reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

No ja stracilam 4,5 litra krwi,a podczas porodu bylam podlaczona do aparatury odzyskujacej krew tzw (cell saver) a po 2 dniach po porodzie pojechalam na wozku pod prysznic to prawie zemdlalam dobrze ze maz byl ze mna to wezwal pomoc...
 
reklama
No ja stracilam 4,5 litra krwi,a podczas porodu bylam podlaczona do aparatury odzyskujacej krew tzw (cell saver) a po 2 dniach po porodzie pojechalam na wozku pod prysznic to prawie zemdlalam dobrze ze maz byl ze mna to wezwal pomoc...

:szok::szok: No to przezyłaś !!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam przyszłe mamy...dziś oficjalnie dołączyłam do tego grona pełna obaw i nadziei że wszystko będzie dobrze...

To forum coraz bardziej zaczyna mi sie podobac,Witaj apnoe,napisz cos o sobie z kad jestes,czy to pierwsza ciaza,na kiedy masz termin , kiedy robilas test i takie tam ;-)
 
Cześć.

I dziś znów nas więcej, jak miło...;-)

Ja też póki co objawów żadnych, poza bólem w piersiach - chyba 100 kilo ważą;-)
 
reklama
Do góry