reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Wiatam niedzielnie i ja Was!

Jak ja nie cierpię niedziel....Do tego jeszcze ta pogoda,niby ciepło,ale tak zachmurzone niebo,że sapłabym i spała.Ja mam wzytę u lekarza w czwartek i już odliczam,do tego moja Julka zachorowała na zapalenie ucha i umiera z bólu-tak mi jej szkoda.Mówicie o tych bólach,ja bóli nie mam,ale czuje takie ciągnięcie brzucha w dół-swoją drogą dziwne uczucie do brzusio mini-mini,a go czuję jakby brzuszyszko było pokaznych rozmiarów.
 
reklama
witam sie i ja :-)

kurde,czlowiem 2 dni nie wejddzie i jakie zaleglosci :p

ale cicho nadrobilam:p tylko juz nie pamietam co i jak i u kogo :p boze,co za pamiec....

widzialam,ze juz czesc z Was sie zaopatrzyla w portki ciazowe..mi juz tez sie przydadza chyba,ale to w pl kupie za 2 tyg jak bede :-) bo mam wlasciwie jedne jeany,w ktore sie niby zapinam,ale na chwile..jak dluzej posiedze to nie tak cisna ze masakra...wiec trzeba sie bedzie zaopatrzyc w spodnie :)

a ja dzis poprasowalam, zagonilam chlopa na mysie okien, geberalnie wysprzatane w chalupie, zrobilam wiosenny stroik i jestem z siebie dumna :-D jakso tak cieplej w domu sie zrobilo :-D mimo me pogoda u nas malo wiosenna :p i caly tydzien ma padac, temp okolo 7-8 stopni...blleeee....

moj syn dzis zasnal o 19, wiec spodziewam sie pobudki wczesnie rano jutro :-D

ide zadzwonic do taty,bo juz chyba z 3 tygodnie nie gadalam z nim, jakos nie udawalo mi sie go zlapac :)
 
Hej,ja dzis w podlym nastroju:(
bez powodu:((((

gugula,zazdroszcze ze maz tak Ci pomaga....jak nocka Wam minela?Szymus pewnie pospac nie dal...
 
agadaria ja dziś tez mam fatalny dzien,w nocy nie spalam, glowa mnie non stop boli od 3 dni , chce ją sobie oderwać, dalej mam przepotworne nudności a dziś do nich doszły kolki jelitowe. Wiec siedze w pracy i zastanawiam się czy obrzygam laptopa czy nie...no tak jednym tchem wyrzucone...moze mi ulzy :).

Mam nadzieje że reszta bedzie miala lepszy dzien:)
 
witam sie w piekny norweski deszczowy poranek :-D

kurde,jestem w szoku Wam powiem...moje dziecko, mimo ze poszlo spac o takiej kosmicznej godzinie, wstalo calkiem normalnie....8:40 pobudka :-D no zyc nie umierac :-D

Nikitka, oj wspolczuje samopoczucia...ma nadzije,ze minie :)

Agadaria, a skad taki nastroj niefajny?

no moj pomaga,ale tylko jak mu sie nagadam jak szalona, najpierw sie musze z nim poklocic,obrazic, potem on sie obrazi,ze ja sie obrazam, a potem w koncu cos zrobi po 2 dniach :-D ale cicho,wazne ze w koncu zrobi :D
 
U mnie tez dzisiaj nie najgorzej, mloda pospala do 9:30 :szok: no i ja oczywiscie razem z nia, zrobie na obiad pomidorowke i moze znajde checi by cokolwiek posprzatac w domu, bo swieta ida a tu dalej syf:-/
 
gugula mi się od razu lepiej zrobiło jak przeczytałam o norweskim poranku. Norwegia jest dla mnie jak na razie najpiękniejszym krajem w jakim byłam....czysty, wszędzie rzeki, strumyki, wodospady, lazurowe jeziora....eh jakby mnie ktos tam chciał zawieźć z powrotem pół minuty bym się nie broniła. Choć przyznam, że do pogody szczęścia nie miałam a i tak zrobiła na mnie wielkie wrażenie....
 
nikitka, prawda ladnie tu :) na widoki narzekac nie mozna... tylko pogoda nie rozpieszcza...z tym,z u nas region jest nie tyle bardzo zimny,co wlasnie deszczowy...ale jak juz slonce swieci to grzeje konkretnie...w zeszlym roku w maju,niby bylo 15 stopni w cieniu,ale na sloncu to siedzialam na stroj kapielowym i sie opalalam...i normalnie wysiedzien nie szlo, taki skwar... ale poki co to za oknem 10 stopni,zimny wiatr i deszcz :p wiec na sloneczko jeszcze troche poczekam pewnie :p

chyba czas sie ubrac w koncu i wyskoczyc z pizamy :-D zmykam, milego dnia zycze :)
 
reklama
Agadaria, a skad taki nastroj niefajny?

no moj pomaga,ale tylko jak mu sie nagadam jak szalona, najpierw sie musze z nim poklocic,obrazic, potem on sie obrazi,ze ja sie obrazam, a potem w koncu cos zrobi po 2 dniach :-D ale cicho,wazne ze w koncu zrobi :D

Nie wiem skad...:sorry2::sorry2::sorry2:
Wstalam nie-w -humorze....
Troche mloda mnie wczoraj wkurzyla,pyskata sie zrobila,a ja nadto wrazliwa...

To z m.to ja mam tak samo-placz,obrazanie sie i w ogole:-D:-D:-D:-Dwtedy go sumienie ruszy:-D:-D:-Dno i oczywiscie - ciiiiiiiii..............:cool2::cool2::cool2:
 
Do góry