reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Zupa- no to długo Cię trzyma skoro jeszcze wymiotujesz, a słyszałam zew kobiety mające chorobę lokomocyjnę są bardziej narażone na wymioty w ciązy, Ja mam tą chorobe i w ciązy do 7 miesiąca dzien w dzien wymiotowałam :(((

ja też miewam problemy z transportem, i rzeczywiście wymiotowałam.. tu chodzi o błędnik, jak się np. podnosimy z łóżka, zmieniamy punkt równowagi i wtedy mdli.. tak samo jak jedziemy, do tej pory muszę mieć nawiew włączony.. to mi pomaga na mdłości i ból głowy
 
reklama
Witajcie!
Mdlosci i wymiotow cale szczescie nie doswiadczylam choc przez jakis czas sie oczywiscie zamartwialam, czy aby wszystko w porzadku z dzidzia. Za to piersi znow lekko puchna, ale niech rosna, to mi akurat nie przeszkadza :-)

Mamuska fajnie ze dochodzisz do siebie i fajnie, ze sie odzywasz. Dalej zaciskam kciukole zebys szybciutko zafasolkowala. Faktycznie wybierz sie do innego lekarza, bo ta babka o ktorej pisalas to jakies nieporozumienie.
 
zawsze tak jest, kazdy narzeka :) ale nie przejmuj sie, jeszcze bedziesz sie cieszyc dolegliwosciami :)

ja jak wstane gwaltownie, to robi mi sie ciemno przed oczami.
 
ja Ci mamuśka życze szybko dzidziucha ale może bez rzyganka :-). Wiesz a my sobie tak narzekamy bo tak łatwiej psychicznie, ale jak teraz myśle że w styczniu nie zaszłabym w ciąże i teraz dalej była "wolna" a czuła się fruwajaco to jednak nie,to już nie to.
 
ja tez tak mam, czasem mysle ze moglam nie byc w ciazy i nawet nie miec tego w planach, ale w sumie nie wyobrazam sobie tego tak naprawde. wczesniej moim jedynym zmartwieniem byla praca, wyjscie z kolezankami, spedzenie milo weekendu itd, a teraz wszystko wydaje mi sie takie nieistotne
 
Dzień dobry :)

Współczuję Wam tego rzyganka. Mnie na szczęście ta atrakcja ominęła, ale za to przez parę tygodni miałam wieczorne mdłości. Niestety jeszcze zgaga przede mną. Mam nadzieję że nie będzie taka męcząca jak poprzednio. Dzisiaj mam usg i nie mogę się doczekać :-)
Zmykam bo dziecko myszkę mi wyrywa. Idziemy na spacer zanim zacznie padać.
 
Dziewczyny a jak u was jest ze śluzem wyciekającym macie go dużo czy raczej nie ja np ostatnio codziennie mialam a od paru dni jakby wogóle zanikł i nie wiem czym to spowodowane w też tak macie różnie?
 
reklama
Witam! Chyba jestem październikówką. Wdg usg mam termin na 4.10 ale jakaś nieprawdopodobna mi się ta data wydaje i bardziej chyba wierzę w tą szacowaną, na 9.10.
 
Do góry