reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek - różne są sposoby liczenia ale najlepiej liczyć 4,5 tyg na miesiąc. czyli 4ty miesiac zaczyna się w 13t4d.
 
reklama
Hello!
To ja wlasnie zaczynam czwarty miesiac (wg OM,bo wg uag ciaze mam starsza o ok.tydzien):tak::tak::tak::tak:

Na wizycie wsio oki,jestem mega zadowolona,lekarka powiedziala,ze mam slicznego dzidziusia:-):-):-):-):-)pytalam ja m.in. o farbowanie,mozna farbowac bez zadnego problemu!!!!!My bedziemy czuly sie piekniejsze,a nic jak nasze dobre samopoczucie nie pomoze dzidziusiowi!!!!
 
Dzień dobry :)
U mnie słonecznie dzisiaj ale wietrzysko straszne. Po 15 minutach wróciłam ze spaceru bo wiatr by mnie razem z wózkiem zdmuchnął. Zupełnie jak nad morzem :)
 
Hej kochane!

Ja też myślę, że dla lepszego samopoczucia farbę można rzucić na włosy-nie możemy się we wszystkim ograniczać, a poza tym, farby które teraz są dostępne w sklepach już chyba nie są tak szkodliwe jak kiedyś.

U mnie brzydka pogoda i od razu humor gorszy na dodatek co noc meczą mnie jakieś durnowate sny. Może po USG mi przejdzie na jakiś czas :no:

a tak licząc co 4,5 tygodnia to wychodzi, że jestem w połowie 3 miesiąca- ale ten czas leci...
 
Asionek - różne są sposoby liczenia ale najlepiej liczyć 4,5 tyg na miesiąc. czyli 4ty miesiac zaczyna się w 13t4d.

wszedzie co innego pisza idzie sie pogubic hehe

Hello!
To ja wlasnie zaczynam czwarty miesiac (wg OM,bo wg uag ciaze mam starsza o ok.tydzien):tak::tak::tak::tak:

Na wizycie wsio oki,jestem mega zadowolona,lekarka powiedziala,ze mam slicznego dzidziusia:-):-):-):-):-)pytalam ja m.in. o farbowanie,mozna farbowac bez zadnego problemu!!!!!My bedziemy czuly sie piekniejsze,a nic jak nasze dobre samopoczucie nie pomoze dzidziusiowi!!!!

ciesze sie bardzo Agadaria :))

ok lece , co prawda juz mi sie odechcialo , bo z tego goraca to jakas bez sil jestem i spocona do tego :/ no , ale wyjde ruch to zdrowie :)
do pozniej :))
 
Witam wszystkich, u mnie tez pochmurno i pada deszcz, ale za to dzisiaj czuje sie dobrze bo ostatnio strasznie sie czułam, bolał mnie brzuch więc posząłm wczesniej do lekarza i powiedział mi ze ciąza jest zagrożona, mam lezec,ale problem w tym ze nie mam takiej mozliwości przy trójce dzieci aczkolwiek staram sie mniej chodzic i pracować. Wczoraj byłam na zebraniu wszkole u jednej córki , dzisiaj ide na dwa zebrania do córki i syna, no o jeszcze na angielski. W weekend z kolei mam zajęcia na uczelni i musze być. W tym roku (w czerwcu )mam obrone pracy licencjackiej. Jakoś cięzko zapowiada mi sie ten rok.

Wydaje mi sie ze musisz przystopowac. Ja lezalam praktycznie plackiem. A dlaczego twoja ciaza jest zagrozona? Na wywiadowki wyslij kogos albo zadzwon ze nie mozesz przyjsc. Ja jak u mnie bylo nieciekawie to tylko do kibelka wstawalam, nawet sama nie gotowalam tylko zamawialam na tel jedzenie albo ktos mi przynosil/gotowal.Lepiej dmuchac na zimne.

Witam Was :)

U mnie pogoda pod psem niby słońce chce wyjśc ale ciagle chmury :(
Mam pytanie wiem wiem że jest tego pełno ale chcialam się zapytać o to całe farbowanie włosów w ciąży, ja mam włosy blond odrost juz spory no i chciałam iść przed świetami wielkanocnymi do fryza się ogarnąć no i nie wiem czy jeszcze nie poczekać z wizytą? A wy jakie macie zdanie na temat farbowania?

Mi sie wydaje ze w 2 trym juz mozna spokojnie zrobic farbe i wogole wiele innych rzeczy bo to najbezpieczniejszy okres.

jestem i ja :)
kurcze dziewczyny wspolczuje wam beznadziejnej pogody :((
u nas upal wrecz i juz cala mokra jestem :/
zapraszam do siebie spragnione slonka i moge troche podeslac :))

powiedzcie mùi jak to jest z miesiacami ?? mam w knidze , ze dopiero od 14tc zaczyna jest 4 miesiac... a mi sie wydaje , ze chyba juz mam ten 4 miesiac ?? ehhh zamotane to heheh

Powiem ci ze tez sie zastanawialam, w kazdej ksiazce inaczej. W mojej takiej najfajniejszej jest ze do konca 13 tc jest 1 trymestr ale w innych ze do 12 wiec pokrecone :-)

U mnie znowu ponuro za oknem ale za to bardzo cieplo! Nie wiem ile stopni bo termometr nam nawalil ale w sweterku goraco.
 
reklama
Hej Kobitki!
Wlasnie podlapalam jakies przeziebienie od corci i obie garujemy w domu... Do tego cos mnie znow muli i nie wiem czy od ciazy, czy od gardla:baffled: Dobrze ze chociaz sloneczko za oknem, bo bym jakiegos dola podlapala;-)

Mam male pytanko do Was... Czy ma ktoras problem z piersiami? Bo mnie bolaly sutki pare tygodni temu i teraz ten bol znow wrocil i to taki nieprzyjemny... Wczoraj to mnie nawet w calej piersi tak klulo ze az sie troche przestraszylam... gdyby nie ciaza, to bym naprawde jakas chorobe u siebie podejrzewala... Ale zasadniczo to mi sutki napierniczaja rowno, az stanika nie moge nosic, bo mi uciska... ale nawet jak delikatnie niechcaco otre sie reka czy cos, to mnie trafia takie do denerwujace.... Nie to zeby az tak bolesne bylo, ale strasznie dokucza....

A co do liczenia tygodni ciazy to na bb sie na taki fajny watek natknelam... zwlaszcza post Bestyii taki zbiorczy i szczegolowy:)
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-liczyc-miesiace-ciazy-4402/

W kwestii farbowania, to ja zawsze mialam zdanie, ze jak bede miec dola ze wygladam jak wyplosz z mega odrostami i siwkami, to dla maluszka na pewno nic dobrego nie bedzie;-) A wizyta u fryca, to praktycznie kazdej kobiecie humor poprawia:-)

Anula2011, oszczedzaj sie kobieto! Teraz jest czas dla Ciebie i musisz pozwolic rodzince sie o siebie i Ciebie zatroszczyc, a swiat sie nie zawali bez domowego obiadku, czy jak kilka spraw odlozysz na pozniej!:tak:
Marti, nie wiem czy te witaminy mozna brac, zwlaszcza jesli juz regularnie sie wspomagasz witaminami prenatalnymi, wiec poradzilabym sie ginka na Twoim miejscu... A zreszta jesli przyczyna pogorszenia sie cery sa hormony ciazowe, to nie wiem czy te witaminy jakos pomoga:tak:
 
Do góry