reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

mamuska trzymam &&&&& za ciebie i fasolke, mam nadzieje ze jednak okaze sie ze wszystko wporzadku. Przykro mi ze taka sytuacja cie spotkala :-(
 
reklama
mamuska - mam nadzieje ze bedzie dobrze... trzynaj sie!

zupa ogorkowa - ja cie rozumiem, bo sama tez nic nie wiem. nie mam jeszcze terminu na USG, juz nawet chcialam robic prywatnie, ale w jedynym miejscu gdzie robia u mnie w miescie nie ma takich terminow ktore by mi pasowaly przez kolejne 2 tygodnie, do tej pory juz powinnam miec to "panstwowe" USG zrobione.
 
hejka zupkaogórkowa mam pytanko w którym tygodniu dokładnie i w którym dniu masz to usg prenatalne?? bo ja się zastanawiam czy nie mam za wcześnie.....
 
rabbit, tutaj robia w 11-12 tc i ja mma dokladnie 5.4 czyli prawie 12tc ukonczony. Tu wogole jest tak,ze jak chcesz prenatalne to nie robia ci "zwyklego" tylko na prenatalnym badaja za jednym razem rozwoj plodu i specjalistycznie + badania krwi. a ty w ktorym tc masz te prenatalne?
 
ja tez mam cos kolo tego rabbit. raz lekarka podala termin porodu na 1.10, pozniej na 7.10. moim zdaniem tez troche za wczesnie, ale dostalam skierowanie do szpitala na srode wiec chyba nie musze sie martwic. tu tylko 2 razy jest robione usg i wlasnie przy okazji sprawdzaja stan zdrowia dziecka. mam na mysli przeziernosc itd.

to bedzie 11. tydzien i 4. dzien ciazy jesli termin jest na 1.10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mysle,ze chyab to jest odpowiedni czas,skoro wszystkie mamy 11-12tc. Mysle,ze robia to najwczesniej jak tylko jest mozliwe,zeby w razie nieprawidlowosci byl czas na "podjecie krokow" czyli im wczesniej tym lepiej..
 
zupka ja mieszkam w Szkocji.

rabbit mi polozna mowila ze to USG powinno byc robione pomiedzy 11tygodniem + 2 dni a 13 tygodniem + 6 dni, wtedy daje najbardziej wiarygodne wyniki. Takze jak masz w 11+3 to w porzadku :)
 
reklama
Do góry