reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Herbata, gratulacje za nocniczek:-)
elifit, trzymam kciuki, na pewno się uda :)
asik, ja brałam Cerazzette, i rzekomo już po 7 dniach anty jest skuteczna.
ale zdecydowałam się odstawić tabletki, strasznie na nich przytyłam... jak ich nie biorę to od razu 8kg mi zeszło.
 
reklama
Ja biorę Novynette na razie od miesiąca, mam kurację przepisaną na 3 miesiące a później zobaczymy. Skutków ubocznych nie mam, nie przytyłam na nich (co ponoć jest częste przy tabletkach anty). Gdzieś czytałam, że dopiero po 3 seriach te są bezpieczne.
 
i tego, że nigdy nie ma 100% pewności... najbardziej się boję. Nie chcę mieć teraz drugiego dziecka.
 
chyba skuteczność to 99,9 %.
może kiedyś wrócę do tabletek, może po drugim dziecku...
bardziej tego że przytyłam bałam się o swoje zdrowie.



co taka cisza ?:-)
 
Ostatnia edycja:
mariolcia a kiedy planujesz drugie?

elifit to kciuki aby Ci sie udalo szybko zajsc! a nie chcesz po slubie?? w koncu na weselu bedziesz mogla sie troche pobawic, a tak z brzuszkiem to nie bardzo

kasiadz wspolczuje nerwowki. a od dawna bierzesz tab.? moze to po nich tak sie czujesz
 
Herbata, ciężko mi powiedzieć kiedy, na pewno nie teraz... ja w październiku 2014 wracam do pracy, Oliwier pójdzie do przedszkola wtedy, umowę mam tylko do marca 2015 więc nie wiem jak z urlopem wychowawczym :/ a nie chcę oddawać do żłobka dziecka... studia skończę dopiero w 2016 roku. Gdybym zaszła teraz miałabym dwójkę dzieci, pracę i studia... wiem ze są matki co sobie dają radę ale ja nie czuję się na siłach ;-) do tego mamy małe mieszkanie...
jakby się tak zdarzyło że ciąża nas zaskoczy... to cóż trzeba wziąć się w garść i dać radę :)

ile teraz Twoje najmłodsze ma?:-)
 
Moja Emi już całkiem na nocnik robi, tylko do spania ma pieluchę. Ładnie woła, rzadko popuszcza.

mariolcia
co by nie było- na swoim najlepiej

elifit
nie dołuj się, na pewno się uda tylko potrzeba optymizmu.

kasiadz
noooo ale by było! mielibyście wesolutko!

herbata
dajesz radę z dwójeczką? cięzko jest?
 
Hej hej

Powrót do rzeczywistosci po długim weekendzie. Wczoraj byliśmy na festynie, Aruś sie wyszalał na pompowanych zabawkach :tak: Dostał kredki od chrzestnej, takie grube porządne i teraz dziecka nie ma. Non stop rysuje. :-)

elifit to kciuki aby Ci sie udalo szybko zajsc! a nie chcesz po slubie?? w koncu na weselu bedziesz mogla sie troche pobawic, a tak z brzuszkiem to nie bardzo

Ślub za 4 miesiące, więc jak zajdę teraz to bruzszek będzie malutki. Co będzie to będzie, już sie z tym pogodziłam.

Ależ mnie łeb boli, migreno precz :-(
 
reklama
O fajnie, że Aruś lubi rysować. Filip się nudzi tą czynnością po jakieś minucie, ale za to lubi przyklejać literki magnesowane na tablicy :)
My od piątku już na swoim. Filip ładnie się zaadoptował do nowego miejsca, wyciszył się i jest grzeczniejszy - chyba spokojna atmosfera w domu równie dobrze na niego wpływa.
Za to stał się bardzo zazdrosny o inne dzieci i swoje zabawki, nie chce się nimi dzielić i wręcz się denerwuje jak jakieś dziecko rusza jego własność (jakieś dwa miesiące temu nie miałam tego problemu) - u Was też tak jest? Czy tylko mi rośnie taki samolub?
 
Do góry