reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

:-)witam się z rana
ale tu ruch i dużo się dzieje:-), narazie muszę się u Was rozeznać. Fajnie, że poruszyłyście temat ubezpieczeń dowiem sie w firmie M jak to jest, moze akurat karencja jest 6 mcy i z tym mamy ubezpieczeniem też się dowiem. O takich rzeczach trzeba myslec zawczasu, ja w 1 ciązy nie miałam nic prócz becikowego, nie pomyslalam o pzu i zusie:rofl2:

Dzisiaj byłam w skarbówce z pitem, z rana o 7.30- nawet w kolejce nie stałam od razu do okienka podeszłam, chyba pogoda odstraszyłam ludzi hihi U nas śnieg i wiatr brrr a jak ślisko szok

W pon podzwonie po ginach, bo bede chodzic na kase no i prywatnie:-). na kase moze jakies skierowania na wyniki dostane zawsze to cos

Miłego dnia Wam życze
 
reklama
HEJ mikusia :*
Jak masz taką możliwość to sie dowiedz jak to jest z tym ubezpieczeniem, kasa sie zawsze przyda !!! My milismy becikowe i dodatek jeszcze wiec 2 tysiące było i oczywiscie nie wiadomo kiedy sie wszystko wydało !!!!!!!
 
Rudson ja taka sama pesymistka jak Ty! Przedwczoraj się okazało, że moja szwagierka w 7 tygodniu ciąży dowiedziała się, że ciąża jest pusta! Akurat dla niej to dobrze, bo ona wpadła i nie chciała mieć tego dziecka - ale ja od razu mam panikę w sobie. I jestem zła na siebie, że mam takie głupoty w głowie! Co ma być to będzie - a czemu ma nie być dobrze? BĘDZIE DOBRZE! A co do mdłości to ja już czekam na swoje, bo ciągle się mówi, że mdłości to bardzo dobry objaw ciążowy. A ja mam dopiero 4 tydzień, więc mam nadzieję, że wszystko przede mną. A w poprzedniej ciąży też tak dopiero 6-7 tydzień się zaczęło, więc czym ja się cholerka martwię...
 
Rudson to fakt :) Trzymam kciuki za Twoją wizytę i dawaj zaraz potem znać co i jak :)) ale już masz piękną ciążę! 7 tygodni! Mi się wydaje to tak daleko jeszcze! Hehe :)))
 
No i ja teraz nie wiem kiedy do tego lekarza iśc !! Tzn nie teraz ale czy w 7 czy w 8 tygodniu , bo juz bym chciała wiedziec czy wszystko ok , ale pewnie poczekam do tego 8 tygodnia i pójde ok 7 marca !! Pewnie bedzie tak ze ostatnia zrobie to usg !!!!!!!!!
Rudson napisz jak po USG bedziesz !!! I wstawiaj fotkę fasolki, bo aż sie miło robi jak sie patrzy na takie zdjęcia !!!!!!
 
lil_ maja to chyba jesteśmy na tym samym etapie ciąży, ja w/g miesiaczki (ostatnia 18 stycz, cykle 27-28 dni) tez mam 4 tydzień, a w/g zapłodnienia leci 3 ci. Z kalkulatorów porodowych z netu terminy mam od 23 paźdz do 27 paźdz, ciekwe co gin powie. hehe Córke urodz ponad 2 tyg po terminie, więc moge zostać październikową listopadówką.
 
Mikusia ja OM miałam 19 stycznia to rzeczywiście podobnie :) A Maciusia urodziłam 3 tygodnie przed terminem :) Więc i tak wypadłby październik :)))
 
jestem i ja ;) juz zwarta i gotowa :)
u nas ladnie , ale straszny wiatr wieje , bleee nie lubie waitru :/

widze humorki dobre od rana :) fajnie
ja wstalam i juz bylo mi niedobrze i do tego glowa bolala :( wypilam mleko z kawa i troche lepiej jest , ale boje sie zeby mnie w gabinecie nie zemdlilo ...


jak wroce dam znac co i jak .... mam nadzieje , ze wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!

Dzień doberk! jak się czujecie dziś ? u mnie za oknem brzydko, ale ja nawet w dobrym humorze bo zobaczę dziś fasolkę .
Rudson, Hopee- miłej pracy tylko się nie przemęczajcie!
agadaria- dobrze że córcia się lepiej czuje
mamuśka- widzisz w końcu się wyspałas
Paulinka- ja od pierwszych dni można jestem tego przykładem
mnie wczoraj złapały lekkie nudności :wściekła/y:

oooo jestesmy w tym samym tc i tez widze do gina idziesz dzisiaj ;) trzymam &&&&&&&&&&&& !!!

Rudson ja taka sama pesymistka jak Ty! Przedwczoraj się okazało, że moja szwagierka w 7 tygodniu ciąży dowiedziała się, że ciąża jest pusta! Akurat dla niej to dobrze, bo ona wpadła i nie chciała mieć tego dziecka - ale ja od razu mam panikę w sobie. I jestem zła na siebie, że mam takie głupoty w głowie! Co ma być to będzie - a czemu ma nie być dobrze? BĘDZIE DOBRZE! A co do mdłości to ja już czekam na swoje, bo ciągle się mówi, że mdłości to bardzo dobry objaw ciążowy. A ja mam dopiero 4 tydzień, więc mam nadzieję, że wszystko przede mną. A w poprzedniej ciąży też tak dopiero 6-7 tydzień się zaczęło, więc czym ja się cholerka martwię...

ja jakos od 3 dni mam mdlosci , wczesniej cisza i dobre samopoczucie , wiec jeszcze wszystko przed toba , ale lepiej zebys ich nie miala , bo to nic przyjemnego ;)

Hopee ja tez sie strasznie mecze ... wczoraj wolnym krokiem szlam i tak sie zmeczylam , ze myslalam , ze mi serce z piersi wyskoczy :/ az mi sie slabo zrobilo
zapytam sie o to gina , bo nawet jak leze serce bardzo mocno i szybko bije , az je slysze

Mamuska widze humorek dobry i wyspana jestes fajnie ;)

Mikusia szybko sie wdrozysz ;)


mam tyle pytan do gina , ze pewnie cos zapomne , moglam sobie zapisac hehe

oki zbieram sie powoli , do uslyszenia :)
 
reklama
Do góry