reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cze z rana,
pysia ja też mam masakrę z grzybicą.. tyle że nigdy nie miałam bakteryjnej infekcji.. mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz.
mamuska masz więcej fluidków &&&&&&&&&&&&&&&&&&& na zapas;-) a luteina ciąży nie zaszkodzi, najlepiej zadzwoń do gina, powiedz że chyba jesteś i czy brać na podtrzymanie bo już raz straciłaś.. zobaczysz że powie tak :tak:
milka haha cipkomat.. oglądałam kiedyś dokument o kolesiu co tworzył odlewy cipek w gipsie i galerię otworzył.. celem pokazania kobietom że nie ma jednej idealnej a każda z nas jest inna tam na dole :-D
ja też się na dole zmieniłam pod wpływem ciąży.. ale jak pryzybela ..na lepsze :) Mi pasuje takie rozpulchnienie, doznania są intensywniejsze hihi :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam kobitki

Dawno mnie nie było...wiecie dlaczego...mam nadzieję że jeszcze niektóre z was mnie pamiętają ;-)

Niestety nadal nie mam wyników amniopunkcji i głównie dlatego ograniczyłam pisanie aby nie zadręczać...ale zaczęłam myśleć pozytywnie bo to już 4 tydzień czekania na wynik...a może brak wiadomości to dobra wiadomość???

Widze że poruszyłyście temat infekcji dowcipnych. Kurcze ja cały początek ciąży walczyłam wybrałam w 7 tyg pimafucin a po 3 tydg powrót...znów pimafucin i nie pomogło...potem gyno-femidazol i przeszło...póki co jest oki. Zrobiłam biocenozę pochwy i wsio gra :-D

Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję że pomalutku pozwolicie mi "wrócić" do was :-D
 
Dzięki kobitki :-D:-D:-D:-D:-D

A z tymi moimi badaniami to co dzwonię to słyszę "niechże pani tak nie wydzwania...hodowała pani kiedyś coś???? jak będą wyniki to my się skontaktujemy" i tyle wiem....
 
Witam z rana :*
Rudson :* :*:*:*:*:*:* wyniki na pewno będą dobre :* trzymam kciuki &&&&&&&&&&
Elifit dzięki za fluidki napewno nie zaszkodzą :D

Ja sie dziś w końcu wyspałam, mały wstał po 8 !!!! :)
 
Dzięki kobitki :-D:-D:-D:-D:-D

A z tymi moimi badaniami to co dzwonię to słyszę "niechże pani tak nie wydzwania...hodowała pani kiedyś coś???? jak będą wyniki to my się skontaktujemy" i tyle wiem....

Ja rozumiem że człowiek czasami jest troszkę upierdliwy ale czy odrobina empatii to taki problem? Przecież powinni wiedziec wazne dla matki są te wyniki. Eh...Rudson cierpliwosci życze i w oczekiwaniu na wyniki i do pracowników laboratorium :).
 
reklama
Do góry