reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
lil_maja a kiedy wybierasz się do gina?? Bo ja nie chce za wcześnie, bo teraz co i tak nic nie zobaczy. Skasuje mnie 100 zł i bedzie kazała przyjść za 2 tyg, a państwowo też obejrzy szyjke i bedzie kazała później przyjść. Z córa to do gina trafiłam dosyc późno gdzieś 8 tydz, ale ja późno sie dowiedzialam o ciąży, teraz wiem oficjalnie od wczoraj, a wcześniej podejrzewałam po piersiach.

Dziewczyny współczuje Wam mdłości, ja przez to przechodziłam w 1 ciąży i to tez od 5 tyg już, przypisywałam to grypie żołądkowej hehe . Teraz narazie cisza mam nadzieje, ze mnie ominą.
 
Mikusia ja już mam zapisaną wizytę na 3 marca. To byłby około 6 tydzień. Pewnie troszkę za wcześnie - ale już będzie chociaż wiadomo czy pęcherzyk jest prawidłowy.
 
jakie dzisiaj dobre humorki od samego rana!
ja dzisiaj tez idę na usg. mam nadzieję że już zobacze bijące serduszko, bo troszkę się obawiam czy wszystko jest ok. wizytę mam na 12, z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej troszkę się obawiam...

a jeśli chodzi o ubezpieczenie z PZU to u nas jest karencja 9 miesięcy.
 
Magda trzymam kciuki zeby wszystko było ok &&&&&&&& ale na pewno bedzie !!!!!!! :D :-D
A to ubezpieczenie grupowe czy indywidualne ????
 
ja nie robie badań ba bete, w sumie i tak najlepiej trzeba by było zrobić ich kilka by zobaczyć czy prawidłowo przyrasta. Ja tam nie znosze pobierania krwi i do tego te kolejki w laboratoriach... chyba sobie podaruje tą bete
 
reklama
Rudson ja taka sama pesymistka jak Ty! Przedwczoraj się okazało, że moja szwagierka w 7 tygodniu ciąży dowiedziała się, że ciąża jest pusta! Akurat dla niej to dobrze, bo ona wpadła i nie chciała mieć tego dziecka - ale ja od razu mam panikę w sobie. I jestem zła na siebie, że mam takie głupoty w głowie! Co ma być to będzie - a czemu ma nie być dobrze? BĘDZIE DOBRZE! A co do mdłości to ja już czekam na swoje, bo ciągle się mówi, że mdłości to bardzo dobry objaw ciążowy. A ja mam dopiero 4 tydzień, więc mam nadzieję, że wszystko przede mną. A w poprzedniej ciąży też tak dopiero 6-7 tydzień się zaczęło, więc czym ja się cholerka martwię...

hej - a szwagierka miala jakies objawy ze cos jest nie tak??

ja sie probuje zmobilizowac do pakowania - i nie moge :baffled: oby do poniedzialku - juz nie moge sie doczekac zeby uslyszec ze wszystko jest okejowo :-D zaczynaja mi sie mdlosci - nie przytulam sie z muszla - ale jakos mi tak zle - szczegolnie wieczorami...


czy wy juz mowicie starszym dzieciom ze beda mialy rodzenstwo?
jola strasznie chce miec brata lub siostre - mowi o tym niemal non stop od okolo roku (nam staranka zajely kolo pol roku). ale podjelismy decyzje ze powiemy jej dopiero na urodzinki w maju lub w czerwcu... dla dziecka 8 miesiecy to wiecznosc :tak: zameczylaby mnie ;-)
 
Do góry