reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
hej :)
ja dzisiaj mam humor do du... wiec nie bede wam nudzic
tylko tak na szybko



Cześć Dziewczyny:)

Jestem mamą październikową 2007... życzę wam zdrowych bobasków, donoszonych ciąż do terminu i szybkiego bezbolesnego porodu:):):)
Pozdrawiam was... Mama październikowa 2007 i już niebawem czerwcowa 2011:)

dziekujemy bardzo !!! :)
tobie rowniez latwego porodu :))

Dzień dobry z rana :)
My juz od 6 na nogach niestety :( a poleżeć nie dało rad juz, bo mi mały zciągał kołdrę ;((
Mam nadzieje dziewczyny ze Ja tu nie będę zawadzać Wam, wiem ze teraz nie bedę miec wspólnych tematów ale stęskniło mi sie za Wami, wiec od czasu do czasu tu sobie wejde i zobaczę co słychać jak sie czujecie i itd :) Jak coś to mnie wygońcie !!:p

miłego dnia życzę ciężaróweczki :) ( bez urazy oczywiście )

Mamusia pisz i czytaj jak masz chec :)) napewno nikomu nie bedzie to przeszkadzac

Witam, u mnie dzisiaj znowu pochmurno i samopoczucie tez kiepskie. Wczoraj mąz kupił mi "swiniaka" i to jeszcze całego wiec pół dnia kroiłam mięso. Dzisiaj zrobimy szynki zobaczymy jakie mam wyjdę bo jeszcze nigdy nie robilismy, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz:-), zwazywszy na nasza duzą rodzine to uwazam ,że sie opłaca, mam cały zamrażalnik miesa na jakies pół roku powinno wystarczyc.



wow niezle :)) ale bedziecie miec miecha :))

no to dobrze :) uspokoilayscie mnie troche...bo kurde,jak sobie poczytam na necie, co ju zpowiniem umiec taki dziecek w tym wieku,to wychodzi,ze powinien juz mowic pelne zdania :p mi sie tak wydaje,ze przez to,ze my go rozumiemy,o co mu chodzi, to on nie czuje takiego cisnienia zeby nauczyc sie mowic,zeby sie dogadac...a w tej norwegii to za bardzo nie mamy kontaktu z innymi ludzmi (znaczy sie sa tesciowie-ale tak czesto sie widza z malym,ze tez juz kumaja jego mowe)....moze jak bedziemyw Polsce,i zobaczy,ze nie kazdy go kuma to se zmobilizuje :) kurde,ale juz sie moge doczekac az zacznie nawijac :-)

spokojnie dzieci roznie sie rozwijaja :)
jeszcze cie zagada jak juz zacznie :))

Dziewczyny a jak u was jest ze śluzem wyciekającym macie go dużo czy raczej nie ja np ostatnio codziennie mialam a od paru dni jakby wogóle zanikł i nie wiem czym to spowodowane w też tak macie różnie?

u mnie raz bardzo duzo , a raz prawie nic nie ma
roznie to bywa
 
Witam cieplutko w piękny słoneczny poranek!!

Kurcze wymiotło mnie dzisiaj z wyrka o 5:30 mój L się zdziwił bo dostał dziś kanapki domowe kolorowe;-) do pracy.
Kurcze nie moge ostatnio łykać witaminek jak połknę taką końską pastylkę za chwilę jest mi tak wstrętnie niedobrze,że żygam dalej niż widzę.
Za 4 godz. moje badanie oczywiście to jest powód mojej bezsennej nocy i rana.Trzymajcie kciukasy.

Witam nową mamusię w naszym gronie!

elifit super,że czujesz już dzidziusia,ja juz też nnie mogę się doczekać!
 
U mnie tez u uplawami roznie ,raz potok raz sahara.
Witam nowa mame.Mam nadzieje ze zostaniesz z nami.
Ja olalam dzisiaj sprzatanie,mam powyzej kokardki.Codziennie to samo wczoraj bylo czysciutenko dzisiaj juz sajgon.I to nie wina dzieci tylko pana meza.
A ja nie bede zmywarki wyciagac codziennie .On ma dzisiaj wolne to moze zrobic.Narazie na to nie wpadl .Chociaz juz nawet nie ma czystej lyzki.Ciekawe czym zje rosol!:dry:
poczekamy zobaczymy cdn

Elfit a to twoja pierwsza ciaza ,bo nie moge sobie przypomniec.I ty mowilas ze wedlug usg to ciaza jest starsza?
Bo ja jeszcze nie jestem pewna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja zjadlam goracy rosol i zaraz po truskawki ze smietana ,jak nie dostane sraczki to bedzie cud

Ale się uśmiałam :-D

A do mnie z rańca wpadła teściowa pomyła mi wszystkie okna a było tego trochę zrobiła nalesniki i właśnie sobie poszła, normalnie jakaś reinkarnacja teściowej oby się jej nie popsuło po jak będzie trzeba z baby zostawać ;-)
 
U mnie tez u uplawami roznie ,raz potok raz sahara.
Witam nowa mame.Mam nadzieje ze zostaniesz z nami.
Ja olalam dzisiaj sprzatanie,mam powyzej kokardki.Codziennie to samo wczoraj bylo czysciutenko dzisiaj juz sajgon.I to nie wina dzieci tylko pana meza.
A ja nie bede zmywarki wyciagac codziennie .On ma dzisiaj wolne to moze zrobic.Narazie na to nie wpadl .Chociaz juz nawet nie ma czystej lyzki.Ciekawe czym zje rosol!:dry:
poczekamy zobaczymy cdn

Hehe dobre jao mojego tez tak czasem przetrzymuje to najlepszy sposob :-)

Witam cieplutko w piękny słoneczny poranek!!

Kurcze wymiotło mnie dzisiaj z wyrka o 5:30 mój L się zdziwił bo dostał dziś kanapki domowe kolorowe;-) do pracy.
Kurcze nie moge ostatnio łykać witaminek jak połknę taką końską pastylkę za chwilę jest mi tak wstrętnie niedobrze,że żygam dalej niż widzę.
Za 4 godz. moje badanie oczywiście to jest powód mojej bezsennej nocy i rana.Trzymajcie kciukasy.

Witam nową mamusię w naszym gronie!

elifit super,że czujesz już dzidziusia,ja juz też nnie mogę się doczekać!

To trzymam &&&&& i czekamy na wiesci!
 
hej, witajcie:)
A mnie się te dzisiaj nic nie chce, jeszcze łażę wkurzona, bo nam urząd odmówił rozbudowy domu, ale warunków zabudowy nie podał, trzeba tam samemu łazić, pismo napisane 6 kwietnia, a goniec dotarł dopiero 12.!!!

Aaaaa...nieskromnie się pochwalę, że znamy już płeć:-) Będzie Mikołaj:-D

Gugula - to ja kończę logopedię w tym roku i mówię, że jeszcze spokojnie, ma czas, chociaż bacznie go obserwuj, w wieku 3 lat dopiero zaczyna się okres zdania, na razie jest na etapie poszerzania słownictwa, w maju skończy dopiero 2 lata, więc możliwe że dopiero wtedy "wystartuje":)
 
Ostatnia edycja:
reklama
pewnie szybko po ciazy doszlas do formy, ja mam takie dni kiedy tez na nic nie mam apetytu, bywa roznie, Julcia tez chudzinka była straszna...a witaminki bierzesz??

Prawdę mówiąc nie miałam po czym dochodzić do siebie, bo wyglądałam jak balonik na patyku. Przytyłam tyle ile ważyło dziecko z tymi wszystkimi "wnętrznościami", ale wierz mi że wolałabym sobie usiąść i nażreć się wreszcie jak świnia a nie dziubdziać jak ptaszeczek i chodzić wiecznie niedojedzona.

No wlasnie na wizytach przed chwila napisalam ze naplyw chlopakow mamy zaplanowany na pazdziernik :-D

oo to ciekawe czy mi się sprawdzi, bo fajnie byłoby mieć teraz dla odmiany chłopczyka
 
Ostatnia edycja:
Do góry