reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kłucia w piczce też mam...ale myślę że to normalne.....

ja miałam usg robione przez 20-25 minut....ale krwi nie badałam bo nie miałam pappy...jak masz to będziesz miała pobraną....

a z tym konfliktem krwi...to się nie przerażaj tak....nie czytaj głupot w necie....spokojnie....ja pracuje w szpitalu i z tego co wiem to już nie jest taki mega problem....wiadomo trzeba uważać...ale spokojnie...najlepiej pogadaj z lekarzem żeby wszystko ci wyjaśnił.....
 
reklama
witam dziewczynki!!!!
dawno nie pisałam, ale czytam codziennie :tak:. od razu gratuluję naszym moderatorkom. mam nadzieję, że więcej stresów niepotrzebnych mieć nie będziecie :eek:.
ja jestem troszkę załamana bo dostałam list ze szpitala i najprawdopodobniej będzie u nas konflikt krwi :-(. na dniach idę do szpitala bo chcą ze mną wszystko przedyskutować. napisali mi w liście, że w razie krwawienia z dróg rodnych mam 24 godziny na stawienie się w szpitalu, żeby dostać anti D (to chyba immunoglobulina). teraz siedzę i się zadręczam. trochę poczytałam i nie wygląda to dobrze...:frown:

spokojnie ja juz przeszlam przez stres zwiazany z konfliktem , bo tez mamy z mezem.... na dodatek nie dostalam po poronieniu zastrzyku i sie juz wogole zestresowalam :/
na szczescie nie wytworzylam przeciwcial
najwazniejsza kontrola , a jak cos dostaniesz zastrzyk i bedzie oki :) takze glowa do gory !!
 
karolina kurcze dzięki!!!! trochę mnie uspokoiłaś. ja się strasznie boję. gdybym straciła kolejne dziecko już bym się chyba nie podniosła...
 
Cholera oni nadal nie spia!Kiedy ja bede myla te podlogi !O polnocy!A tak mi sie nie chce wstac z kanapy,a pecherz zaraz mi peknie
 
Ufff! doczytałam! Ale nastukałyście przez jeden dzień!
Ja dziś intensywnie fizycznie i ledwie żywa jestem. Do tego zmarzłam bo z bratem na budowie robiliśmy różne rzeczy i się wychłodziłam i nie mogę sie rozgrzać.
Chłopcy dopiero w wannie bo późno wróciliśmy. Zaraz ich do łożek zagonię i sama do wanny i spaaaać!

oj kopniaczki to i ja juz chce poczuc :) przynajmniej uwierze , ze jestem w ciazy i w brzuszku jest mala dzidzia :))
Och! ja też czekam na kopniaczki a to jeszcze tyle czasu!!!

jeśli chodzi o ziemniaki to mnie też strasznie smakują....i moja ulubiona potrawa: pokroić w kostkę ziemniaki dodać troche oleju...zioła prowensalskie chilli i sól, pieprz.....wymieszać....na brytwankę i do pieca....mieszam w czasie pieczenia...a jak się już fajnie podpieką....posypuję tartym serem...pyyychhaaaaaaaa....oj zjadłabym teraz....mniam...polecam
MNIAM - brzmi pysznie!
Ja też ziemniaczara jestem i to nie tylko teraz, ale teraz królują u mnie ziemniaki w mundurkach, z masłem i mlekiem lub kefirem :-p Normalnie cały talerz mogę wtrząchnać i jeszcze mi mało :dry:
 
mój lekarz powiedział że mam zakaz czytania w necie....także nie ma co głupot czytać....fachowiec wszystko ci wyjaśni i się uspokoisz....

a ja właśnie ściągam sobie simsów 2 z nudów będe grała hihih
 
reklama
Do góry