reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

mikusia to dobrze ze masz ok wyniki. Ja ich nie rozumiem, jak robilam toxo to wyszlo mi IgM 0,040 czyli ujemne ale czy to znaczy ze mialam toxo kiedys?

Gosiane IgM to świerze przeciwciała do 4 tyg maks, oznaczaja one czy chorujesz w danej chwili, otóż u Ciebie ujemne, czyli w tej chwili nie przechodzisz toxo. a o czym czy mialaś kiedyś toxo świadczą przeciwciała oznaczone IgG- tu o przebytej chorobie świadczy wynik dodatni.

Tak samo z cytomegalia, która jest równie groźna...
 
reklama
a teraz mam pytanie odbiegające od głównego wątku- jak cytować więcej niż jedną wypowiedź, bo w poprzednim poście edytowałam 2 ale tylko jedna była z autorem:baffled:
naciskasz ikonke z +, obok cytuj
dziewczyny, a co do porodu, to jaki typ preferujecie?:) Mnie zapewne czeka 2-ga cesarka, bo na naturalny nie mam szans a szkoda
tylko naturalny, chyba ze cos byloby nie w porzadku
Zupka nie to ..wierz mi...najważniejsze jest bezpieczeństwo malucha...ból to drugorzędna sprawa. Kobita wszystko wytrzyma ale lęk o dziecko to to co i nas może przerosnąć.

Mnie z Domelem bolało nieziemsko..ale to co pamiętam do dziś to strach bo miał tętno dramatycznie niskie...bólu już nie pamiętam
zgadzam sie, podczas porodu polozna nie mogla chwycic Jasia tetna, to byl stres
a ze boli to niestety prawda, boli niesamowicie ale to jest sensowny bol, bo za chwile bedzie dziecko na swiecie i to dodaje sily
mi dawala sile mysl, ze za chwile zobacze moje dziecko
Hej, witajcie:)
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz pisałam;)

Mam pytanie, co sądzicie o nartach w 9 tygodniu ciąży? Czuję się dobrze, nigdy na stoku nie szalałam i raczej jeżdżę po prostych i łagodnych trasach.
chyba tez bym sobie podarowala szusowanie, ale pobyt w gorach jak najbardziej sie przyda
 
mikusia dzieki za odpowiedz, wlasnie sobie czytalam o tym na necie. Ja na razie i tak musze poczekac do 10 wtedy pewnie dostane cala liste badan :-)
 
Cześć Wam mamuśki :)
U mnie bez zmian, kaszel i okropny katar byłam u lekarza ale co, tylko witamina c a do nosa akatar, masakra wydaję mi się że to się nigdy nie skończy :((( WIeczorem dochodzi jeszcze ból głowy.Moja fasolka się tak wytrzęsie przez te moje kaszle haha

kurcze wspolczuje :( zdrowka duzo !!! i oby szybko przeszlo


tak zrobie wezme sobie cos do przekaszenia i moze dam rade tam dotrzec , dobrze , ze mam lab. blisko ;))
 
Dziewczynki ja na chwilkę wpadłam...jakaś senna jestem cały wieczór...zaraz dalej idę spać...

Ja rano ide na badania...i też nie wiem, jak wytrzymam bez jedzonka...:)
 
A ja nadal jezdze na lyzwach i rolkach,sama jezdze na nartach i gdybym miala zaoplanowany urlop pojechalabym.Wybieralbym lagodne stoki.Poki brzuch nie wystaje to wydaje mi sie ze ok.To miala byc odpowiedz na pytanie mere
ale zapomnialam zacytowac
 
Cześć
gratuluję i życzę Wam spokojnych ciąż aby do końca było gładko i za szbkie porody :-D
ja się tak martwię i boję,że nie mam jeszcze ochoty wstawiać suwaczka
nie mam zadnych dolegliwości co mnie troszkę martwi, niepokoii :-( wizytę mam 8 marca więc wtedy się już konkretnie dowiem czy sie rozwija fasolka czy też .......
 
reklama
Po paru dniowej nie obecności, spowodowaną prawie zerową obecnością w domu, witam się serdecznie i z całego serca gratuluje nowym dziewczyną !!

dziewczyny jak się czujecie ? jak tam mdłości:-( i zachcianki :-), u mnie nadal ogromne jedno i drugie , na dodatek przytulam się cały czas z muszelką :wściekła/y: co mnie już okropnie dobija i mam już serdecznie dość :angry:

nawet nie będę próbował was nadrobić , bo tyle naskrobałyście zajeło by mi to pare dni !
miłego i słonecznego dnia !:-)
 
Do góry