reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Brzuszek już widoczny ale słabo, na razie takie zaokrąglenie... a co do samopoczucia... oho ho, można pisać i pisać... ważne że jest wszystko ok, jak pisaliśmy wcześniej ciśnienie mam słabe, takie ogólne zmęczenie... brak apetytu:-D
i ogromna radość :laugh2:
 
U mnie podobnie! brzuszek nie jest płaski ale sie robi zaokraglony;) nie wejde już w żadne moje jeansy ktore nosiłam przed ciązą;/ choc wcale nie widac zebym przytyła nie wiadomo ile. Dziś u mnie taka pogoda że głowa boli i z łożka nie chce sie wstac;/ U mnie dopisuje radosc ale jestem strasznie zmeczona a przeciez wcale sie nie przemeczam;);) Ja miałam apetyt ale jakos mi przeszło... i nie moge do dzis patrzec na mieso:D Kiedy wizyta?

A tam wcale sie nie przejmuj opiniami innych;) Ja mam podobnie, a to przeciez nasze dzieci i tak je nazwiemy jak nam sie podoba:tak: Mi się podoba Amelia i Maciuś;) ale co do chłopca to co chwile zachodzą zmiany;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marti do rodziców należy wybór imienia dla dziecka, ja tam też nie patrze czy się komuś podoba czy nie... ważne że będzie się podobało nam, i pasuje do nazwiska... a podoba mi się Oliwier... ale zdrobnienia nie ma... Oliwierek? Oli? Oliwek?:szok:

Milen żeby nie skłamać ja już od półtora miesiąca nie jem wędlin, a gdy czuję rano zapach jakiejś szynki... to tylko toaleta już mi pozostaje. a żeby było śmieszne pracuję na dziale mieso-wędliny hahahaha:-D na szczęscie jakoś w pracy zapominam o zapachu, i jakoś daję radę... najgorzej jest z zapachem salcesonu i kiełbas świeżo wyjmowanych z opakowań... bleeeee:no:
 
mi sie bodoba dla dziewczynki wlasnie Julka i Maja...Zuzia tez.. :) i nie robi mi co drugie bedzie mialo tak na imie, my i tak za granica mieszkamy,wiec u nas bedzie to wyjatkowe imie i tak :-)
tylko moj m. na majke sie nie zgodzi pewnie, bo dla niego imie musi byc takie,zeby dla doroslej osoby brzmialo powarznie,a nie jak zdrobnienie... Wiec pewnie maja nie przejdzie:p Ale julia mi sie tez bardzo podoba :-)
o chlopcu jakos nie myslalam do tej pory,bo wkrecilam sobie ze na 100% dziewczynka :-D najwyzej bedziemy myslec jak sie okaze ze chlopiec :p
 
moze zaczne od pytania nie na temat jak odpowiadam Wam na pytania jak moge pogrubic Wasze imiona czy nicki jak bym chciała odpowiedziec do danej osoby? Jestem poczatkujaca i jescze nic nie umiem :D:D:D

Jeszcze pracujesz? Ja od 5tygodnia poszłam na zwolnienie, bo pracuje w markecie na kasie i tam wykanczaja psychicznie. I też dlatego że ogrzewanie sie zespuło i byłam strasznie chora....Masz juz jakies badania za sobą?>
Ps. Ja nie miałam jeszcze zadnego ale teraz jak pojde to sie odezwe, i jak na razie biore tylko kwas foliowy, bo o niczym innym mi moj lekarz nie mowił;-)
 
reklama
Do góry