reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hello,hello pszczółki moje kochane:-)
U mnie też dzisiaj pogoda pod psem,ale już w sobotę ma być pięknie.Ja oczywiście odliczam,dzisiaj moja wizyta u lekarza zobaczymy....

pryzybela mnie właśnie bolą tylko sutki,są tak wrażliwe,że jak przez przypadek dotknę ich np. podczas kąpieli to aż jęknę.No i oczywiście powiększyły się strasznie,nie wiem jak ja będę wyglądać w lato pewnie najpierw będą iść moje cyce,a potem ja.
Z rozmiaru C,mam teraz DD czyli prawie namiocik jedyneczka;-)
 
reklama
Lena, trzymam kciuk za wizyte! (ja niestety dopiero za 2 tyg ide)

A co do piersi to ja tez mam balony, ale z czasem jak mi sie brzuch w ciazy z corcia powiekszal, to mialam wrazenie ze cycusie sie malusie zrobily:-D No ale brzuch mialam ogromny:) Za to po porodzie zwlaszcza jak mi od mleka nabrzmialy, to sie okazalo ze jednak sa wieeeelkie:tak:

I z tymi sutkami, to sie lacze w bolu.... myslalam, ze juz mi to przeszlo, ale jednak jak bumerang wrocilo:baffled: A jak maz chce mnie tam smyrnac, bo malo mu nie przywale normalnie:baffled:


Witamy nowa mamusie, jak sadze moja imienniczke:) Napisz cos wiecej o sobie i swojej rodzince!:D
 
Witamy nową mamusię!!

Kurcze biorę się za jakieś porządki chyba czas mi szybciej przeleci.
ACH zapomniałam Wam opowiedzieć-ale mam sklerozę(żebym tylko nie zapomniała że urodziłam:szok:)oglądałam wczoraj doppler do słuchania tętna i wiecie co nic konkretnego nie znalazłam najdroższy był za $49.90 czyli nie żle,ale opinie na ich temat złe,otóż wiele dziewczyn pisze,że omało zawału nie dostały bo tętna nie słychać,swoje serce słyszały,odgłosy z jelit jak najbardziej,ale serduszko dzidziusia niesłyszalne.Na opakowaniu natomiast pisze,że urzyteczne dopiero w 5m-cu.Jest jeszcze jedna funkcja nagrywania tętna dziecka,lub swojego serca.
 
jestem :)
chyba sie poloze spac na troche , bo sie zmeczylam niezle
ogolnie to zaczynam sie czuc jakos grubo :/
wiem , ze w ciazy jestem , ale jakos nie pomaga mi to w patrzeniu na siebie :))


Hello,hello pszczółki moje kochane:-)
U mnie też dzisiaj pogoda pod psem,ale już w sobotę ma być pięknie.Ja oczywiście odliczam,dzisiaj moja wizyta u lekarza zobaczymy....

pryzybela mnie właśnie bolą tylko sutki,są tak wrażliwe,że jak przez przypadek dotknę ich np. podczas kąpieli to aż jęknę.No i oczywiście powiększyły się strasznie,nie wiem jak ja będę wyglądać w lato pewnie najpierw będą iść moje cyce,a potem ja.
Z rozmiaru C,mam teraz DD czyli prawie namiocik jedyneczka;-)

wow niezly biust :)
ja tam dalej mam maly ...

z tymi tc to pokrecone troche .. chyba juz latwiej tygodniami liczyc :)

mialam cos napisac i zapomnialam :/
ogolnie mam skleroze ostatnio .. dzisiaj zapomnialam kodu do mieszkania :(( dobrze ze maz byl ze mna to mi przypomnial , ale mam dziure w glowie niezla , az sie smial ze mnie :))
 
Lena, wlasnie pewnie dlatego zalecaja uzywanie od 5 miesiaca, bo wczesniej pewnie trudniej trafic na to serdunio(co nie znaczy ze niemozliwe), stad te schizy najczesciej i wiadomo ze nie mozna zaraz w panike popadac...
Ale zapytaj lekarza jak dzisiaj pojdziesz, co o tym sadzi:-)
Z tego co pamietam Emcia ma dopplera juz od jakiegos czasu i chyba zadowolona jest:tak:

A mnie narazie do porzadkow nic nie zmusi...Nawet obiad wczoraj z ciezkim sercem zrobilam, ale zle sie czuje, glowa peka, lamie w kosciach i chyba sie nie obejdzie bez jakiejs tabletki i syropu.... mam tylko nadzieje ze to nie grypa, bo nie mam goraczki...


Asionek, to sie pewnie jak wlamywaczka troche poczulas:) hehe... U nas kod jest na drzwi do przedszkola i niedawno zmienili, wiec tez mialam problem z zapamietaniem, a wiele osob mylilo kilejnosc cyfr mimo ze sa tylko 3:D
 
Ostatnia edycja:
Ja też porządków nie robię z przyjemnością,tylko mój psioch rano wpadł z ubłoconymi łapami i mam pełno kleksów błotnych na podłodze.
pryzybela kuruj się,ja stosowałam czosnek,tylko zgaga mnie męczyła po tym eliksirze.
 
Pryzybela zdrowka duzo !! kuruj sie kochana zeby badziej choroba sie nie rozwinela

ja mam 3 pary drzwi i rozne klucze do nich i kody :/ jak w wiezieniu normalnie hehe juz tez przesadzili z iloscia

ide polezakowac troche :)
 
reklama
Witam się i ja i witam nową mamusię :)
Ja dziś w pracy ledwo wysiedziałam, masakra już myślałam że pójdę do domu i w dupie ze wszystkim, masakra:( Głowa bolała, spać się chciało... Ale obiadek u mamusi potem drzemka i jakoś powoli dochodzę do siebie... muszę się wziąć dziś za golenie bo nogi mam jak u sarny zarośnięte- wstyd!!!!
Leń leń leń leń :(
 
Do góry