reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Mamuia super fasolka :)

Hopee oj wspolczuje tej podrozy :( wez sobie koniecznie pod plecy poduszeczke zebys mogla z niego walek zrobic i podlozyc , bo bedzie bolec to jest spory kawalek ... i uwazaj na siebie !! koniecznie ruszaj sie duzo :)

ja juz gotowa , ale nie chce mi sie straznie isc :( jaka ja leniwa jestem to szok
do tego brzuchol cos pobolewa :(
 
reklama
mere ja rozmawialam o nartach z lekarzem i zabronil. Nawet nie o upadki chodzi ale o wstrzasy jak jezdzisz. Ja na szczescie sie wyjezdzilam przed ciaza :-)

Magda mi sie wydaje ze juz nie musisz robic. Jak ja pokazalam w zeszlym tyg moja bete ponad 8000 lekarzowi to powiedzial ze to znaczy ze ciaza sie dobrze rozwija i na pewno w macicy (mialam wczesniej cp).

Asionek zaraz zobacze bajke :cool2: noooo! hehe BARDZO szczegolowo

Jej mnie spanie zmoglo okropnie i sobie pospalam, teraz pewnie w nocy bede miala problem :oo:

mama fasolka cudna!
 
Ostatnia edycja:
i doczekałam się moich wyników z cytomegalii. Otóż juz chorowałam wczesniej, więc jestem raczej bezpieczna.
Moje wyniki IgM 0,11 - ewidentnie ujemne:)) z IgG trochę gorzej bo wynosi 112. Nie ma dramatu jeszcze, bo cyto na bank przechodzilam przed ciąża, bo IgM przy zakażeniu utrzymuje się ładnych pare miesięcy i spada powoli. zobaczę, co gin powie i czy zaleci awidnośc czy nie.
Najważniejsze, że IgM ujemne i nie ma świeżego zakażenia a w ciąży IgG moga trochę podskoczyć...
 
mikusia to dobrze ze masz ok wyniki. Ja ich nie rozumiem, jak robilam toxo to wyszlo mi IgM 0,040 czyli ujemne ale czy to znaczy ze mialam toxo kiedys?
 
Mikusia fajnie , ze wyniki ok :)

a tak wogole t na te wszystkie badania trzeba isc na czczo i z rana ??
ja mam cala liste i na dnich musze zrobic , ale juz mi slabo na sama mysl... krew to nawet lubie jak mi pobieraja,ale jakos nie wyobrazam sobie wyjsc rano bez przegryzienia czegos jak ja tak zle sie czuje :/
 
reklama
Cześć Wam mamuśki :)
U mnie bez zmian, kaszel i okropny katar byłam u lekarza ale co, tylko witamina c a do nosa akatar, masakra wydaję mi się że to się nigdy nie skończy :((( WIeczorem dochodzi jeszcze ból głowy.Moja fasolka się tak wytrzęsie przez te moje kaszle haha
 
Do góry