reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

oj z tym goleniem to ja tez na bakier :((
wczesniej depilatorem nogi jechalam , ale teraz nie jestem w stanie jakos sie przemoc i maszynka poszla w ruch , a jak maszynka to i kudly szybko i ostre sa :/
a nie chce ich golic non stop , bo swedzi mnie strasznie
a znowu u mnie juz tak goraco , ze latam w sukienkach , spodenkach krotkich wiec juz trzeba bedzie te giry golic co chwila :))
przechlapane hehe
 
reklama
Hello,hello pszczółki moje kochane:-)
U mnie też dzisiaj pogoda pod psem,ale już w sobotę ma być pięknie.Ja oczywiście odliczam,dzisiaj moja wizyta u lekarza zobaczymy....

pryzybela mnie właśnie bolą tylko sutki,są tak wrażliwe,że jak przez przypadek dotknę ich np. podczas kąpieli to aż jęknę.No i oczywiście powiększyły się strasznie,nie wiem jak ja będę wyglądać w lato pewnie najpierw będą iść moje cyce,a potem ja.
Z rozmiaru C,mam teraz DD czyli prawie namiocik jedyneczka;-)

Hehe mysle ze nie masz sie czym przejmowac ja mam juz F z D :) a do slubu to nawet G kupilam, ale pod biustem caly czas 75 :]
 
Wiitamy ową mamusię :-)

Oj dziewczyny ja od rana źle sie czuję.. najbardziej mi dokucza kręgodłup górne lędxwie, nawet leżenie nie pomaga.. tylko na plecach a znowu dla dzidzia lepiej na boczku..
Leżę sobie na tych plecach i macam się po brzuchu... taki mam twardy i już prawie pod pępkiem:szok: Szybciutko rośnie :-) Ja jestem już niby w 15tc, ale wg USG to 16tc, połowa 4go miesiąca.. już niedługo będzie się ruszać.. czuję takie mizianie leciunieńkie :-) albo to moja wyobraźnia :-D
 
Mnie biust też za bardzo nie urósł, za to sutki bardzo wrażliwe i przemawiają do mojego męża:zawstydzona/y:

ooo sutki tez mam wrazliwe :)
mnie czasami jeszcze strasznie swedza cale piersi :/

Wiitamy ową mamusię :-)

Oj dziewczyny ja od rana źle sie czuję.. najbardziej mi dokucza kręgodłup górne lędxwie, nawet leżenie nie pomaga.. tylko na plecach a znowu dla dzidzia lepiej na boczku..
Leżę sobie na tych plecach i macam się po brzuchu... taki mam twardy i już prawie pod pępkiem:szok: Szybciutko rośnie :-) Ja jestem już niby w 15tc, ale wg USG to 16tc, połowa 4go miesiąca.. już niedługo będzie się ruszać.. czuję takie mizianie leciunieńkie :-) albo to moja wyobraźnia :-D

kurcze , a od czego ciebie boli ??
tez mam juz pod pepkiem twardy brzucsio :)
tobie to juz malo zostalo do pierwszych ruchow fajnie !! :)
 
Dziewczyny czy korejs z was tez jest dosyc czesto slabo i ma uczucie ze zemdleje? Mi sie to zdarzalo do tej pory tylko rano, zaraz po przebudzeniu, posiedzialam kilka minut i bylo ok. Ale i wczoraj i dzis zrobilo mi sie slabo w srodku dnia (mroczki przed oczami itd). W przyszlym tygodniu odbieram wyniki badan, wiec zobaczymy - moze mam za malo zelaza?
Polozna mowila mi ze w ciazy objetosc krwi zwieksza sie o polowe i ze trudniej ta wieksza objetosc dotlenic... i rzeczywiscie czesto mi ciezko oddychac, kiedy chodze szybko albo pod gore (a gdzie mieszkam to albo z gorki albo pod gorke, drog "plaskich" nie ma). Czy ktos ma podobne doswwiadczenia?
 
bóle to mam epizodyczne.. bolało mnie na jesieni, brałam zastrzyki.. zima spokój. Teraz nie ulżę sobie tabletką ale mąż mnie masuje i od 15go ide na masaz relaksujący z NFZ :-) bo zapisywałam się na zabiegi przed ciążą a szkoda mi było masaż odwołać.. nic innego z zabiegów nie wolno..

.. a pracę mam przy biurku :-( idę odpoczywać :)
 
Dziewczyny czy korejs z was tez jest dosyc czesto slabo i ma uczucie ze zemdleje? Mi sie to zdarzalo do tej pory tylko rano, zaraz po przebudzeniu, posiedzialam kilka minut i bylo ok. Ale i wczoraj i dzis zrobilo mi sie slabo w srodku dnia (mroczki przed oczami itd). W przyszlym tygodniu odbieram wyniki badan, wiec zobaczymy - moze mam za malo zelaza?
Polozna mowila mi ze w ciazy objetosc krwi zwieksza sie o polowe i ze trudniej ta wieksza objetosc dotlenic... i rzeczywiscie czesto mi ciezko oddychac, kiedy chodze szybko albo pod gore (a gdzie mieszkam to albo z gorki albo pod gorke, drog "plaskich" nie ma). Czy ktos ma podobne doswwiadczenia?



Ja ciągle tak mam. W ostatnia niedziele na mszy w kosciele malo nie padlam, musialam wrócic do domu!!!
a później mi przeszło, ale sie powtórzyło :szok:
 
oj z tym goleniem to ja tez na bakier :((
wczesniej depilatorem nogi jechalam , ale teraz nie jestem w stanie jakos sie przemoc i maszynka poszla w ruch , a jak maszynka to i kudly szybko i ostre sa :/
a nie chce ich golic non stop , bo swedzi mnie strasznie
a znowu u mnie juz tak goraco , ze latam w sukienkach , spodenkach krotkich wiec juz trzeba bedzie te giry golic co chwila :))
przechlapane hehe

Ja też przed ciążą sobie taki zajerzasty depilator zafundowałam i jechałam te moje przeszczepy na 2, 3 tyg miałam spokój, teraz próbowałam ale co ty jakoś mało wytrzymała jestem na ból, więcej nerwów niż to warte, biorę maszynę i jade z koksem ale co 2 dni i już kłaki jak puszcza wkrzańska, bardzo szybki mi rosną :(
Ahh mu babki mam przej..... jednym słowem :)
 
reklama
Z tym goleniem przewalone, ja wieczorem ogole a rano juz sa:szok:.
włosy z reszta tez bardzo szybko rosna!! balam sie malowac wlosy na poczatku to takie mialam odrosty:wściekła/y:.
no tak juz jest musimy przywyknac na pare miesiecy, a pozniej to pewnie nie bedzie czasu!!:no:
Wiec cierpliwosci kobitki!!!
 
Do góry