reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ja chyba koniec 10, piszę chyba z tego wzgledu że teraz na wizycie okresli mi dokładny tydzien bo wtedy maluszek był za mały;)

oczywiscie za mały zeby okreslic jego "wiek":-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no wlasnie pwoem Wam,ze to usg co bylam tutaj,to nie bylo 3d wcale.... za to robilam w pl jak bylam w pierwszej ciazy 3d, wlasnie polowkowe i wrazenia niesamowite...taki dzidzius.. :)widac normalnie powieki,wszytsko :) kolezanka robila jak byla jakos okolo 30 tyg i mowi,ze buzka to identyczna byla jak malej,gdy sie urodzila...mowi,ze jak jej dali mala ,to ona wiedziala,ze wlasnie tak bedzie wygladac :)
w 2o tyg jeszcze tego tak nie widac...
aaa...i my placilismy wtedy 160 zl,oczywiscie plytke tez dostalismy:) ale to bylo dobre 2 lata temu,wiec pewnie ceny sie pozmienialy :-)

swoja droga sama jestem ciekawa,czy tutaj polowkoe bedzie 3 d czy nie....
 
u mnie nie, ale jakos nie zalezy mi na tym tak bardzo, grunt zeby dziecko bylo zdrowe. a kiedy mozna robic polowkowe? ja mam termin 17.maja, ale nie wiem czy nie bede musiala przelozyc.

Milen jak chcesz dodac cos do swojej wczesniejszej wypowiedzi to uzyj opcji "edytuj", nie mozna pisac posta pod postem
 
dobrze nie widziałam;) pewno gdyby nie mozna było jedno pod drugim to by blokowało wystawienie ale jednak nie było:p
 
Dzien doberek,jestem zamuloma okropnie .Wczorajszy dzien na pelnych obrotach zakupy ,odwiedziny u szwagierki ,paznokcie ,sprzatanie a potem goscie (bylo b.milo)
Ale skutek jest taki ze jeszcze siedze na kanapie w szlafroku i jem musli.
Zatanawialyscie sie kiedy jest dobry czas na dziecko.Ja po roku malzenstwa urodzilam pierwsze ,po kolejnym blizniaki.Ja pozniej mialam moment ze myslalam ze kocham moje dzieci nad zycie ,ale moglam troche poczekac.Mialam 23 lata trojke dzieci nigdzie prawie nie bylam ,nic nie widzialam i mialam naprawde kryze.Jak obserwowalam moje kolezanki jak podrozuja dla mnie z trojka malutkich dzieci to bylo niewykonalne miedzy innymi ze wzgledow finansowych jak i organizacyjnych.Jak mi na plazy kazdy w inna strone zwiewal ,a rece tylko dwie to bylam klebkiem nerwow .I wollalm moj ogrodek.Moj m. juz sie wyszalal zjezdzil kupe swiata -jest o 11 lat odemnie starszy i pewnw rzeczy widzial w inny sposob.Ale jak opowiadal o jakiejs podrozy to mnie az skrecalo.W tej chwili mi juz przeszlo ale nadal uwazam ze poki jest sie mlodym warto sie ksztalcic ,podrozowac i doswiadczac wielu wrazen zanim sie czlowiek zdecyduje na dzieci .Bo nic nie szkodzi bardziej zwiazkowi niz frustracja .
Ale sie rozpisalam:-DJa jestem od 12 lat mezatka .Dlatego pewne rzeczy widze inaczej niz ktos na poczatku zwiazku.Co wcale nie jest zle fajnie jest miec motyle w brzuchu.

mhmmm ja nie wiem kiedy jest dobry czas i czy w ogole taki jest :) Niektorzy bardzo chca dzieci i niekoniecznie im zalezy na podrozach, ksztalceniu sie itd. Ja do nich nie naleze ale z drugiej strony ja bym mogla sie uczyc cale zycie... w maju mam kolejna rozmowe na studia - doktorat... a sotatnio sobie pomyslalam ze gdybym wygrala w totka to wrocilabym na studia "normalne" i zrobila cos zwiazanego z biologia :) i ja tak moge cale zycie. Podobnie z podrozami :) No ale w koncu sie zdecydowalismy na malenstwo, w glowie mam ze mamy "tylko" mieszkanie a nie dom "tylko" jeden samochod i "tylko" tyle oszczednosci i wiem ze tak przekladac moglibysmy w nieskonczonosc... tylko kiedy bylby ten odpowiedni czas?

U nas ladna pogoda!!!!!!!!!!!! (tzn nie pada i jest ponad 10 stopni) i weekend sie zaczyna :-) 18 kwietnia jedziemy na wakacje wiec trzeba sie bedzie wybrac jutro na jakies wakacyjne zakupy :tak:
 
Hej kobiałki!
Jestem po wizycie widziałam "Niuniusia" fikał sobie aż miło,ale p.doktor mnie zmartwiła,otóz zrobili mi badania i okazało się,że jestem nosicielem genu,który powoduje mukowiscydozę ten rodzaj co ja mam powoduje tą chorobę w 1-25 i znowu mam co myśleć.Moje dwie córki są zdrowe,więc miejmy nadzieję,że i tym razem tak będzie.
Za tydzień Papp-a + Usg,za dwa tyg.kolejna wizyta ze względu na infekcję ucha.

Dobrze ze dzidzia wariuje w brzuszku :) Mam nadzieje ze maluszek bedzie zdrow, skoro pozostale cory sa zdrowe to mysle ze tak bedzie :tak:

gugula jak byłam u lekarza tomi ciśnienie do góry skoczyło, bo się denerwowałam troszkę... ale mówiłam mu że zazwyczaj mam niskie, to nic nie powiedział.

Ja mam to samo, zaraz po przyjsciu polozna mi mierzy to mam 140/80 a za 20 min juz 100/60 :-) takze zawsze kaze mi odczekac chwile.

witam dziewczyny, wczoraj mialam wizyte i z moja dzidzia wszystko jest w porzadeczku,pani mierzyla wszystko z 20 minut a ja bylam przerazona gdyz nic nie mowila.Ale wszystko jest ok. Malenstwo jest starsze o jeden dzien.A termin mam na 13.10.

Super ze dzidzia dobrze sie rozwija!

Cześć dziewczyny,

Ja też od zawsze niskociśnieniowiec.. 100/60 to norma.. pamiętam jak miałam 120/60 to się zdziwiłam :-) Mroczki mi się zdarzają czasami, więcej ziewam..morfologię miałam ok jak na wczesną ciążę, zobaczymy teraz..

przespałam noc i mnie puścił ból kręgosłupa ale muszę uważać żeby nie wrócił.. nareszcie weeekend :-D
twardy brzuszek mam, rosnie ekspresowo.. mój szef dziś mi tak powiedział.. i ma rację.. czuję że rośnie z dnia na dzień.. rano jak wstaje to taki twardy jak piłka.

moja siostra też jest w ciąży!!! w 9 tygodniu! Termin ma na listopad.. ale będzie wesoło w rodzinie :-D

Ale super ze bedziecie miec tak razem dzieci :-) Ja zawsze o tym marzylam no ale moja siostra na razie nie planuje powiekszania rodziny. Moze kolejne bede miala wtedy kiedy ona. Na razie za to 6 moich kolezanek bedzie mialo dzieci miesiac starsze- miesiac mlodsze :-)

Rajciu,u mnie tez taki ziab ze szok...moze nie zimno,ale wietrzysko przeokropny!!!!!
Wymarzlam na tych rekolekcjach,dobrze ze mala ubralam cieplej...:)

Ja tez chlam wode caly czas,ciagle czuje sie na kacu....

U mnie tez pogoda paskudna. Zimno, wieje i pada :dry: nie chce mi sie nigdzie wychodzic, dalej w pizamie siedze przed tv :-D
 
gosiane - jak ty to robisz ze cytujesz rozne wypowiedzi w jednym poscie - bo mi nie wychodzi :( jak chce zacytowac po raz drugi to pierwszy cytat mi znika... co robie zle?
 
reklama
Do góry