reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

uciekam dziewczynki bo jeszcze dzisiaj do dentysty idę....wrrrr....już się boję.....trzymajcie kciukasy:) i miłego dnia wam życzę...

dam znać co tam dojrzał mój gin....:)
 
reklama
ooo ja też do dentysty mam 29 kwietnia.. ale już ostatni ząbek.. zastanawiam się czy kamień czyścić.. bo krwawienie będzie niemiłosierne no i znieczulenie to podstawa.. ostatnio jak mi czyściła kamień to myślałam że zemdleję na fotelu :szok: teraz nie chcę dziecka na taki stres narażać :no:
 
agadaria - nie stresuj mnie z tym pasowaniem, przypomniałam sobie, że moja jako pierwszy obowiązkowy rocznik, zasuwa w przyszłym roku do pierwszej klasy a nawet nie będzie miała skończonych 6 lat :wściekła/y:

elifit - ja też właśnie muszę kamień usunąć :dry:

karolina - ja mam czasami taki syf w domu, że poważnie zastanawiam się nad benzyna i zapałkami ;-)
 
Witam sie i ja, piekna pogoda faktycznie zyc sie chce...troche moje szczescie tlumi ten moj brzuszek ktory dalej cos dziwnie pobolewa, boje sie ze szyjka puszcza tak jak przy Julii.... 28 wizyta... siedzimy sobie z mloda na dworze, pranie pieknie schnie, corunia mamie kwiatuszki rwie, jeszcze obiadmoglby sam sie zrobic... Co do pielegnacji chlopczykow tez troszke sie obawiam, z tymi siusiakami troche zachodu...
Miłka nie wypowiadaj sie na temat pozadku dopoki nie zobaczysz mojego sajgonu:-), az wstyd nikt nie ma wiekszego, dobrzeze mam zmywarke i z talerzami jest troche lajtowiej:zawstydzona/y: fakt wysprzatalismy z mezem kuchnie i sypialnie, wypralam tone ciuchow ale salon jest zawalony tymi ktore juz wyschly, sterta zabawek a ja sie boje znowu przeciazyc skoro i tak juz brzuch mnie boli....
 
agadaria - nie stresuj mnie z tym pasowaniem, przypomniałam sobie, że moja jako pierwszy obowiązkowy rocznik, zasuwa w przyszłym roku do pierwszej klasy a nawet nie będzie miała skończonych 6 lat :wściekła/y:

spoko loko,da sie przezyc:)
moja poszla rok wczesniej do I klasy -jak miala 6 lat,ale naprawde poziom nauki jest tak niski,ze zal.....
sama wychowawczyni mowi,ze dzieci powtarzaja zerowke....

a pasowanie dopiero teraz bo sala byla w remoncie
dobra mykam bo mam byc na 13:)
 
reklama
hej mamusie :))


ja zdecydowalam sie nie jechac na swieta, oszczedze sobie stresu

moze jeszcze pojedziesz ?? czasami lepiej stanac twarza w twarz i pogadac co komu nie pasuje ;)) tym bardziej , ze z mama chcesz pogadac ... przemysl to moze na spokojnie

Asionek moze po prostu lekarze nie mowia o tym ze nie moga mowic :-D, podobno od 17 tc. juz moga wiec wychodzi naturalnie bo zazwyczaj wtedy widac plec, albo na oko oceniaja czy matka z kregow kulturowych gdzie za chlopca zlotem obsypuja

moze i tak :))) kto tam ich wie ....

hej dziewczyny :)


aaaa....bylam dzis na wizycie, i dzidzia dobrze sie ladnie rozwija, rosnie,wazy 144 gramy...ale nadal nie czuje ruchow :p ale juz chyba lada dzien, bo jak leze,to pod reka czuje,jak sie porusza,ale nie czuje "od srodka" miziania..ale chyba niedlugo :) aaaa...i najwaznijesze :-) nadal nie widac siurka,wiec potwierdza sie wersja z dziewczynka....aczkolwiek poki co na 80%,ale ja juz sie nastawilam :-D pewnie w norwegii na polowkowym bede wiedziec na 100 juz :p

przepraszam Was,ze sie nie odosze do postow,ale przyznam szczerez,ze nie mam czasu siedziec na kompie i czytac,tyle produkujecie :p a ja tylko wieczorem na chwile dorwe kompa,to siadac i daje znac ze zyje :) buuuziole :)

super , ze dzidzia zostala dziewczynka no i brawa dla synka :)
nami sie nie przejmuj nadrobisz jak wrocisz do domu , a teraz korzystaj z wakacji :))

kurcze a ja jestem już drugi tydzień przeziębiona, byłam 2 razy u laryngologa zapisałam mi kuźwa picie siemienia lnianego i maść tranową do nosa - szkoda, że nie okłady z kija ;-)

i dziś wstałam z chrypą jak stary menel :dry: i kaszlem szit...

zdrowka duzo dla ciebie i coreczki !! :))

Czesć dziewczyny,

Dziś pobudka o 4! :szok: ale udało mi się przysnąć.. tylko pod warunkiem że mąż rękę na brzuszku trzyma.. jak myślicie co to może być? Dzidziuś się budzi? Mam bardzo twardy brzuch, nie chce mi się siku bo jak idę to nie leje się strumieniami.. więc to chyba znudzony senkiem dzidziuś ;-)


O co chodzi z tą panika na pielgnację siusiaka? Pamiętam jak siostra po dziewczynce pierwszy raz synka przewija a tu sru sikami jej na twarz hehehe :-D Tak samo jak dziewczynkę się chłopca pielęgnuje, jajeczka i sisiaka i pachwinki. Asionku nie można odciągać skórki nic a nic!

jasne , ze mozna :))
oczywiscie bardzo , ale to bardzo delikatnie i nigdy na sile , ale mozna :)))
niektorzy lekarze zalecaja , zeby zapobiec pozniej problemom i operacji
mam dwie siorki co maja synkow i jedna nie odciagala nic i teraz maly idzie na zabieg :(
druga rusza podczas kapieli delikatnie i jest ok
czytalam duzo na ten temat , do tego czytalam forum mamus rozpakowanych gdzie bylo duzo chlopczykow i wlasnie u nich dowiedzialam sie najwiecej , bo z praktyki i pierwszej reki :) kazda z nich delikatnie odciaga , o ile sie da , bo czasami niestety nie
takze spokojnie :)
a i tak kazda z nas zrobi jak zechce :)


co ty gadasz! :szok: a wszędzie alarmują że przed 1 rokiem życia, nie wolno bo to grozi pęknięciami i stulejką! :szok: Ewentualnie można patycznkiem delikatnie czyścić czubek ale chyba nie wolno ściągać napletka, dopiero aż się poluzuje. kurcze nie wiem aż sprawdzę

nie wiem pierwsze slysze , zeby nic nie ruszac... a od roku gdzies sie interesuje wszystkimi takimi sprawami :)

Witam sie i ja, piekna pogoda faktycznie zyc sie chce...troche moje szczescie tlumi ten moj brzuszek ktory dalej cos dziwnie pobolewa, boje sie ze szyjka puszcza tak jak przy Julii.... 28 wizyta... siedzimy sobie z mloda na dworze, pranie pieknie schnie, corunia mamie kwiatuszki rwie, jeszcze obiadmoglby sam sie zrobic... Co do pielegnacji chlopczykow tez troszke sie obawiam, z tymi siusiakami troche zachodu...
Miłka nie wypowiadaj sie na temat pozadku dopoki nie zobaczysz mojego sajgonu:-), az wstyd nikt nie ma wiekszego, dobrzeze mam zmywarke i z talerzami jest troche lajtowiej:zawstydzona/y: fakt wysprzatalismy z mezem kuchnie i sypialnie, wypralam tone ciuchow ale salon jest zawalony tymi ktore juz wyschly, sterta zabawek a ja sie boje znowu przeciazyc skoro i tak juz brzuch mnie boli....

moze do gina zadzwon ??
bardzo boli ??
mnie czasami zlapie taki bol jakby miesiaczowy troche ? nie wiem jak go opisc wsumie
ale z dzidzia jest ok , wiec chyba to nic groznego
ale na wszelki wypadek nie przemeczaj sie
 
Do góry