reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Lekarz do którego ja chodzę powiedział mojej siostrze płeć... w 15, 16 tygodniu, nie wiem ile dokładnie miała, wiem tylko że ja wtedy byłam w 6tc, a ona jest ode mnie ok. 10 tygodni do przodu.

u mnie słoneczko widać :)
 
reklama
Lekarz do którego ja chodzę powiedział mojej siostrze płeć... w 15, 16 tygodniu, nie wiem ile dokładnie miała, wiem tylko że ja wtedy byłam w 6tc, a ona jest ode mnie ok. 10 tygodni do przodu.

u mnie słoneczko widać :)
ale super, bedziecie miec dzieciaczki w jednym wieku;-)
ja mam filmik z usg julki jak lekarz plec rozpoznal, i nawet ja zauwazylam ze to dziewczynka;-) 16 tc
 
Rajciu,u mnie tez taki ziab ze szok...moze nie zimno,ale wietrzysko przeokropny!!!!!
Wymarzlam na tych rekolekcjach,dobrze ze mala ubralam cieplej...:)

Ja tez chlam wode caly czas,ciagle czuje sie na kacu....
 
ja robilam teraz takie "zwykle",ale na chwile nam 3D wlaczyl...wyglada swietnie w kolorze sepii

najlepiej robic 3D to polowkowe,bo wtedy dzieciaczek przypomina juz dzieciaczka...
u mnie koszt to 200zl;) + filmik na plytce za free
 
Dzien doberek,jestem zamuloma okropnie .Wczorajszy dzien na pelnych obrotach zakupy ,odwiedziny u szwagierki ,paznokcie ,sprzatanie a potem goscie (bylo b.milo)
Ale skutek jest taki ze jeszcze siedze na kanapie w szlafroku i jem musli.
Zatanawialyscie sie kiedy jest dobry czas na dziecko.Ja po roku malzenstwa urodzilam pierwsze ,po kolejnym blizniaki.Ja pozniej mialam moment ze myslalam ze kocham moje dzieci nad zycie ,ale moglam troche poczekac.Mialam 23 lata trojke dzieci nigdzie prawie nie bylam ,nic nie widzialam i mialam naprawde kryze.Jak obserwowalam moje kolezanki jak podrozuja dla mnie z trojka malutkich dzieci to bylo niewykonalne miedzy innymi ze wzgledow finansowych jak i organizacyjnych.Jak mi na plazy kazdy w inna strone zwiewal ,a rece tylko dwie to bylam klebkiem nerwow .I wollalm moj ogrodek.Moj m. juz sie wyszalal zjezdzil kupe swiata -jest o 11 lat odemnie starszy i pewnw rzeczy widzial w inny sposob.Ale jak opowiadal o jakiejs podrozy to mnie az skrecalo.W tej chwili mi juz przeszlo ale nadal uwazam ze poki jest sie mlodym warto sie ksztalcic ,podrozowac i doswiadczac wielu wrazen zanim sie czlowiek zdecyduje na dzieci .Bo nic nie szkodzi bardziej zwiazkowi niz frustracja .
Ale sie rozpisalam:-DJa jestem od 12 lat mezatka .Dlatego pewne rzeczy widze inaczej niz ktos na poczatku zwiazku.Co wcale nie jest zle fajnie jest miec motyle w brzuchu.
 
reklama
ja robilam teraz takie "zwykle",ale na chwile nam 3D wlaczyl...wyglada swietnie w kolorze sepii

najlepiej robic 3D to polowkowe,bo wtedy dzieciaczek przypomina juz dzieciaczka...
u mnie koszt to 200zl;) + filmik na plytce za free

to w takim badz razie do badania połowkowego mi dosc daleko:-( czy tylko mi tak wolno czas leci??? ale zazdrosze zobaczenia mam nadzieje ze ja tez sie doczekam;)
 
Do góry