reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asik masz rację chyba pojedziemy - starszej jak najbardziej należą się wakacje, a z Mają jakoś damy radę, w tamtym roku była masakra i daliśmy radę, w tym może będzie podobnie, ale nie gorzej chyba, zobaczymy...
Jesteśmy w końcu we dwóch, a Milenka problemów nam raczej nie przysparza, bo duża dziewczyna z niej...

Kasiądz ja też po porodzie, macierzyńskim i 3 miechach wychowawczego (bezpłatnego) stałam się bezrobotna, właśnie kończy mi się zasiłek. Po wakacjach będę intensywnie szukać pracy. Jak ją znajdę to wątpię czy z mężem dostaniemy oboje tyle urlopu w jednym terminie, dlatego chcę wykorzystać te wakacje na wyjazd

Ewa a Ty wróciłaś do wagi po 1 ciąży?
Ja to tyję zazwyczaj w uda brrr:crazy:więc u mnie dłuuuugoooo brzucha nie było widać
 
reklama
Kasiu - dzięki, jest tyle łóżeczek że nie możemy się zdecydować, a nasz mały ma bunt na spanie z nami- wyrzuca nas z łóżka i śpi sam w najlepsze więc chcemy ten bunt maksymalnie wykorzystać :) Dla dziewczynki fajne to łóżeczko, ale dla chłopca trochę nam ta "korona" na szczycie nie pasuje, chcemy maksymalnie proste - takie jak poniżej, wydawało mi się że Ty masz takie.

424bbb6c2742654b0701645721d492fb.jpg


Jakbyście znalazły gdzieś takie łóżeczko - to proszę o linka :)

Mikusia - my mamy bunt na jeżdżenie autem - tego się najbardziej boję. Bo atrakcji nad morzem będzie pod dostatkiem, więc jak się małemu nie nudzi to jest uroczym dzieckiem :), a że zabawić jest go bardzo ciężko to na co dzień jest jęczy dupka mały - podejrzewam, że tak samo jak Wasza Maja :D
 
ladne to lozko ale wydaje mi sie ze barierki sa dosc niskie jak na wiek naszych dzieciaczkow. zobacz jeszcze w tym linku co wyslalam czy srzedawca nie ma innych modeli bo ten sprzedawca jest producentem :-D
 
Barierki to nie problem - mój mąż ma takie deski wyszlifowane i polakierowane - więc jeśli będzie za nisko to dorobi wyżej. Patrzyłam się u tego producenta - ma tylko z tymi "koronami".

Jak się czujesz Kasiu? Jakieś skurcze?
 
hej Dziewczyny
Fajne te łóżka:tak:
U nas Maja spi w turystycznym, chociaż powoli dorasta do spania w bardziej dorosłym łóżku.
Jak zrobimy remont to dostanie łóżko w spadku po siostrze (praktycznie nieużywane) takie rozkładane 1 osobowe z oparciami, ale to jeszcze trochę...

Podjęliśmy decyzję- jedziemy na wczasy, nawet już rezerwacji dokonałam na 2 i 3 tydzień lipca
Jedziemy na tą samą kwaterę, gdzie byliśmy rok temu- teren sprawdzony- co prawda luksusów nie było (źle też nie), ale cena i lokalizacja super
Będziemy sami w 38 metrowej kawalerce, więc nie najgorzej...

Kasiadz jak tam olej podziałał?

Ewa gdzie jesteś??
 
heeeey
spokojnie jestem jestem
wszystko ok, tylko przez ostatnie 4 dni prawie nic nie jadłam i ledwo sie ruszałam bo okropne mdłości miałam! normalnie koszmar!!!! a już byłam pewna że przeszły... nic mi sie nie chce :(
kawa mnie obrzydza a bez niej nie daje rady...

ja tyje "wszędzie" jak już. Wróciłam do wagi sprzed ciązy a nawet 2 kg mniej, ale tak na wakacjach i po niestety te 2 kg sie wahały, bo zawsze jakaś okazja, urodziny, swięta itp. Więc raczej mówię, że wróciłam idealnie do wagi sprzed. teraz od mca nic nie przytyłam na szczęście. No i brzuszka nadal nie mam :)

kasiadz
jak pamiętam to chyba Antosia sie z urodzinami wstrzeliła w termin? Mam nadzieję, ze synuś zrobi Ci taki sam prezencik!

Emila ma od 3 dni zaparcia, robi kupki ale takie "bobki" malutko i widać ze sie meczy, ale nie płacze. Pije dosyć dużo, nie daje jej czekolady... nie wiem jak jej jeszcze na te kupki pomóc? jabłuszko daję, ale z marnym skutkiem.

Dziewczyny wy tak o organizacji mieszkania a ja mam wielki problem bo u mnie nie ma miejsca na dorosłe łóżeczko dla Emi, mamy kanapę dużą, ale bez barierek i mam obawy czy ona bedzie w tym spać- czy sie nauczy...
 
hejka
Ewa fanie, że nic nie masz z poprzedniej ciąży, jeżeli chodzi o kg
Czas nieźle zasuwa, to już 13 tydz masakra :szok:
a co do mieszkania to Wy w bloku mieszkacie?

Kasiadz super brzuchol i Antosia śliczna panienka, jak ładnie siedzi na nocniku:tak:
A co to za nocnik? Bardzo fajny taki wysoki w miarę
 
ewa u nas na zaparcia działają pomarańcze, mandarynki, kefir, jogurt naturalny :)

mikusia, nocnik dostaliśmy od dziadków na roczek, jest wysoki i można go jeszcze podwyższyć a do tego dziecko nie siedzi na plastiku tylko na takiej miękkiej ciepłej nakładce, jakby sylikonowej. No i nie ma tech wszystkich zakamarków w których kurz się zbiera:) tu link Nocnik Prince Lionheart KOLORY Nakładka potty POD (3010850624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
kasiadz
oj to kiepsko... moja Emi nie lubi tego typu nabiału, a mandarynki/pomarańcze- jak ma dzień heh

mikusia
nooo sama ledwo wierzę. Ale gdyby nie to że brzuch miałam płaski ( nie mówię, ze jędrny:p) a teraz mam taką oponkę lekko, to nie widać nic a nic.
Mieszkamy w bloku, mamy m2 z czego jeden pokój z aneksem :( Ale złożyliśmy papiery do WAM o zmianę na większe najlepiej 3pokojowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie. No i teraz mieszkamy na wiosce pod PN a chcemy w Swarzędzu ew. w samym Poznaniu.

kolejny dzień modlę się, aby wreszcie opuścilo mnie paskudne uczucie w moim brzuchu i gardle... mam wzdęcie+mdłości to jest coś okropnego...
 
Do góry