reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dzień dobry z rana :)
My juz od 6 na nogach niestety :( a poleżeć nie dało rad juz, bo mi mały zciągał kołdrę ;((
Mam nadzieje dziewczyny ze Ja tu nie będę zawadzać Wam, wiem ze teraz nie bedę miec wspólnych tematów ale stęskniło mi sie za Wami, wiec od czasu do czasu tu sobie wejde i zobaczę co słychać jak sie czujecie i itd :) Jak coś to mnie wygońcie !!:p

miłego dnia życzę ciężaróweczki :) ( bez urazy oczywiście )
 
reklama
czesc mamuska - oj dzis to pospalabym gdybym mogla, nadal nie moge sie dobudzic chco od dluzszego czasu na nogach. Fajnie,ze do nas zagladasz, zycze Ci,zebys nam niedlugo objawila,ze znow spodziewasz sie malucha :) ale dziewczyny maja racje - dobry lekarz to podstawa, a tymj bardziej wazny, gdy przydazylo sie nieszczescie i trzeba z wieksza starannoscia sie przygotowac i przylozyc (lekarz) do nastepnej ciazy. trzymam kciuki!

witaj dzastina - fajnie jak ktos zaglada do nas tak sentymentalnie rowniez :)

mi przeziebienie zaczyna przechodzic, ale mam opryszczke zarowno pod nosem jka i na ustach - jak ja tego nie cierpie! :-(taka czuje sie bolaca i spuchnieta, a zoviraxu czy czegos innego nie mozna..
szaro za oknem,ale postaram sie pojsc na spacer zeby poruszac sie choc troche niz w obrebie mieszkania, ugotowalam sobie kasze manne na sniadanie i dzem truskawkowy - na pocieszenie!
 
Cześć i czołem!

Mamuska nie gadaj mi tu o żadnym zawadzaniu, bo się wybiorę do Starachowic i skopie ci dupę ;-) Pewnie że cię chcemy, my też tęskniłyśmy, pamiętam początki tego wątku :-)

Dziewczyny, dziś po raz pierwszy poczułam ruchy mojego dzidzia, leżałam na wznak po przebudzeniu i mi zrobił takie cztery wypuklenia, od lewej strony do prawej.. pewnie się przeciągał :-)

Chciałam również poinformować, że przyznano nam kredyt na mieszkanie!! :-D Jeszcze tylko podpisanie umowy o kredyt, notariusz i mieszkanie jest nasze :-)

Dobry dzień wczoraj miałam :-) Takiego wam życzę :-)
 
Witam, u mnie dzisiaj znowu pochmurno i samopoczucie tez kiepskie. Wczoraj mąz kupił mi "swiniaka" i to jeszcze całego wiec pół dnia kroiłam mięso. Dzisiaj zrobimy szynki zobaczymy jakie mam wyjdę bo jeszcze nigdy nie robilismy, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz:-), zwazywszy na nasza duzą rodzine to uwazam ,że sie opłaca, mam cały zamrażalnik miesa na jakies pół roku powinno wystarczyc.


 
elifit, zazdroszcze ruchow :) ja juz sie nie moge doczekac...ale w koncu beda :)

u nas tez jakas szarowka za oknem, ale ma nie padac,wiec chyba zrobie pranie :) ma pozniej wyjsc sloneczko to moze wyschnie na dworze :)

dziewczyny, ja nie pamietam tera ktora, ale wiem,ze ktoras z Was Kochane ma zrobiona logopedie? prawda?
bo juz mnie zastanawia moj syncio,w ogole nie chce gadac....nie to zeby siedzial cicho,co to to nie,nawija ciagle,ale po swojemu...po 'naszemu' to gada glownie wyrazy co sie skladaja z takich samych sylab 'mama,tata,dzidzi...w tym stylu'. ma tez swoje nazwy na niektore rzeczy,tak,ze zazwyczaj wiem o co mu chodzi,no ale nie chce gadac...probuje,zeby za mna powtarzal,ale ma to w nosie:p
ja poki co mysle,za dam mu czas do wakacji,a jak nie zacznie mowic,to pojde do logopedy... kurde,pod koniec maja konczy 2 latka,i moglby juz mowic cos wiecej....
dziewczyny,ktore maja dzieci, Wasze dzieci kiedy zaczely mowic?
 
gugula chłopaki podobno późno zaczynaja mówic ale to zalazy od dzicka, u mnie ok 2 lat zaczał mówic , a u siostry jak miał 3 lata, wiec jesli wszystko z dzickiem jest dobrze trzeba po porostu poczekac, dac mu jeszcze czas.
 
Gugula nie masz sie co martwić teraz, to jest normalne ze jeszcze nie mówi więcej słów, jedne dzieci zaczynają mówić później i od razu całymi zdaniami, jest jeszcze czas na prawdę, mój chrześniak tez zaczął późno mówić bo mial ponad 2 lata i od razu ładnie mu to wychodziło, a inne mówią wcześniej wiec uważam ze problemu jeszcze nie ma, jakby mial 3 lata i nie mówił to wtedy coś nie tak a tak to dziecko rozwija sie prawidłowo :))))
Mój mały ma 1,5 roku i tez nie mówi dużo, bo mama, tata, baba, mniam, mniam, NIE, TU,( jak go prosze aby pokazał gdzie np są rybki ) i tyle , i bardzo dużo po chiński bo tak śmiesznie to brzmi :)
 
gugula, pilnowałam kiedyś dwóch bliźniaczek dwuletnich i jedna z nich szczebiotała i nawet dwusylabowe słowa mówiła, a druga nie mówiła za dużo i tylko jedną sylabę np ma, pa, mi. Potem poszły do przedszkola i minęło dopiero jakieś pół roku w przedszkolu jak ta druga zaczęła więcej gadać... dzieci tak mają że jak wiedzą że są rozumiane to mogą próżnować w mówieniu.. to się zmieni jak podrośnie trochę.
Poza tym z tego co widzę to twój smyk nie ma jeszcze dwóch latek.. więc nie przejmuj się :-) zobaczysz że za kilka miesięcy będziesz się z tego śmiać :-)
 
no to dobrze :) uspokoilayscie mnie troche...bo kurde,jak sobie poczytam na necie, co ju zpowiniem umiec taki dziecek w tym wieku,to wychodzi,ze powinien juz mowic pelne zdania :p mi sie tak wydaje,ze przez to,ze my go rozumiemy,o co mu chodzi, to on nie czuje takiego cisnienia zeby nauczyc sie mowic,zeby sie dogadac...a w tej norwegii to za bardzo nie mamy kontaktu z innymi ludzmi (znaczy sie sa tesciowie-ale tak czesto sie widza z malym,ze tez juz kumaja jego mowe)....moze jak bedziemyw Polsce,i zobaczy,ze nie kazdy go kuma to se zmobilizuje :) kurde,ale juz sie moge doczekac az zacznie nawijac :-)
 
reklama
Elifit zazdroszcze ze poczulas ruchy :-) tez bym chciala...
Gugula jak jeszcze sie rozgada, to bedziesz miala dosc ;-)
Mamuska wpadaj tak czesto jak mozesz :*****
 
Do góry