reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Dziewczyny czy korejs z was tez jest dosyc czesto slabo i ma uczucie ze zemdleje? Mi sie to zdarzalo do tej pory tylko rano, zaraz po przebudzeniu, posiedzialam kilka minut i bylo ok. Ale i wczoraj i dzis zrobilo mi sie slabo w srodku dnia (mroczki przed oczami itd). W przyszlym tygodniu odbieram wyniki badan, wiec zobaczymy - moze mam za malo zelaza?
Polozna mowila mi ze w ciazy objetosc krwi zwieksza sie o polowe i ze trudniej ta wieksza objetosc dotlenic... i rzeczywiscie czesto mi ciezko oddychac, kiedy chodze szybko albo pod gore (a gdzie mieszkam to albo z gorki albo pod gorke, drog "plaskich" nie ma). Czy ktos ma podobne doswwiadczenia?

Mi sie zdazylo pare razy jak bylam na zakupach gdzie bylo duzo ludzi i generalnie zamieszanie. Mam nadzieje ze sie juz nie powtorzy, moze faktycznie to zelaza niedobor bo u mnie hematokryt w dolnych granicach normy wyszedl. Takze na pewno na nastepnej wizycie dostane tabsy do lykania.

Co do golenia to na szczescie zmobilizowalam sie w zeszlym tyg i potraktowalam nogi woskiem. Zawsze ciezko mi sie do tego zebrac ale potem wygoda niesamowita :D
 
Dziewczyny czy korejs z was tez jest dosyc czesto slabo i ma uczucie ze zemdleje? Mi sie to zdarzalo do tej pory tylko rano, zaraz po przebudzeniu, posiedzialam kilka minut i bylo ok. Ale i wczoraj i dzis zrobilo mi sie slabo w srodku dnia (mroczki przed oczami itd). W przyszlym tygodniu odbieram wyniki badan, wiec zobaczymy - moze mam za malo zelaza?
Polozna mowila mi ze w ciazy objetosc krwi zwieksza sie o polowe i ze trudniej ta wieksza objetosc dotlenic... i rzeczywiscie czesto mi ciezko oddychac, kiedy chodze szybko albo pod gore (a gdzie mieszkam to albo z gorki albo pod gorke, drog "plaskich" nie ma). Czy ktos ma podobne doswwiadczenia?

mi raczej nie robi sie slabo , ale znam kilka mamus co mdlec potrafia
moze tak byc w ciazy niestety i raczej nie jest to oznaka czegos zlego , ale swojemu ginowi powiedz o tym


bóle to mam epizodyczne.. bolało mnie na jesieni, brałam zastrzyki.. zima spokój. Teraz nie ulżę sobie tabletką ale mąż mnie masuje i od 15go ide na masaz relaksujący z NFZ :-) bo zapisywałam się na zabiegi przed ciążą a szkoda mi było masaż odwołać.. nic innego z zabiegów nie wolno..

.. a pracę mam przy biurku :-( idę odpoczywać :)

mojego tez jakis bol zlapal :/ w zeszlym roku mial podobnie o tej samej porze roku na dodatek ... oby ci przeszlo po tych masazach :)

Ja też przed ciążą sobie taki zajerzasty depilator zafundowałam i jechałam te moje przeszczepy na 2, 3 tyg miałam spokój, teraz próbowałam ale co ty jakoś mało wytrzymała jestem na ból, więcej nerwów niż to warte, biorę maszynę i jade z koksem ale co 2 dni i już kłaki jak puszcza wkrzańska, bardzo szybki mi rosną :(
Ahh mu babki mam przej..... jednym słowem :)

hehe to mamy to samo :) przynajmniej na jakis czas mialam spokoj ,a teraz nie moge sie zmusic , bo boli bardziej jakos wlasnie
my baby mamy przewalone , facetowki to sie brody ogolic nie chce , to niech zobaczy jaka my mamy powierzechnie do wygolenia ;))

Z tym goleniem przewalone, ja wieczorem ogole a rano juz sa:szok:.
włosy z reszta tez bardzo szybko rosna!! balam sie malowac wlosy na poczatku to takie mialam odrosty:wściekła/y:.
no tak juz jest musimy przywyknac na pare miesiecy, a pozniej to pewnie nie bedzie czasu!!:no:
Wiec cierpliwosci kobitki!!!

mam to samo :/ nie wiem , ale mam wrazenie , ze szybciej mi wlasnie rosna wloski i niekoniecznie te na glowie hehe


Mi sie zdazylo pare razy jak bylam na zakupach gdzie bylo duzo ludzi i generalnie zamieszanie. Mam nadzieje ze sie juz nie powtorzy, moze faktycznie to zelaza niedobor bo u mnie hematokryt w dolnych granicach normy wyszedl. Takze na pewno na nastepnej wizycie dostane tabsy do lykania.

Co do golenia to na szczescie zmobilizowalam sie w zeszlym tyg i potraktowalam nogi woskiem. Zawsze ciezko mi sie do tego zebrac ale potem wygoda niesamowita :D

ja mam wosk zwykly i nie umiem nim sie wydepilowac :/
ale kupialm sobie kiedys takie cudo jak pasta cukrowa bez paskow , pachnie oblednie guma balonowa i owocami , podgrzewa sie w mikrofali , naklada szpatulka i odrywa :) powiem , ze zero bolu !!! szok
chyba tym sobie nastepnym razem nozki tez machne bo z maszynko idzie sie pochlastac :/
 
elifit, takie mizianie leciutkie, tak jakbys miala motylka w brzuchu, to wlasnie prawdopodobnie pierwsze odczuwalne prze Ciebie ruchy :) pozniej beda coraz wyrazniejsze :-) ja juz sie nie moge doczekac... :-)

kurde ja to tez zaroslam jak dziki zwierz :-D ale mi brak motywacji, lata ni ma,tylko dlugie spodnie, wiec motywacja jak u Asionka, gdzie lato w pelni u mni nie dziala....jeszcze zebym sie z moim troche seksila to tez bym sie podgolila czasem :p ale ja ciagle chodze spac padnieta z 2 godziny przed nim...ni tak sobie zarazstam czekajac na motywacje :-D

cytrynka, ja tak miewama...ale mam tak odkad pamietam,jak szybciej wstane to mis ie tak w glowie koluje....kiedys jak bylam gowniara to jak wstalam z kibelka to mi sie zakrecilo i rypnelam dynka w sciane i sobie guza nabilam na glowie :-D ale u mnie to chyba ma zwiazek z cisnieniem, bo ja mam niziutkie...
 
Ja normalnie tez mam bardzo niskie cisnienie (czesto np 90/60), choc w ciazy mi sie podwyzszylo do normalnego (teraz mam 100 lub 110/70). Jak bylam nastolatka to mdlalam co niedziele w kosciele ;)
Teraz mnie to troche martwi bo i wczoraj i przedwczoraj slabo zrobilo mi sie podczas jazdy autem, zjechalam na pobocze i poczekalam troche i jakos dojechalam - ale raz ze sie spozniam w rozne miejsca z pracy a dwa ze jestem wtedy sama i za bardzo nie ma kogo o pomoc poprosic jakby co. No ale zobaczymy jak dalej bedzie i co z wynikami z morfologi.
 
Hej kobiałki!
Jestem po wizycie widziałam "Niuniusia" fikał sobie aż miło,ale p.doktor mnie zmartwiła,otóz zrobili mi badania i okazało się,że jestem nosicielem genu,który powoduje mukowiscydozę ten rodzaj co ja mam powoduje tą chorobę w 1-25 i znowu mam co myśleć.Moje dwie córki są zdrowe,więc miejmy nadzieję,że i tym razem tak będzie.

Za tydzień Papp-a + Usg,za dwa tyg.kolejna wizyta ze względu na infekcję ucha.
 
Lena, nie zamartwiaj sie na zapas, a z tych testow pappa, to okresla czy dziecko odziedziczy chorobe, czy tylko jakie sa szanse na to? I czy ewentualnie usg cos wykarze? Tak pytam, bo nie nic nie wiem o tej chorobie... Ale mysle ze dobrze wrozy jesli coreczki sa zdrowe. I trzeba byc dobrej mysli:tak:

Co do omdlen, to mi sie jeszcze nigdy nie zdarzylo nic podobnego, ale moze to faktycznie czesciowo od cisnienia zalezy, a ja raczej mam zawsze za wysokie niz za niskie...

I ja tez obecnie sie zaliczam do tych z porostem wlosow w miejscach niepozadanych:-p Kurcze, ale nie mam sily ostatnio sie za koszenie zabrac, a w perwszej ciazy mnie od depilatora odrzucilo, wiec po zwyklej maszynce migiem odrasta:baffled: No coz, nazwijmy to powrotem do natury zeby sie juz calkiem nie dolowac:-D
 
mi się w pracy zdarza mieć mroczki w oczach, ale to pewnie wina niskiego ciśnienia.
dzisiaj pół nocy przesiedziałam, bo mi duszno było, latałam do toalety z trzy razy, i o 3 jadłam... :-D
 
reklama
Do góry