reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

EE tam moim zdaniem nie ma określonego wieku na dziecko. I nie zgadzam sie z Karolina ktora twierdzi ze dziewczyny 20letnie chca miec dzieci bo chca byc dorosłe, NIE PRAWDA. Ja mam w tym roku 21 lat i nie chciałam miec tego dziecka po to by czuc sie dorosla, juz dawno sie usamodzielniłam z moim partnerem juz od jakiegos czasu mieszkamy razem, bez rodzicow. Po prostu gdy człowiek czuje sie szczesliwy i wie ze chce byc z ta osoba to na co czekac ???
Ja pracuje i studiuje i wcale sie nie boje co bedzie:tak:
Miłka Masz racje po co sie uzalac? i martwic jakas kariera i podrozami? Czy nie wystarcza szczescie jakim jest dziecko ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny, a moze po prostu uznamy,ze kazda z nas ma ten swoj wlasny zegar biologiczny, i kazdy jest inny...i dla kazdej z nas idealny jest inny moment na dojrzala decyzje o dziecku,co? :-)

ja nie ukrywam,ze dla mnie nigdy nia mialo jakiegos wielkego znaczenia,zeby sie wyszalec, bo ja to zawsze spokojna bylam :-) wiadomo, chcialoby sie gdzie pojechac,zobaczyc cos... i najwyzej trzeba jakies plany odlozyc...my planowalismy jechac w wakacje do chorwacji :-D ale chyba sobie daruje,bo jakos nie widze sie w roli wieloryba wylegujacego sie na brzegu :-D ie tearz to za rok-dwa...nic straconego :-)
 
gugula - nam też w tym roku Chorwacja odpadnie, dlatego odłożymy na wakacje w przyszłym roku i mamy zamiar w sierpniu skoczyć już na Istrię w czwórkę :-)

karolina - nie złość się ;-)
 
Milka na ciebie nigdy.Ja potrafie czytac ze zrozumieniem.Wszystko kwestia interpretacji.;-)
A ja jade i bede wielorybem
 
witam sie i ja :)
u nas jest mega upalnie ... az sie nie da na balkon wyjsc pomimo , ze slonka juz nie mam na nim
na dworzu jeszcze gorzej
kurka chcialam ciepelko , ale nie taki upal :szok: a co bedzie dalej :/ chyba sie zakamufluje w domu hehe



Hej kobiałki!
Jestem po wizycie widziałam "Niuniusia" fikał sobie aż miło,ale p.doktor mnie zmartwiła,otóz zrobili mi badania i okazało się,że jestem nosicielem genu,który powoduje mukowiscydozę ten rodzaj co ja mam powoduje tą chorobę w 1-25 i znowu mam co myśleć.Moje dwie córki są zdrowe,więc miejmy nadzieję,że i tym razem tak będzie.

Za tydzień Papp-a + Usg,za dwa tyg.kolejna wizyta ze względu na infekcję ucha.

a jak to lekarz wykryl?? na jakim badaniu ??
bedzie dobrze zobaczysz masz dwie coreczki zdrowe to i trzecie takie bedzie !!! :)))

Co do omdlen, to mi sie jeszcze nigdy nie zdarzylo nic podobnego, ale moze to faktycznie czesciowo od cisnienia zalezy, a ja raczej mam zawsze za wysokie niz za niskie...

I ja tez obecnie sie zaliczam do tych z porostem wlosow w miejscach niepozadanych:-p Kurcze, ale nie mam sily ostatnio sie za koszenie zabrac, a w perwszej ciazy mnie od depilatora odrzucilo, wiec po zwyklej maszynce migiem odrasta:baffled: No coz, nazwijmy to powrotem do natury zeby sie juz calkiem nie dolowac:-D

hehe moze jakis klubik malpy ?? :))) sporo nas z tym goleniem tutaj ma problem
powrot do natury :-D dobre , dobre :-D

Kurde ja tez mam takie niskie cisnienie, dzisiaj mierzono mi u lekarza i wyszlo 90 na 50....czy ja jeszcze zyje hehe:)

wow rzeczywiscie nieskie
ale podobno lepsze za niskie niz za wysokie :)

witam dziewczyny, wczoraj mialam wizyte i z moja dzidzia wszystko jest w porzadeczku,pani mierzyla wszystko z 20 minut a ja bylam przerazona gdyz nic nie mowila.Ale wszystko jest ok. Malenstwo jest starsze o jeden dzien.A termin mam na 13.10.

super , ze jest ok :) no i mamy ten sam termin :))

aga, gratuluje dobrze roziwjajacej sie dzidziulki :) obysmy wszyskie tylko takie wiesci slyszaly zawsze...tego nam wszystkim zycze :-)

tez macie taka piekna wiosne jak ja? normalnie ulewa,wichura i 4 stopnie ...ehhh.....ja chce gdzies gdzie jest cieplutko.... :(

yyyy nie ja mam tylko ok. 30stopni wiecej , mega slonce i cala mokra siedze :/
dawaj do mnie :) pojedziemy nad morze :)))

elfit ale fajnie! tylko dzieciaczków dookoła. u mnie też sporo, siostra w sierpniu, a ja i ciocia w październiku... 2 dni różnicy w terminach, i rodzimy w jednym szpitalu.

moja kuzynka tez rodzi w sierpniu :)

Elo mamuski;-) u nas tez pogoda straszna do teo len nie opuszcza...
dziolchy ja sie nie dziwie ze wy non stop latacie sikac, poszlam wasza metoda picia i wmuszam w siebie ta wode no i latam do kibelka non stop, co wypije to od razu ze mnie wylatuje ot taki interes

hehe mnie suszy zawsze :) wiec pije i siekam , teraz pije wiecej i jeszcze wiecej sikam :/ a poniewaz jest taki upal to jeszcze wiecej pije i chyba czas zamieszkac w wc :-D

Dzien doberek,jestem zamuloma okropnie .Wczorajszy dzien na pelnych obrotach zakupy ,odwiedziny u szwagierki ,paznokcie ,sprzatanie a potem goscie (bylo b.milo)
Ale skutek jest taki ze jeszcze siedze na kanapie w szlafroku i jem musli.
Zatanawialyscie sie kiedy jest dobry czas na dziecko.Ja po roku malzenstwa urodzilam pierwsze ,po kolejnym blizniaki.Ja pozniej mialam moment ze myslalam ze kocham moje dzieci nad zycie ,ale moglam troche poczekac.Mialam 23 lata trojke dzieci nigdzie prawie nie bylam ,nic nie widzialam i mialam naprawde kryze.Jak obserwowalam moje kolezanki jak podrozuja dla mnie z trojka malutkich dzieci to bylo niewykonalne miedzy innymi ze wzgledow finansowych jak i organizacyjnych.Jak mi na plazy kazdy w inna strone zwiewal ,a rece tylko dwie to bylam klebkiem nerwow .I wollalm moj ogrodek.Moj m. juz sie wyszalal zjezdzil kupe swiata -jest o 11 lat odemnie starszy i pewnw rzeczy widzial w inny sposob.Ale jak opowiadal o jakiejs podrozy to mnie az skrecalo.W tej chwili mi juz przeszlo ale nadal uwazam ze poki jest sie mlodym warto sie ksztalcic ,podrozowac i doswiadczac wielu wrazen zanim sie czlowiek zdecyduje na dzieci .Bo nic nie szkodzi bardziej zwiazkowi niz frustracja .
Ale sie rozpisalam:-DJa jestem od 12 lat mezatka .Dlatego pewne rzeczy widze inaczej niz ktos na poczatku zwiazku.Co wcale nie jest zle fajnie jest miec motyle w brzuchu.

ja sie zgodze z toba :)
sama sobie nie wyobrazam zebym zostala mama w wieku 20 , 25 lat nawet .. jak sobie siebie przypomne to raczej napewno mialalm co innego w glowie niz pieluchy ;-)
od poczatku wiedzialam , ze jak bede chciala dziecko to napewno nie wczesniej jak przed 30
no i teraz mam 28 lat jak urodze bedzie 29 i dla mnie wiek i gotowaosc idealne :)
wiadomo kazda z nas inna jest , ale ja tam wolalam sie wyszlaec , najezdzic po swiecie , pomieszkac w roznych krajach , za nim sie zdecydowalam na dziecko
i nie zaluje absolutnie , ze czekalam :)

dobrze nie widziałam;) pewno gdyby nie mozna było jedno pod drugim to by blokowało wystawienie ale jednak nie było:p

wejdz na nasz watek glowny jest regulamin :) wlasnie w im jest napisane , ze nie mozna posta pod postem , z regolu na kazdym forum tak jest , no chyba , ze na prywatnym to juz inna bajka :)
bedzie mniej pracy z laczeniem i wecej czasu na czytanie i pisanie :)


planowanie jest nudne :-) liczy się spontan ;-)

Ja jestem po wizycie u gina i dostałam kolejne zwolnienie na 30 dni i mam kuźwa larwować dalej echhhh chciałam na Święta w góry jechać i nici z tego za to mój małżonek się ucieszyła jak cholera bo bedzie w tym roku sam wszystko na Święta szykował ;-)

kurcze no nic jakos przetrwasz to lezenie ... oby juz na nastepnej wizycie bylo ok !! :)))

ja pocieszam sie tym, ze dziecko to nie zaden wyrok, ono kiedys tez dorosnie a wtedy bedzie mozna zrobic pare rzeczy na ktore nigdy nie mialo sie czasu czy kasy. co za roznica czy pieluchy i smoczki czekaja mnie teraz czy za 10 lat ? tak czy srak w koncu by do tego doszlo, bo nie zamierzalam byc bezdzietna. moze wlasnie lepiej byc mloda mama, ma sie wiecej sily, energii i szans na to ze dziecko bedzie zdrowe.

hmmm ja tam nie uwazam siebie za stara mame :) wygladam duzo mlodziej i tak tez sie czuje :)
i tak pol na pol zgodze sie z tym , ze mozna pozniej zrobic pewne rzeczy jak juz maluch podrosnie ...z reguly tak sie mowi , a pozniej zycie niestety sprowadza nas na ziemie i nie wszystko da sie nadrobic i zrobic , czasami brak juz checi , czasami sil , a czasami poprostu kasy :/


pozostawiam bez komentarza

:-D
 
Karolina a powiedzialas juz rodzinie? bo kiedys pisalas ze corce dasz na imie po mamie, zeby nie byla wsciekla ze tak pozno sie dowiedziala. Ja nadal milcze jak grob... ale ze mnie trzesitylek.

Asionek ja nie uwazam zadnej na tym forum za "stara". mozna byc mloda lub bardzo mloda mama :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karolina a powiedzialas juz rodzinie? bo kiedys pisalas ze corce dasz na imie po mamie, zeby nie byla wsciekla ze tak pozno sie dowiedziala. Ja nadal milcze jak grob... ale ze mnie trzesitylek.

Asionek ja nie uwazam zadnej na tym forum za "stara". mozna byc mloda lub bardzo mloda mama :-D
Nie jeszcze nie powiedzialam oni przyjada do mnie na dlugi weekend w maju ,to juz bede po polowie i nie bedzie dalo sie ukryc
Ale wedlug lekarza znowu nici z dziewczynki na 80%
 
a ja chce jechac na swieta do rodziny i nie wiem co robic... albo bede sie ukrywac, albo powiem przez telefon, ale to chyba po secie
 
reklama
Do góry