reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Pewnie że się pochwale zdjęciami jak tylko będę je miała ;-)

Dziewczyny a jak u was jest ze śluzem wyciekającym macie go dużo czy raczej nie ja np ostatnio codziennie mialam a od paru dni jakby wogóle zanikł i nie wiem czym to spowodowane w też tak macie różnie?

Jest tak jak piszesz raz mam go sporo innym razem w ogóle.:)
 
reklama
Hej wszystkim!

Dzień dobry z rana :)
My juz od 6 na nogach niestety :( a poleżeć nie dało rad juz, bo mi mały zciągał kołdrę ;((
Mam nadzieje dziewczyny ze Ja tu nie będę zawadzać Wam, wiem ze teraz nie bedę miec wspólnych tematów ale stęskniło mi sie za Wami, wiec od czasu do czasu tu sobie wejde i zobaczę co słychać jak sie czujecie i itd :) Jak coś to mnie wygońcie !!:p

miłego dnia życzę ciężaróweczki :) ( bez urazy oczywiście )

O zadnym wyganianiu nie bedzie mowy bo ty juz nasza jestes :-) Wpadaj do nas i sie nic nie martw bo my tez zawsze ciekawe co tam u ciebie. Zreszta masz juz jedna dzidzie wiec dobre rady mile widziane ;-)

Cześć i czołem!

Mamuska nie gadaj mi tu o żadnym zawadzaniu, bo się wybiorę do Starachowic i skopie ci dupę ;-) Pewnie że cię chcemy, my też tęskniłyśmy, pamiętam początki tego wątku :-)

Dziewczyny, dziś po raz pierwszy poczułam ruchy mojego dzidzia, leżałam na wznak po przebudzeniu i mi zrobił takie cztery wypuklenia, od lewej strony do prawej.. pewnie się przeciągał :-)

Chciałam również poinformować, że przyznano nam kredyt na mieszkanie!! :-D Jeszcze tylko podpisanie umowy o kredyt, notariusz i mieszkanie jest nasze :-)

Dobry dzień wczoraj miałam :-) Takiego wam życzę :-)

Ale fajnie z ruchami! Ja juz sie poprostu doczekac nie moge :-) Gratuluje kredytu, super ze bedzie mieszkanko!A jeszcze bedziecie je remontowac?

Dziewczyny a jak u was jest ze śluzem wyciekającym macie go dużo czy raczej nie ja np ostatnio codziennie mialam a od paru dni jakby wogóle zanikł i nie wiem czym to spowodowane w też tak macie różnie?

U mnie wlasnie ostatnio tez malo ale gdzies czytalam ze od 4 mies tak moze byc. Wiec ja sie nie martwie.

sivi witaj.

Kurcze ide ruszyc dupke bo leze i nic nie robie a tu masa rzeczy do zrobienia w domu. Jednym slowem wiosenne porzadki :-)
 
Hej kobitki... u mnie zapanowalo lenistwo i juz kompletnie nic mi sie nie chce, Julka chyba strasznie sie przy mnie nudzi...czytam Was na bieżaco ale weny brak...tylko bym lezala i jadla, zrobilam sobie salatke warzywna z majonezem zupe z ciemnej fasoli, jeszcze mam w planach salatke z tunczyka potem juz moge tylko lezec i tyc:-D dalej czuje mojego motylka w brzuszku i to co raz czesciej:-)
ciesze sie ze mamuska sie odezwala i trzymam kciuki za staranka, witam nową mame:-)
 
Zazdroszczę ci Anulka8700 że możesz "leżeć i tyć". Ja cierpię na kompletny brak apetytu.
jeszcze pare dni temu mialam to samo teraz cos zaczyna ruszac w kwesti smakow... ciaze rozpoczełam z dobra waga bo 58 kg, moja normalna waga to bylo zawsze 64kg przy 174cm nie wiem czemu ale ostatnio duzo schudlam, teraz waze 59,5 wiec nawet nie dogonila jeszcze swojej normalnej wagi:-D kurcze ale jednego nie umiem przebolec kupiłam w styczniu zel do prania persil i bardzo mi sie zapach podobal a odkąd jestem w ciazy nie moge go wdychac bo mnie momentalnie mdli, i kurcze chyba mi to nie przejdzie juz;/

a z nowosci zrobilam sobie wczoraj blond pasemka i od razu samoocena lepsza;-)
 
Ja się jednak obawiam że to będzie tak jak w pierwszej ciąży. Brak apetytu do końca ciąży i w rezultacie znów urodzę chudzielca. W tej chwili jem mniej niż moja 4-letnia córka!
 
reklama
Do góry