reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hej.

Dawno mnie nie było, a tu wracam i takie wieści Zoszka i Mamuśka - bardzo mi przykro, ze musicie przez to przechodzić...

U mnie też jakoś ponuro - ja się wyleczylam, a teraz znowu córcia chora. Brak mi słów. Do tego jakoś ogólnie nie jestem w formie - wieczorami nie czuję się najlepiej. Mam nadzieję, że to wkrótce się zmieni.
Wizytę mam 22., ale też już myślę czy wszystko jest ok, co do mnie jest raczej nie podobne, gdyż zwykle szkalnka jest dla mnie do połowy pełna.:-(
 
reklama
zaczynam myslec ze to forum przynosi pecha.... to mozliwe zeby bylo az tak zle z tyloma ciazami?? Mamuska jestem z Toba i Fasolka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
lilou 2 tygodnie temu dzieciątko mialo 1cm tzn 0,97cm dzis tak samo !!!!!!!!! wiec nic sie nie rozwija , a przeciez gdyby było wszystko dobrze to by rosło nawet 2 mm ale zawsze a tak to nic !!!!!!!!!!! Mam znajomą która własnie mi dzis powiedziala ze miala tak samo ze swoim synem tak samo sie nie rozwijał za jakis czas jednak ruszył ale okazało sie ze jest chory, z wadami ale Ona zdecydowała sie Go urodzić - i za to ją podziwiam !!! Teraz boje sie ze nawet jesli moje maleństwo zacznie rosnąć to sie okaze ze jest chore !!!!!!!!!!!!!
 
mamuska musisz byc cierpliwa. nie mysl tak, bo oszalejesz!! wiem co mowie, bo gdybym ciagle myslala o swojej wizycie to juz bym dawno do glowy dostala. spokojnie, nie panikuj. jeszcze nic nie jest pewne. a nie mozesz isc dzis prywatnie?
 
Dzis nie mam szans iść bo tylko we wtorki i w piątki robi USG ten lekarz prywatnie,do jutra musze wytrzymać , jutro sie wszystko okaże!!!
 
Mamusia wlasnie doczytalam .... nie wiem co napisac :( chyba tylko tyle , zebys trzymala sie jakos kochana i nie poddawala !!! przykro mi bardzo :(


nie piszcie dziewczyny o jakims fatum czy czyms ... takie sa realia w tych czasach niestety :/ dopoki nie zacznie sie siedziec na forum o takie tematyce to sie nie wie poprostu jak duzo kobiet traci swoje dzieci :(
wystarczy wejsc na jakis inny watek mamus i zobaczycie same , ze lista biala zawsze jest raz dluzsza , raz krotsza , ale jest :(
bedzie dobrze , trzeba wierzyc ....
 
Ja wiedziałam ze to by było za piękne zeby było możliwe, wszystko sie tak pięknie układało , wiec mogłam się spodziewać ze jednak coś pójdzie nie tak, jak strace to dziecko to wątpie czy bedę chciala sie starać dalej, za dużo mnie to juz kosztuje, a ja jestem bardzo słaba psychicznie !!!
 
zaczynam myslec ze to forum przynosi pecha.... to mozliwe zeby bylo az tak zle z tyloma ciazami?? Mamuska jestem z Toba i Fasolka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

wg. statystyk to połowa kobiet porania ciaze...wiec myślę,że tak źle nie jest....to jest straszne,ale prawdziwe...
ja zawsze powtarzam,że zajść w ciąże to 1/3 sukcesu,potem donosić i ostania 1/3 to szcześliwy poród
 
reklama
lilou 2 tygodnie temu dzieciątko mialo 1cm tzn 0,97cm dzis tak samo !!!!!!!!! wiec nic sie nie rozwija , a przeciez gdyby było wszystko dobrze to by rosło nawet 2 mm ale zawsze a tak to nic !!!!!!!!!!! Mam znajomą która własnie mi dzis powiedziala ze miala tak samo ze swoim synem tak samo sie nie rozwijał za jakis czas jednak ruszył ale okazało sie ze jest chory, z wadami ale Ona zdecydowała sie Go urodzić - i za to ją podziwiam !!! Teraz boje sie ze nawet jesli moje maleństwo zacznie rosnąć to sie okaze ze jest chore !!!!!!!!!!!!!

mamuśka wiesz,ja w tamtym tygodniu mialam mega doła...bo moja fasola miala 10,7 mm i wg.usg to 7tc.wg.poczęcia to sie tydzień zgadza,ale mnie sie wydawało,że jest za mala.....stąd pytam o wymiary twojej...
mamuśka wspólczuje Ci bardzo,żadna nie chce przez to przechodzić,nie wiem co Ci napisać...
nie wiem czy będzie dobrze,ale powinnaś się przygotować na jakas ewnetualność. jak dziecko mialo 0,97mm to po 2 tyg. powinno urosnac do ponad 2cm...ehh .............tule
 
Do góry