reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Elifit - no tak, ale jakie weselicho będzie :) Już zazdroszczę, ja miałam skromne ze skromną sukienką a marzyła mi się jakaś z salonu... no ale cóż pomarzyć można :D

Aaaaa wczoraj zamontowali nam już meble w kuchni i szafę z sypialni. Dziś reszta :)
 
reklama
jestem, jak zwykle zalatana:-)
wiadomo już, Oliwier miał podwyższone leukocyty z powodu przyjmowania leków, w sumie 4 antybiotyki miał.
wczoraj byliśmy na morfologii i z prawie 20 tys/mm spadły do 12,9 tys/mm... jest w normie... jaka ulga:-)

a taka zalatana jestem bo u brata w gimnazjum strasznie się kradzieże nasiliły mój brat już nie ma telefonu, ktoś w szatniach przy salach gimn. się kręci i plecaki przeszukuję, aja pomagałam mamie w orange jak kartę zablokować i takie tam inne sprawy bo na mnie umowa stoi.

asik, kiedy wyjezdzacie?
 
Mariolcia - super, baaardzo bardzo się cieszę że maluszek jest zdrów :)
Wyjeżdżamy 03.08 i bawimy do 10.08 w Przewłoce k. Ustki. Jest tam fajny domek płacimy 30zł za os. dorosłą i 15zł za dziecko a do dyspozycji pokój rozkładanym narożnikiem i łóżkiem rewnianym dla dziecka - łazienka w pokoju, na dole wyposażona kuchnia, salon z jadalnią i wyjściem na taras. Na dworze ogrodzony ogród, parking, mały plac zabaw z trampoliną, grill z wędzarską i zadaszone miejsce typu stolik i krzesła. Właściciele przemili i mają tylko 4 pokoje gościnne + domek letniskowy na ogrodzie, także zawsze jest spokojnie. Jedziemy już tam trzeci raz. A w dodatku obchodzimy skromną 5 rocznicę ślubu więc się cieszę że spędzimy ją poza domem :)

Z minusów to do miasta jest około 2,5km a do plaży jakieś 1,5km przez park (las).
 
No to super warunki, i życzę miłego wypoczynku:-)
my juz po obiadku, idziemy zaraz na spacerek.

gdzie wy jesteście ?:-)
 
Ostatnia edycja:
A ja siedzę w pracy i mnie brzuch boli. Rano nie mogłam nic przełknąć. Oczywiście chciałabym żeby to było to ale jak znam życie to dupa z tego wyjdzie :-(

Pogoda jest tak ch........ że aż sie płakać chce, miałam dzis jechać suknie mierzyć ;(((((
 
elifit
oł maj gad! 3mam kciuki aby to było to!
Uwas kiepska pogoda? u mnie smali słońce za oknem... Ale jednak pół Polski nas dzieli...

Dziś mam wizytę u gina...! Mam jakieś głupie przeczucia, że mogę dowiedzieć się że będziemy mieć synka a nie córeczkę... coś mnie tak jakoś... :p
 
elifit
oł maj gad! 3mam kciuki aby to było to!
Uwas kiepska pogoda? u mnie smali słońce za oknem... Ale jednak pół Polski nas dzieli...

Dziś mam wizytę u gina...! Mam jakieś głupie przeczucia, że mogę dowiedzieć się że będziemy mieć synka a nie córeczkę... coś mnie tak jakoś... :p

Dawaj to słońce!:-p
Jakie głupie przeczucia, super przeczucia, byłaby parka! Ja marzę teraz o córeczce :-) A mam przeczucie że byłby drugi chłopak :laugh2::-p
 
Nabawe powodzenia na wizycie :)
mi się tak chce z domu wyjść, nawet na plac zabaw, Oliwier by się bawił, ja bym się pouczyła...
 
reklama
elifit
przed porodem byłam u innego gina i zrobił sobie żarcik mówiąc mi że to chłopiec a nie dziewczynka... potem sie śmiał i spytał- a co chłopca byś nie kochała :p? no i to samo do Ciebie... co to za różnica, nie kochałabyś hehe:p?

ale de facto- młoda nie zmieniła płci, nadal pozostaje laseczką.

Mariolcia
dużo Ci zostało jeszcze tej nauki? i opowiadaj jak sie mieszka na swoim jak dajecie radę ? fajne osiedle, fajni sąsiedzi? Masz tam koleżanki?
 
Do góry