reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

No nareszcie mam termin na 21.3 do poloznej.W poprzedniej przychodni sami sie ze mna kontaktowali.A teraz ja musze sobie tego pilnowac.To bedzie poczatek 9 tyg.Juz nie moge doczekac sie tego usg zeby zobaczyc dzidzie i w koncu dowiedziec sie ze ze dzidzia jest zdrowa.Moze nawet dowiem sie czy to jest dziewczynka czy chlopczyk.maz mysli ze chlopiec ja dziewczynka.Wazne zeby zdrowuitkie bylo.W pierwszej ciazy mialam cytomegalie wiec stres byl ogromny.Oby teraz bylo ok.
 
reklama
11 t i 3 dni..... i nie wiem nie za wczas??

Cześć Wam dziewczyny...
Mój lekarz mówi że usg prenatalne I trym najlepiej robić w 12tym tyg, wtedy wszystko ładnie widać, jeżeli chodzi o choroby genetyczne.

Mamuśka - ja wiem że łatwo tak pisać, ale trzymaj się dzielnie, nie poddawaj się jeszcze nic dokładnie nie wiadomo, zobaczysz co jutro wyjdzie na usg. Mam nadzieję że to jakaś mega pomyłka!!! Dużo całusków:*

Wiecie co jest najgorsze że częściej robię się głodna:(((
 
dzięki dziewczyny za info.....

ja jestem ciągle głodna i myślę o jedzeniu jakaś masakra......

ii potrafię zjeść rybę z puszki aa zaraz pół tabliczki czekolady....aaa obiady mi tak smakują...że jem za 3:) ale narazie jestem 2kg do przodu....to nie jest tak źle....
 
dzięki dziewczyny za info.....

ja jestem ciągle głodna i myślę o jedzeniu jakaś masakra......

ii potrafię zjeść rybę z puszki aa zaraz pół tabliczki czekolady....aaa obiady mi tak smakują...że jem za 3:) ale narazie jestem 2kg do przodu....to nie jest tak źle....

Ja mam takie ssanie że wydaje mi się że zjem bochenek chleba, jem kromke i już mam dosyć, i co z tego jak za pół godziny znów chce mi się jeść :))
Na razie waga stoi ale jak tak dalej pójdzie to nie ręczę za siebie haha:)
Kochana czekamy na fotkę bliźniaków/czek :)))
Idę do lodówki zobaczę czy wszystko jest na swoim miejscu :))
 
zjadłam 3 kromy z paprykarzem szczecińskim...a teraz 2 kiwi i się zastanawiam czy nie zjeść jogurt...jakaś masakra.....
 
dzięki dziewczyny za info.....

ja jestem ciągle głodna i myślę o jedzeniu jakaś masakra......

ii potrafię zjeść rybę z puszki aa zaraz pół tabliczki czekolady....aaa obiady mi tak smakują...że jem za 3:) ale narazie jestem 2kg do przodu....to nie jest tak źle....

zjadłam 3 kromy z paprykarzem szczecińskim...a teraz 2 kiwi i się zastanawiam czy nie zjeść jogurt...jakaś masakra.....

hehe iwdze niezle smaczki masz :))
paprykarz jezu jakbym zjadla !!! nawet niedawno sobie marzylam o nim :-D to taki moj przysmak za czasow mlodosci :)

a mozna go jesc ?? bo ja zapomnialam co tam bylo w srodku po tylu latach ...a tak moze mama by mi przyslala ?? :)
 
Aga2323 a mi powiedzieli juz na pierwszym usg ze bedzie dziewczynka bo zapytalam.Bylo dosc dobrze widac jakies 3 kreseczki to dziewczynka a 2 to chlopczyk.Dla mnie to czarna magia ale sie potwierdzilo.
Do jutra papa
 
reklama
Do góry