nieżle
 
reklama
witajcie nowe pazdziernikowki :)))
Ja z objawow to mam poki co strasznie bolace piersi, dotknac ich nie mozna
 
Do góry