reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

karolina - ostatnia szansa na brazylijską depilację ;-) ja miała za pierwszym razem robione i tak i tak, zależy jak się dzieciak ułoży :-)
 
reklama
jeśli chodzi o ziemniaki to mnie też strasznie smakują....i moja ulubiona potrawa: pokroić w kostkę ziemniaki dodać troche oleju...zioła prowensalskie chilli i sól, pieprz.....wymieszać....na brytwankę i do pieca....mieszam w czasie pieczenia...a jak się już fajnie podpieką....posypuję tartym serem...pyyychhaaaaaaaa....oj zjadłabym teraz....mniam...polecam
 
jeśli chodzi o ziemniaki to mnie też strasznie smakują....i moja ulubiona potrawa: pokroić w kostkę ziemniaki dodać troche oleju...zioła prowensalskie chilli i sól, pieprz.....wymieszać....na brytwankę i do pieca....mieszam w czasie pieczenia...a jak się już fajnie podpieką....posypuję tartym serem...pyyychhaaaaaaaa....oj zjadłabym teraz....mniam...polecam

hmmm brzmi nieźle, jutro do rybki zrobie smażonej i kapuchy kiszonej i obiad jak w mordę strzelił :p
Opędzlowałam właśnie lody waniliowo- truskawkowe mniam polecam :p
 
noo można zamiast frytek czy ziemniaków....np do kurczaka....tylko w drobną kostkę....i mieszaj jak się pieką....pyychota....
 
oj jaka ładna pogoda u nas dzisiaj była:-) zaliczyliśmy spacerek całą nasza czteroosobową rodziną, najmłodsze fajnie sie wybujało w brzuszku, pewnie teraz smacznie spi;-)

U nas tez ladna pogoda a my z lenistwa siedzimy w domu caly dzien az nieladnie :eek:


a mi dzisiaj brzucho wywalilo, normalnie jakbym w ciazy byla:-D
juz nie taki jedzeniowy tylko zaokraglony, twardy brzusio, chyba przez noc urosl
ciagnie troche wiec dzisiaj sie kanapuje a maz przejal obowiazki ojca

A mi brzus sie zwiekszyl ale wydaje mi sie ze to przez moj apetyt. Chociaz wolalabym zeby on jedzeniowy nie byl heh
 
jeśli chodzi o ziemniaki to mnie też strasznie smakują....i moja ulubiona potrawa: pokroić w kostkę ziemniaki dodać troche oleju...zioła prowensalskie chilli i sól, pieprz.....wymieszać....na brytwankę i do pieca....mieszam w czasie pieczenia...a jak się już fajnie podpieką....posypuję tartym serem...pyyychhaaaaaaaa....oj zjadłabym teraz....mniam...polecam

ja robilam podobnie wczoraj do udek kurczaka :) pyszne , az mi sie zachcialo teraz !!
 
zastanawiam się co mnie boli bo od wczoraj mam bóle brzucha ale od góry ?! może to jelita bo mam nadzieje,że to nic innego
są dziwne :( niczym skurcze
 
reklama
Tu na bb jest artykul o bolach brzucha i to raczej te na dole maja cos do czynienia z ciaza.Moze to tylko baczki ci sie po jelitach bujaja.Wypusc je na wolnosc to moze przejdie.;-)
 
Do góry