reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

jejku dziewczyny wspolczuje chorob :( zdrowka duzo zycze i oby juz zadna z nas sie nie rozchorowala !!!

widze na watku same spiochy hehe
pewnie postow zacznie przybywac w 2 trymestrze jak sil bedziemy miec wiecej ;)
 
reklama
Mój mały dopiero zasnoł zawsze spi o 19.00 a dziś nie:confused2:. Tez zaraz sie kłade. Jutro mam wizyte na 13.30 strasznie sie stresuje. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było oki :-)
 
witam Mamuśki!!!!! strasznie dużo tu chorowitków...:-( wracajcie wszystkie do zdrówka szybciutko!!!
ja jestem dzisiaj mega szcześliwa. byłam na wizycie w szpitalu. zanim mój pan doktor znalazł fasolkę myślałam, że serce mi wyskoczy, tak mi waliło :szok: ale po dosłownie minucie zatrzymał obraz i strasznie zaczął się cieszyć. powiedział mojemu męzowi, że wykonał dobrą robotę i nas wyprzytulał (irlandczycy są strasznie wylewni w okazywaniu uczuć). bardzo się cieszył, że główka wygląda normalnie :happy:.
buziaki :*****
 
trzymam mocno za jutro &&&&&&&&&&&& napewno bedzie dobrze !!!!

Martycha fajnego lekarza macie ;))

asionek ten doktor bardzo się przejmował moją poprzednią ciążą. miałam z nim nawet spotkanie po stracie dziecka. chciał wiedzieć jak się czuję, wszystko mi wyjaśnił i zapewnił, że przy następnej ciązy wszystko będzie dobrze. po 8 miesiącach od utraty dziecka nadal doskonale pamiętał mnie i moją historię. i powiedział, że będę pod szczególną opieką (co 3 tygodnie wizyta w szpitalu) a jak do 22 tygodnia wszystko będzie dobrze to poprowadzi ciążę normalnie.
 
Mój mały dopiero zasnoł zawsze spi o 19.00 a dziś nie:confused2:. Tez zaraz sie kłade. Jutro mam wizyte na 13.30 strasznie sie stresuje. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było oki :-)

Trzymam kciuki za wizytę...

asionek ten doktor bardzo się przejmował moją poprzednią ciążą. miałam z nim nawet spotkanie po stracie dziecka. chciał wiedzieć jak się czuję, wszystko mi wyjaśnił i zapewnił, że przy następnej ciązy wszystko będzie dobrze. po 8 miesiącach od utraty dziecka nadal doskonale pamiętał mnie i moją historię. i powiedział, że będę pod szczególną opieką (co 3 tygodnie wizyta w szpitalu) a jak do 22 tygodnia wszystko będzie dobrze to poprowadzi ciążę normalnie.
Super, ze masz takiego swietnego lekarza...naprawdę niewielu jest takich, aby aż tak przejmowali się pacjentami...

Witam z rana...Ja już w pracy...Kiedy wreszcie przyjdzie ta wiosna!!!!!!!!!!!!!

Monika i tak trzymaj...
 
Ja się pół godziny temu obudziłam i zauważyłam brązowe plamy na spodniach...już się strachu najadłam...
Z resztą, ginka stwierdziła u mnie nadżerkę, wczoraj pobierała na cytologię, a w nocy jeszcze kochałam się ze swoim. Na szczęście dodzwoniłam się do niej powiedziałam, a ona kazała się uspokoić bo to po badaniu tak mogło wyjść, powiedziałam o stosunku, na to ona, że tym bardziej. Kazała leżeć i jeśli coś złego będzie się dziać, przyjść w piątek.....
Zwariuje zaraz....
 
Hej
Wstalam. Mdli mnie od wczoraj wieczora okropnie. OKROPNIE!! Az wczoraj ryczalam :-( Nie smiejcie sie, nie krzyczcie ale ryczalam strasznie wczoraj :-( Bo przypomnialo mi sie, ze poprzednio mnie bardzo mdlilo jak juz bylo po wszystkim :-( Boje sie a tu jeszcze 5 dlugich dni...
No i cos mam chyba z watroba bo tu glownie boli i plecy...
Aelreda ja to mam zakaz seksu wlasnie z uwagi na ewentualne plamienia i bolesci...
Milego dnia
 
reklama
Madziu, ja nie dostałam od ginki ale swojemu dziś zakaz uruchomię...zmartwi się chłop :-D
Na razie jest wszystko ok, nic nie boli, tylko jelita od czasu do czasu się odzywają. Leżeć miałam ale niestety nie daje radę bo trochę mdli a ja wtedy nie lubię leżeć.
 
Do góry