reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Magda trzymam kciuki zeby wszystko było ok &&&&&&&& ale na pewno bedzie !!!!!!! :D :-D
A to ubezpieczenie grupowe czy indywidualne ????

mnie w pracy jest grupowe. wiem że w grupowym karencja nie występuje jeśli przyjmuje się do pracy i od pierwszego miesiąca podlega się U bezpieczeniu.
ale najlepiej będzie jak mąż dopyta się w pracy jak to jest u niego, albo przejść się do siedziby PZU, tam powinni wiedzieć na pewno jak to jest.
 
reklama
Basiu szwagierka nie miała żadnych objawów. Czuje się wciąż ciążowo, ma mdłości, osłabiona jest. Nic takiego się nie dzieje. Ale tfu tfu tfu u żadnej z nas tak nie będzie!
 
Basia a powiedzialas juz komus? ja nie wiem jak sie za to zabrac. chyba jeszcze miesiac-dwa poczekam, chociaz dzis gdybym nie ugryzla sie w jezyk to tesciowie by wiedzieli
 
Zaraz nie wytrzymam....najpierw infekcja intymna - męczy juz tydzień ...a dziś zaczynam czuc kłucie w cewce moczowej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...jeszcze tylko infejcji pęcherza mi brakuje .... oprócz tego mdłości na maksa...CHCĘ DO DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
tez mam mdlosci, najbardziej chce mi sie wymiotowac jak jestem glodna. bardzo to zgubne bo wtedy musze jesc, czyli jakies 2 razy dziennie wiecej niz zwykle
 
Dziewczyny ja sobie chyba musze zrobic przerwe w forum i wroce do was po 12 tygodniu.
Za bardzo sie stresuje historiami, badaniami ktore macie robione a ja nie bede, USG na ktore musze czekac jeszcze 6 tygodni i do tej pory nic sie nie dowiem...
Takze zmykam i do uslyszenia :)
 
dziewczyny :szok: błagam nie mówcie tyle o mdłościach , bo w końcu i mnie dopadną a ja nie che !!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaa.... bleeeeeeeeeee... ale ja wiem ze mnie to na bank nie ominie !!!!:wściekła/y:
 
reklama
aaaa to gratuluje :) kiedy do lekarza?
a co do mdlosci nie kazda dopadaja. moja kolezanka wcale ich nie miala, malo tego - nie draznily jej zadne zapachy. pozazdroscic
 
Do góry