reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

zupka u nas tak samo...grzybow mnostwo,bo Norki nie zbieraja...i jakie jagody!! normalnie kosmos...raz bylam z moim mezem...nawet sie schylac nie trzeba zeby nazrywac,bo rosna na zboczach..i sobie idziesz sciezka,i z kazdej stony masz piekne jagody :-) i to wielkie jak borowki amerykanskie....ale strasznie duzo kleszczy..w zeszlym roku jak chodzilam z mlodym,nawet nie lasem,ale taka aleljka,to ja mialam 2 kleszcze,a szymek w glowie....wiec teraz chyba bede uwazac,i raczej unikac takich miejsc kleszczowych...

ej dziewczyny,mowil wam lekarz do kiedy brac kwas foliowy? bo ja tu lekarza nie ogladam, a kwas mam z pl i ciage biore,ale nie wiem czy jeszcze brac czy juz nie..
 
reklama
mi lekarka powiedziala ze do konca 3. m-ca. jesli bedziesz brala dluzej to nic sie nie stanie, a oprocz tego jakies witaminy lykasz?
 
Witam!

Zupka grzybowa,ale mi smak robicie od rańca. U mnie też grzyby mają kosmiczną cenę,a w paczce 3 na krzyż.
Ja też łykam kwasik kazano do końca 3-go m-ca.Złapałam przeziębienie boli mnie gardło,zimno mi brrrr, no i katar gigant nie wiem chyba będę się ratować babcinymi sposobami czyli syropik z cebuli,herbatka z sokiem malinowym.
Jak znacie świetny sposób na przeziębienie to czekam na sugestie.
 
tu grzybow duuuuuzo :) we wrzesniu chodzilam codziennie, a jakie byki :) tu nikt nie zbiera, bo uznaja chyba tylko pieczarki sklepowe (sprowadzane z Polski zeby bylo smieszniej) wiec caly las MOJ :szok:

fajnie wam z tymi grzybami no raj normalnie :)
ja nawet nie bylam tutaj w lesie i nie wiem czy sa ... ale jak poczytalam co tutaj pelza to nie ide napewno :-D nawet jest specjalna odmiana werzy co sie zwa od miasta Montpellier :szok: mama mi tez zabronila lazic tam hehe

zupka u nas tak samo...grzybow mnostwo,bo Norki nie zbieraja...i jakie jagody!! normalnie kosmos...raz bylam z moim mezem...nawet sie schylac nie trzeba zeby nazrywac,bo rosna na zboczach..i sobie idziesz sciezka,i z kazdej stony masz piekne jagody :-) i to wielkie jak borowki amerykanskie....ale strasznie duzo kleszczy..w zeszlym roku jak chodzilam z mlodym,nawet nie lasem,ale taka aleljka,to ja mialam 2 kleszcze,a szymek w glowie....wiec teraz chyba bede uwazac,i raczej unikac takich miejsc kleszczowych...

ej dziewczyny,mowil wam lekarz do kiedy brac kwas foliowy? bo ja tu lekarza nie ogladam, a kwas mam z pl i ciage biore,ale nie wiem czy jeszcze brac czy juz nie..

u nas jagody , przeczki maja takie ceny , ze szok :/ a sprzedawane sa w takich malenskich plastikach ... zdzierstwo i tyle :wściekła/y:
ja biore kwas na wlasna reke ... chyba do konca 3 miesiaca pobiore , zaszkodzic nie zaszkodzi , a skoro witamin nie lykam to chociaz tyle


Witam!

Zupka grzybowa,ale mi smak robicie od rańca. U mnie też grzyby mają kosmiczną cenę,a w paczce 3 na krzyż.
Ja też łykam kwasik kazano do końca 3-go m-ca.Złapałam przeziębienie boli mnie gardło,zimno mi brrrr, no i katar gigant nie wiem chyba będę się ratować babcinymi sposobami czyli syropik z cebuli,herbatka z sokiem malinowym.
Jak znacie świetny sposób na przeziębienie to czekam na sugestie.

tak jak piszesz naturalnie :) czosnek antybiotyk naturalny , jak lupisz moze byc z sola i maselkiem na kanapki , albo sobie zrob maslo czosnkowe pycha jest :)
herbata z cytrynka , miodem
lub sokiem malinowym :)
witamine C , wapno

mleko z miodem i czosnkiem, troche wapna i gorace herbatki.
czytalam ze lepiej nie pic herbaty z malin

mozna pic sok z malin :)
nie zaleca sie herbatki z lisci malin , a to co innego troche
i nie wiem ile tego by trzeba wypic zeby zaszkodzic :)
 
dokladnie, chodzi o herbate z lisci malin...a normalna sklepowa to z owocow,wiec nie zaszkodzi:-)
a na przeziebienie to ja zawsez mleko z miodem,herbatka z miodem i cytrynka :-) w sumie to nie wiem czy pomaga ale lubie wiec pije :-D:-D:-D

no mi sie tak wydawalo ze kwas to konca 3 miesiaca....witamin nie biore zadnych,wyniki sa ok,wiec hcyba nie ma potrzeby...nie chcialabym przedobrzyc :p z szymonem bralam witaminki i sie wielki kloc urodzil..teraz mam nadzieje,ze dzidzia mniejsza bedzie,wiec poki wyniki mam dobre,to nie biore nic dodatkowo :-D


kurde,moj maz mnie chyba zabije....jakiegos wirusa mu na kompa sciagnelam :/ nie wiem skac,bo tylko na forum wchodzilam i na wp,nie lazailam po jakichs niewiadomych stronach...najlepsze ze mial aktualnego antywirusa,bo kom nowy,dopiero ma go moze 2 miechy...az sie boje co powie jak wroci z pracy :p masakra...mam nadzieje,ze da rade to naprawic sobie
 
dokladnie, chodzi o herbate z lisci malin...a normalna sklepowa to z owocow,wiec nie zaszkodzi:-)
a na przeziebienie to ja zawsez mleko z miodem,herbatka z miodem i cytrynka :-) w sumie to nie wiem czy pomaga ale lubie wiec pije :-D:-D:-D

no mi sie tak wydawalo ze kwas to konca 3 miesiaca....witamin nie biore zadnych,wyniki sa ok,wiec hcyba nie ma potrzeby...nie chcialabym przedobrzyc :p z szymonem bralam witaminki i sie wielki kloc urodzil..teraz mam nadzieje,ze dzidzia mniejsza bedzie,wiec poki wyniki mam dobre,to nie biore nic dodatkowo :-D


kurde,moj maz mnie chyba zabije....jakiegos wirusa mu na kompa sciagnelam :/ nie wiem skac,bo tylko na forum wchodzilam i na wp,nie lazailam po jakichs niewiadomych stronach...najlepsze ze mial aktualnego antywirusa,bo kom nowy,dopiero ma go moze 2 miechy...az sie boje co powie jak wroci z pracy :p masakra...mam nadzieje,ze da rade to naprawic sobie

Ja się nie chcę wymądrzać-przepraszam,ale o wielkości dzidzi decydują geny,więc kochana masz szansę na drugie duże dziecko,a witaminki prenatalne są potrzebne,chyba ,że odżywiasz się jak należy.
 
Hej powrocilam po weekendzie w koncu i nadrobilam. Smaka mi na zupe grzybowa zrobilyscie i chyba sobie ugotuje :-D

hejka dziewczyny....aa mnie się wczoraj zakupki udały kupiłam spodnie ciążowe...czarne rurki:) wychaczyłam za fajną cenę....aa dzisiaj byłam oglądać wózki podwójne....w jednym się zakochałam...ale cennnaaa wow....masakryczna..... aaa u lekarza bylam wszystko oki u dzieciaków....i ogólnie dzień pozytywny.... mąż poleciał mi właśnie po loda....bo mi się zachciało hihihihih....

link boski...dzięki AsiaKC

A kupowalas w PL? Wlasnie szukam jakis fajnych bo mnie rurki juz cisna niestety.

Ja się nie chcę wymądrzać-przepraszam,ale o wielkości dzidzi decydują geny,więc kochana masz szansę na drugie duże dziecko,a witaminki prenatalne są potrzebne,chyba ,że odżywiasz się jak należy.

Mi lekarz powiedzial ze ostatnio stwierdzono ze nadmiar witamin sprzyja wysokiej masie urodzeniowej, tak jak z kolei palenie sprzyja niskiej masie.
 
reklama
kurde,moj maz mnie chyba zabije....jakiegos wirusa mu na kompa sciagnelam :/ nie wiem skac,bo tylko na forum wchodzilam i na wp,nie lazailam po jakichs niewiadomych stronach...najlepsze ze mial aktualnego antywirusa,bo kom nowy,dopiero ma go moze 2 miechy...az sie boje co powie jak wroci z pracy :p masakra...mam nadzieje,ze da rade to naprawic sobie

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dwiem o czym piszesz:) Ja ostatnio(taka chcialam byc kochana i wspaniala zona)odkurzalam gruntownie kompa.odsunelam go,wszystko wyszyscilam,tylko wtyczke od glosnikow wsadzilam w inna dziurke(do karty dzwiekowej czy gdzie...)i jak odpalilam kompa to tylko buch!!!!!!!sie wydobylo i dymek poszedl...zjaralam glosniki:-D:-D:-D:-D:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

DZieki za rady,zaraz zawiozę dziewczynki do szkoły i kładę się na kanapę pod kocykiem,niech się wali niech się pali ja dzisiaj leżę.

ja wlasnie spalam 2 h:sorry2::sorry2::sorry2:

ej dziewczyny,mowil wam lekarz do kiedy brac kwas foliowy? bo ja tu lekarza nie ogladam, a kwas mam z pl i ciage biore,ale nie wiem czy jeszcze brac czy juz nie..
mi mowila,ze do konca I trymestru a potem nie potrzeba,ale tez nie zaszkodzi:)
Kazala sie za to wstrzymac z witaminami;-);-);-)
tu grzybow duuuuuzo :) we wrzesniu chodzilam codziennie, a jakie byki :) tu nikt nie zbiera, bo uznaja chyba tylko pieczarki sklepowe (sprowadzane z Polski zeby bylo smieszniej) wiec caly las MOJ :szok:

i dobrze:)


A ja przez ten sen nie wiem jaki dzien,czy to wczoraj,dzis czy jutro:-D:-D:-D:-D
Ale jaja...ide jesc druga porcje grzybowej:tak::tak::tak:
 
Do góry