reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Nie czytaj tych głupot w necie kochana, kazde dziecko rozwija sie indywidualnie a nie książkowo, ma swoje tempo rozwijania, ja uwazam ze rozwija sie prawidłowo, dobrze ze mówi coś, nie wazne ile ale ze mówi !!!!!!! Niedługo zacznie wiecej mówić zobaczysz :)))))) i jeszcze Cię zagada :)
 
reklama
mamuśka23 ty nam ty zaglądaj, podczytuj, przeszkadzaj :-) a jak już będziesz czekała na kolejnego bąbla wpadaj i dziel się radościami i czasami ponarzekaj bo też trzeba!

elifit ja czasem kładę rękę na macicy ale nic nie czuję. Ty pewnie będziesz miała siłacza/siłaczkę :).

i mały PS. czy któraś z Was jeszcze podziela mój los i rzyga jak przysłowiowy kot? Ja już mam dosyć. Chyba od 7,8tygodnia i cały czas się ciagnie i nigdzie nie ruszam się bez woreczka...
 
ja mam masakre jak jade samochodem, wiec podroz do Polski nie bedzie nalezala to przyjemnych.
srednio raz na dwa dni ide przytulic kibelek...
 
Zupa- no to długo Cię trzyma skoro jeszcze wymiotujesz, a słyszałam zew kobiety mające chorobę lokomocyjnę są bardziej narażone na wymioty w ciązy, Ja mam tą chorobe i w ciązy do 7 miesiąca dzien w dzien wymiotowałam :(((
 
Ja mimo skończonego 12 tego tygodnia wymiotuje nadal, może nie tak często, ale zdarza się. Jedynie co mdłości znacznie odpuściły, ale za to często boli mnie żołądek masakra:(
 
Wiem dziewczyny ze to bardzo męczące:( ale nic na to nie poradzimy, wiem ze są tabletki specjalne na to ale po co sie faszerować!! Dacie rade, Ja teraz wymiotowałam tydzien tylko mdłosci były ale z dnia na dzien mniejsze, nie wiem czy to spowodowane było zatrzymaniem sie w rozwoju dziecka czy ta ciąża byłaby lżejsza, nie ma co teraz gdybać tylko zacisnąć zęby i jakoś z tym życ, niedługo pogoda lepsza sie zrobi to i samopoczucie bedzie lepsze:)
 
reklama
Do góry