reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hejka dziewczyny.....widzę że od rana o penisach...hihih...a tak serio to tego też się boję jak bym miała chłopca....

dzisiaj u mnie piękna pogoda aż chce się żyć.....dzisiaj idę do gina i już nie mogę się doczekać...bo tak dawno nie widziałam moich dzieciaków....:)

aa jak się czujecie dziewczyny??
 
reklama
elifit - no wiadomo wszystko z głową, nic na siłę ;-)

rabbit - z racji niewielkiej odległości jaka nas dzieli u mnie też pogoda piękna :-D

A ja mam już dość mojej marudy która z powodu choroby siedzi w domu 1,5 tygodnia, kończymy właśnie drugi antybiotyk i mam nadzieje, wykopać ją jeszcze w tym tygodniu do przedszkola ;-)
 
CZeść :) Zaglądam w przelocie. Zupełnie na nic nie mam czasu a już na komputer to w ogóle :-(
I teraz mąż złym okiem patrzy bo milion innych rzeczy mamy do zrobienia...
Ściskam Was wszystkie i myśle o Was :-)
Odpocznijcie troszke za mnie bo ja nie mam czasu i warunków na razie niestety :-(
 
co ty gadasz! :szok: a wszędzie alarmują że przed 1 rokiem życia, nie wolno bo to grozi pęknięciami i stulejką! :szok: Ewentualnie można patycznkiem delikatnie czyścić czubek ale chyba nie wolno ściągać napletka, dopiero aż się poluzuje. kurcze nie wiem aż sprawdzę
mam synka i nie wyobrazam sobie mu cokolwiek odciagac, na poczatku bylo wszystko zrosniete i wychodzily takie biale mazie, teraz napletek juz sam odchodzi, mysle ze to sie samo oczyszcza, a stulejka robi sie czesto od nieumiejetnego naciagania napletka
zalezy jaka szkola, stare polozne i lekarki kaza odciagac, mlode nie
czesto pytam lekarke, oglada i mowi ze wszystko jest ok
 
Asia - musisz się lepiej schować z pisaniem na BB co by Cię małżonek nie przyuważył :cool2:

Klementinka - są róże szkoły mycia siusiaka i każda mama wie co dla jej dziecka najlepsze :tak:
 
Milka jakos to przezyje :) moze pojade jak ojciec troche przetrawi nowine.

wlasnie wstalam i planuje sniadanie, ale na nic nie mam ochoty. chyba apetyt troche mi przechodzi. wczoraj bylam u poloznej, cale szczescie mowila wolno i zrozumiale :) slyszalam tez bicie serduszka, wiec jestem spokojniejsza
 
kurcze ja ma za to jak coś zjem taki niesmak w ustach jakbym proszek do prania żarła :dry: więc też za często nie jem bo potem nie potrafię się tego smaku pozbyć :-p
 
reklama
hejka dziewczyny.....widzę że od rana o penisach...hihih...a tak serio to tego też się boję jak bym miała chłopca....

dzisiaj u mnie piękna pogoda aż chce się żyć.....dzisiaj idę do gina i już nie mogę się doczekać...bo tak dawno nie widziałam moich dzieciaków....:)

aa jak się czujecie dziewczyny??

O super ze zobaczysz maluszki, daj koniecznie znac jak bylo :-) U mnie samopoczucie super, szczegolnie ze taka piekna pogoda! Sloneczko swieci az chce sie zyc!

elifit - no wiadomo wszystko z głową, nic na siłę ;-)

rabbit - z racji niewielkiej odległości jaka nas dzieli u mnie też pogoda piękna :-D

A ja mam już dość mojej marudy która z powodu choroby siedzi w domu 1,5 tygodnia, kończymy właśnie drugi antybiotyk i mam nadzieje, wykopać ją jeszcze w tym tygodniu do przedszkola ;-)

Kurcze takie ciagnace sie chorobska w nieskonczonosc to potrafia niezle umeczyc. Oby to juz byl koniec ;-)

mam synka i nie wyobrazam sobie mu cokolwiek odciagac, na poczatku bylo wszystko zrosniete i wychodzily takie biale mazie, teraz napletek juz sam odchodzi, mysle ze to sie samo oczyszcza, a stulejka robi sie czesto od nieumiejetnego naciagania napletka
zalezy jaka szkola, stare polozne i lekarki kaza odciagac, mlode nie
czesto pytam lekarke, oglada i mowi ze wszystko jest ok

No i wlasnie to wszystkie przyszle mamy maja na mysli piszac ze przeraza je pielegnacja chlopca, ze mna wlacznie :-) No niestety u dziewczynek wszystko znamy z autopsji a tu to tak strach cos zle zrobic :baffled: Trzeba bedzie zasiegnac rady jakiejs dobrej poloznej. Jak pojde na szkole rodzenia to moze cos nam powiedza jakie sa najnowsze trendy w tej kwestii ;-)

Milka jakos to przezyje :) moze pojade jak ojciec troche przetrawi nowine.

wlasnie wstalam i planuje sniadanie, ale na nic nie mam ochoty. chyba apetyt troche mi przechodzi. wczoraj bylam u poloznej, cale szczescie mowila wolno i zrozumiale :) slyszalam tez bicie serduszka, wiec jestem spokojniejsza

Milo jest zobaczyc malenstwo od czasu do czasu, mnie to zawsze uspokaja :-) Ja tez jakos apetytu dzis nie mam za bardzo.
 
Do góry