reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

podpisuje sie rekoma i nogami!!!!!

ja jem obiadek,dzis lajcik,ziemniaczki+jajko sadzone(takie wiejskie,tesciowa nam na wsi kupuje:))+kalafiorek z buleczka:)

a dzien czekolady mnie nie rusza....dla mnie moze nie istniec,za to sledzie pochlaniam tonami,ser feta i warzywa...przeogromne ilosci...

mam to samo z jedzeniem :))

Mamuska fajnie ze sie pozbieralas.
Gdybym teraz jeszcze raz miala zachodzic w ciaze ,to bym tez uzywala testow.Mysmy robili ,,Na dziewczynke"dwa dni przed owulka .A ciaza okazala sie strsza o tydzien .Czyli mialam tydzien wczesniej niz myslalam .I znowu chlopak.
Niektore matki nie sa normalne klatke obokm mieszka dwoch chlopcow.Jeden z nich ma Adhd bierze leki trzy razy dziennie.Siedza pod blokiem i strugaja scyzorkami na szpic patyki.Jeden nalezy do harcerstwa ten ktory nie ma problemow ,wie jak sie ze scyzorykiem obchodzic.Ale ten drugi ma naprawde problemy ,jest agresywny kiedys pobil mojego syna bo mu niechcaco na przerwie w szkole nastapil na noge.Matka jak do iej poszedl moj m.powiedziala ze to wina nauczyciela dyzurujacego.
Nie pozwolilam moim dzieciom pojsc na podworko.Bo sie boje jeszcze ich skrzywdzi tym scyzorykiem.Matka kretynka na potege.

ludzie sa bez wyobrazni :/
a pozniej wielkie zdziwienie jak do nieszczescia dochodzi ... brak slow :/


obejrzalam fakty i sie tylko zdolowalam co sie dzieje na tym swiecie :(( coraz gorzej jest
 
reklama
hejka Mamuśka....wpadaj do nas częściej.....dobrze ze sie pozbierałaś.....pomalutku wszystko dojdzie do normy....do lekarza musisz się wybrać....

u mnie jeszcze ruchów nie ma dzieciaki będą różne i najprawdopodobniej jedna dziewczynka.....już bym chciała wiedzieć....

moooocniutko cię ściskam
 
Mam pytanie: smarujecie się czymś kobietki? A jeśli tak to czym :)))

Pysia witaj!!!
Ja stosuje od niedawna co prawda ale zaczelam balsam babydream firmy Rossmann.
Jest nie drogi(ok 10zl) i bardzo przyjemny o malo intensywnym zapachu,łatwo sie rozprowadza i szybko wchlania a skora po nim jest gładka i nawilżona.
pozdrawiam
 
Witajta mamuśki :)
U nas wiatr taki że mało łba nie urwie a pogoda tak zjeb.... że myślałam że w pracy położę się na biurku i poprostu będę spała i dupa :)

Mamuśka witaj i zapraszamy częściej w Nasze skromne progi :)

Ja też używam balsamu babydream z Rossmanna i jak narazie wszystko jest oki, ja zaczęłam się nim sztyftować jak tylko się dowiedziałam o dzidzi rano i wieczorem, codziennie, męczące ale trzeba :)

Dziewczyny ja w styczniu byłam u dentysty i wszystko mam picuś glancuś, trzeba iść jeszcze na kontrol w trakcie ciąży ??
 
Mamusia witaj :-) trzymamy kciuczki żebyś szybciutko do nas wróciła :-)

Justyś idź sprawdź ząbki bo przecież dzidziuś zabiera wapń..

Rabbit ja też bym chciała wiedzieć płeć, dziś na wizycie się nie dowiedziałam ehhh .. póki co to ubranka unisexy kupuję :)
 
Czesc Dziewczyny :) dlugo mnie nie bylo masakra jakas.Zawirusowalam tak kompa za net nam siadl.Maz dluuugo robil kompa potem naprawiali neta horror.Jestem lepsza niz antywirusy hehe.
Jutro poczytam co u Was nowego dzis juz nie mam sily ani glowy do tego.
Bylam na usg wszystko niby z dzidzia pozadku ala mam za krotka szyjke macicy jedyne 3 cm:( i oczywiscie nie wiem co robic. Angielscy" specjalisci" oczywiscie to olali zupelnie. A ja sie martwie nie wiem co robic ... Wiecie cos moze na ten temat??? ja poczytalam troche i nie jest chyba za wesolo :(.
Pozdrawiam i milego wieczorku zycze do jutra
 
pysia ja uzywalam balsamu przeciw rozstempom Avent ale mi zapach nie podchodzil. Teraz mam Mustele i jest bardziej wydajna na pewno. Co do efektow to sie przekonam po porodzie :-)

Witajta mamuśki :)
U nas wiatr taki że mało łba nie urwie a pogoda tak zjeb.... że myślałam że w pracy położę się na biurku i poprostu będę spała i dupa :)

Mamuśka witaj i zapraszamy częściej w Nasze skromne progi :)

Ja też używam balsamu babydream z Rossmanna i jak narazie wszystko jest oki, ja zaczęłam się nim sztyftować jak tylko się dowiedziałam o dzidzi rano i wieczorem, codziennie, męczące ale trzeba :)

Dziewczyny ja w styczniu byłam u dentysty i wszystko mam picuś glancuś, trzeba iść jeszcze na kontrol w trakcie ciąży ??

Ja tez od tej pogody okropnej czuje sie strasznie ale dzis przynajmniej mnie glowa nie bolala. Co do dentysty to ja sie teraz na kontrole bede wybierala, chcialam poczekac az sie 2 trym zacznie. Poza tym trzeba sprawdzac zabki tez ze wzgledu na to ze w ciazy dziasla sa bardziej ukrwione (stad tendencje do krwawienia podczas mycia zebow) i jestesmy bardziej narazone na choroby przyzebia a one moga powodowac nieprzyjemne powiklania np.: przedwczesny porod. Tak mi mowila znajoma polozna.

sylwia nie wiem jak to jest z ta szyjka ale chyba lepiej jeszcze z kims to skonsultowac. Nie mozesz isc do jakiegos innego lekarza?
 
Ahoj kochane!!
Mamuśka miło Cię widzieć-śledziłam Wasze losy na początku wątku-Przykro mi niezmiernie,ale trzymam kciukasy....
Ja jutro na 11 rano mam usg nie będę ukrywać,że trochę się obawiam,ale co ja będę sie teraz zamartwiać!!
Od 20 - 28 czerwca jedziemy na wakacje JUPIIII już nie mogę się doczekać-jak co roku kierunek Floryda nasza ukochana!!

Co do smarowania brzucha i piersi niestety nie bardzo mi wychodzi ponieważ wszystko mi śmierdzi nawet kosmetyki bez zapachu śmierdzą jak cholera. Zresztą jak mydło,szampon do włosów nie mówiąc już o paście do zębów.
 
reklama
Cześć Dziewczyny:)

Jestem mamą październikową 2007... życzę wam zdrowych bobasków, donoszonych ciąż do terminu i szybkiego bezbolesnego porodu:):):)
Pozdrawiam was... Mama październikowa 2007 i już niebawem czerwcowa 2011:)
 
Do góry