reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dobranocka przepraszam, ale sie nie zgodze z Tobą w kwestiach ubezpieczeń. Moja siostra dołaczyła do istniejącej grupy w 4 miesiacu i co ? dostała kase 1200 zł. a wydała z 300 zł na składki. Coś mi się wydaje, że każda grupa jest na innych warunkach. Musze wziasc od mamy polise i iść do pzu i sie spytać.
 
reklama
ja mam czasem wrażenie jakby mi brzuch troszkę drętwiał...czy to normlane?? nic nie boli,tylko takie dziwne uczucie.
w pierwszej ciąży nie pamietam czy takie coś mialam...koleżanka mnie nastraszyła,ze to skurcze....
macie czasem coś takiego?

mi w poprzedniej ciąży brzuch często drętwiał - napinał, szczególnie jak więcej sobie popracowałam jest to trochę dziwne uczucie, teraz też już kilka razy mi się zdarzyło, to jest tzw. napinanie się macicy czy coś takiego..
 
to mozliwe zeby rozstepy pojawily sie pare dni po porodzie?
i czy to prawda ze picie duzej ilosci plynow zmniejszy ryzyko ich wystapienia ?
 
Dobranocka przepraszam, ale sie nie zgodze z Tobą w kwestiach ubezpieczeń. Moja siostra dołaczyła do istniejącej grupy w 4 miesiacu i co ? dostała kase 1200 zł. a wydała z 300 zł na składki. Coś mi się wydaje, że każda grupa jest na innych warunkach. Musze wziasc od mamy polise i iść do pzu i sie spytać.

No to zapytaj siostry w jakim to było ubezpieczeniu bo na pewno nie w PZU. Ja jestem w PZU i dowiadywałam się też o Avivę. Jak się dowiesz to daj znać, może się uda komuś jeszcze coś wykombinować :))))))

A o jakim brzuchu Wy mówicie?? Przecież macica to teraz piłeczka ping-pongowa... No, Rabbit to może będzie miała brzuszek ciażowy szybciej, ale to też nie jest powiedziane. Bo może coś źle zrozumiałam z Waszych wypowiedzi...? :-(

Rabbit, mamy taki sam suwaczek :-)
 
Ostatnia edycja:
Podczytuję Was troszkę, bo w pracy nie mam za dużo czasu...Po tym co napisała lil_maja o pustym jaju sama zaczęłam sobie cos wkrecać...
Muszę sobie mówic, że wszystko jest ok...:)

Ja na pierwsze USG idę 22 lutego..to będzie 5t2d...mam nadzieję, ze fasolka już będzie widoczna...
 
Dzięki Zupko,antybiotyk działa, więc chyba fizycznie lepiej. Ale psychicznie to siadłam zupełnie. Nie chcę o tym pisać żeby nie psuć radosnej atmosfery na bb....
 
Dobranocka właśnie w Pzu, mam też koleżankę pracuje w firmie tez jest tam Pzu 3 miesiace składki płaciła ( a pracowała tam od dawna) po 33 zł i dostała ok 2 tys, ale tam duża grupa jest. U mnie tez jest taka sytuacja, ze mama jest moim pracodawcą. Przejde się do PZU i dam Ci znać co i jak. Wiadomo nikt nie zachodzi w ciaże dla jakiejs śmiesznej kasy z ubezp, ale jak moja siora 900 zł na czysto. Ile to pieluch, kaszek. Pieniądze na ulicy nie leżą, a nam przyszłym mamom napewno przydadzą się przy maleństwie. A znając zycie agenci mogą tez udzielic nam informacji na odczepnego... ale to juz inna sprawa. Najlepiej pójśc do 2 siedzib.

Brzuch?? Ja to wzdeta jestem jakaś hehe
 
reklama
Do góry